تظاهرات خشم بیش از افغانستان برانگیخته توسط جورج فلوید مرگ رفت و برگشت آمریکا

آمریکایی ها شروع به تمیز کردن سوخته و شیشه ای-خیابان پهن یکشنبه پس از یک شب دیگر از ناآرامی های سوخت خشم بیش از بدرفتاری پلیس از آمریکایی های آفریقایی تبار را نابود و کسب و کار و نشانه های آسیب دیده و افزایش تنش ها در سراسر کشور تقسیم شده و به نقطه جوش.

هرج و مرج رسیده به هر گوشه ای از کشور و زخم تمدید حتی به ساختمان های نزدیک به کاخ سفید است. برخی از مقامات منتخب آمادگی برای استقرار اضافی سرباز گارد ملی در راستای بیشتر آشفتگی.

دهها هزار نفر از مردم در راهپیمایی مسالمت آمیز در اعتراض به مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که فوت دوشنبه پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را بر روی گردن خود را تا زمانی که او متوقف تنفس. اما بسیاری از تظاهرات غرق به خشونت به عنوان شب افتاد: اتومبیل و فروشگاه ها را به آتش کشیدند. عبارت “من نمی توانم نفس بکشم” شدند و رنگ در سراسر ساختمان. پلیس در پاسخ با گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی.

مقیاس تظاهرات گسترده از ساحل به ساحل و آشکار در یک شب, رقابت تاریخی تظاهرات حقوق مدنی و ویتنام اشاره کرد. و صبح روز یکشنبه از خشم در حال گسترش به اروپا که در آن هزاران نفر با تجمع در میدان ترافالگار لندن, کف زدن و تکان دادن پلاکارد با وجود دولت قوانین محرومیت جمعیت به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

“ما مریض هستید. پلیس در حال خارج از کنترل” می گوید اولگا سالن گفت: در واشنگتن “آنها ، وجود دارد فقط بیش از حد بسیاری از مرده پسران است.”

سازمان دیده بان | صحنه تظاهرات و اعتراضات در سراسر آمریکا:

درگیری معترضان با پلیس برای پنجمین شب در یک ردیف پس از جورج فلوید مرگ است. 1:38

مردم آتش به تیم ملی, ماشین انداخت بطری در افسران و شکست نمای ویندوز. آنها دور تلویزیون ها و دیگر کالا حتی به عنوان برخی از معترضان از آنها خواست برای جلوگیری از. در Indianapolis, دو نفر کشته و پس از چند تیراندازی رخ داده است که در مرکز شهر خشونت است. کسانی که slayings اضافه شده به مرگ و میر گزارش شده در دیترویت و مینیاپولیس در روزهای اخیر.

در مینیاپولیس, این شهر که در آن معترضان آغاز شد, پلیس سربازان دولت و اعضای گارد ملی نقل مکان کرد به زودی پس از 8 بعد از ظهر حکومت نظامی در اثر شکستن تظاهرات. نشان می دهد از نیروی آمد و پس از سه روز که در آن پلیس تا حد زیادی اجتناب از درگیر شدن معترضان و پس از دولت ریخت و بیش از 4000 سرباز گارد ملی به مینیاپولیس. مقامات گفتند که شماره را به زودی افزایش به حدود 11,000.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد برای تشویق سخت تر تاکتیک ستایش گارد ملی استقرار در مینیاپولیس و اعلام کرد “هیچ بازی!” او گفت که پلیس در شهر نیویورک “باید مجاز به انجام کار خود را!”

Presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن به خشونت به عنوان او در ادامه به بیان علت شایع با آن نشان دادن فلوید پس از مرگ است.

“عمل اعتراض هرگز نباید اجازه داده شود تحت الشعاع دلیل ما اعتراض” بایدن گفت: در اواخر شب در بیانیه ای.

سازمان دیده بان | دستگیری دهها تن در مینیاپولیس برای نقض مقررات:

ده ها تن از معترضان دستگیر شدند در مینیاپولیس به اعتراضات ادامه خواهد داد. مقامات می گویند پلیس با تمرکز تلاش های خود را بیشتر فقط کسانی که نقض 8 بعد از ظهر حکومت نظامی. 4:00

روز یکشنبه نگهداری خدمه در نزدیکی کاخ سفید کار می کرد به جای ویندوز که خرد شده بود با قطعات بزرگ چوب. ساختمان برای بلوک مشخص شد با نقاشی های دیواری از جمله لعنت مورد تهمت و ضد پلیس احساسات. شیشه ای خرد هنوز تحت پوشش پیاده رو. آسیب دیده ساختمان شامل وزارت امور جانبازان به طور مستقیم در سراسر خیابان را از کاخ سفید است.

در مینیاپولیس تقاطع که در آن فلوید کشته شد مردم جمع شدند و با جارو و گل و گفت: این مهم برای محافظت از آنچه آنها به نام “فضای مقدس.” تقاطع مسدود شده بود با مخروط ترافیک در حالی که یک حلقه از گل گذاشته شد.

شهرستان کمیسر آنجلا کانلی نشان داد تا در مدت کوتاهی پس از حکومت نظامی برداشته و گفت که پلیس در حال پایمال گل و عکس هایی از فلوید. “جامعه نیاز به ترمیم و آنچه شب گذشته اتفاق افتاد تنها تشدید درد شده است که احساس” او گفت: از اقدام پلیس.

یک عزادار مکان های گل در یک یادبود دیواری برای جورج فلوید در مینیاپولیس در روز یکشنبه. (جان Minchillo/آسوشیتد پرس)

کانلی گفت: تظاهرات و درگیری با پلیس ادامه خواهد داد تا زمانی که سه تن دیگر از افسران بودند که در صحنه زمانی که فلوید بود پایین دوخته دستگیر و تحت پیگرد قانونی قرار. افسر که قرار زانو خود را در Floyd گردن, Derek چوین شد و متهم هفته گذشته با قتل است. تمام چهار افسر شلیک نشده است.

“ما همچنان به این حضور نظامی در جامعه ما تا زمانی که عدالت انجام شده است” کانلی گفت.

در ضمن یک کلیسای قدیمی واقع در تقاطع راه اندازی صندلی برای خدمات. تریسی گوردون در سراسر جهان توسعه برای مسیح گفت مهم است “را به برخی از امید به جامعه و اجازه دهید همه بدانند که خدا در کنترل است.”

مقررات منع رفت و آمد اعمال شده در شهرهای بزرگ

چند قسمت از امریکا بودند دست نخورده از معترضان تنظیم آتش سوزی در داخل رنو را در شهر به راه اندازی پلیس گاز اشک آور در سنگ پرتاب تظاهرکنندگان در فارگو, N. D. در سالت لیک سیتی تظاهرکنندگان بدبختانه یک ماشین پلیس و روشن آن را به آتش کشیدند. پلیس گفت: شش نفر دستگیر شدند و یک افسر مجروح شد و پس از زده بودن در سر با چوب بیس بال.

یک شبه حکومت تحمیل شده بود در بیش از یک دوجین از شهرستانها عمده در سراسر کشور از جمله آتلانتا, Denver, لس آنجلس, مینیاپولیس, سانفرانسیسکو و سیاتل.

حداقل 13 افسر پلیس مجروح شدند در فیلادلفیا و حداقل چهار وسایل نقلیه پلیس بودند به آتش کشیدند. در شهر نیویورک خطرناک درگیری هایش بارها و بارها به عنوان افسران دستگیری و پاکسازی خیابان ها. یک ویدئو نشان داد دو NYPD موبایل گردش به جمعیت تظاهر کنندگان بودند که با فشار دادن یک مانع در برابر یکی از آنها و pelting آن با اشیاء. چند نفر زدم به زمین. معلوم بود اگر هر کسی صدمه دیده بود.

عکس | تظاهرات بیش از جورج فلوید مرگ در سراسر آمریکا و جهان:

“اشتباهات است که اتفاق می افتد نیست اشتباهات. آنها در حال تکرار خشونت آمیز تروریستی و جرائم و مردم باید برای جلوگیری از کشتار مردم سیاه و سفید” بروکلین معترض مریل Makielski گفت.

برخی از رهبران آماده برای قرار دادن سربازان در خیابان های شب. گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ مجاز استقرار بیش از 3000 سرباز گارد ملی به آتن ساوانا و دیگر شهرستانها که در آن بیشتر تظاهرات برنامه ریزی شده بود. کمپ در حال حاضر تایید شده تا 1500 Guardsmen برای کمک به اجرای 9 p. m. روز شنبه مقررات منع رفت و آمد در آتلانتا.

“معترضان نیاز به می دانم که ما در حال رفتن برای حمایت از تلاش های خود را در صلح آمیز و بدون خشونت اعتراض” جمهوری خواه گفت: ایستگاه تلویزیونی WSB اواخر روز شنبه. “آشوبگران نیاز به دانستن است که ما خواهید بود وجود دارد … به آنها را به زندان اگر آنها در حال از بین بردن جان و مال.”

در ویرجینیا, شهرستان پایتخت, نقاشی های دیواری, استناد فلوید یا کارگردانی تهمت پلیس در نقطه مرکز شهر از جمله بسیاری از ریچموند برخی از برجسته مؤتلفه بناهای تاریخی. در ستاد مرکزی ایالات دختران کنفدراسیون که رسانه های خبری گزارش شده بود تخریب و به آتش کشیده چند مردان با اسلحه بودند از میان جمعیت جمع خارج است. یک مرد گفت: آنها وجود دارد برای محافظت از ساختمان.

در فرگوسن Mo. که در آن مایکل براون جونیور به ضرب گلوله کشته شد و کشته شدن توسط یک افسر پلیس در سال 2014 موجب موجی از اعتراضات در سراسر کشور شش افسران صدمه دیده پس از ضربه با سنگ و آتش بازی.

بازداشت حدود 1,700 مردم در 22 شهرستانها از روز پنج شنبه با توجه به شمارش توسط آسوشیتد پرس. نزدیک به یک سوم از کسانی که بازداشت آمد در لس آنجلس که در آن فرماندار اعلام وضعیت اضطراری و دستور داد گارد ملی به این شهر 10,000 افسران پلیس به عنوان ده ها تن از آتش سوزی سوخته در سراسر شهرستان.

برخی از پلیس مارس با معترضان

افسران پلیس در یکی از نیوجرسی بزرگترین شهرهای مورد ستایش قرار گرفتند در رسانه های اجتماعی برای راهپیمایی در کنار معترضان.

Camden County Police Chief جو Wysocki که کار کرده است در این شهرستان برای دهه پیوست خط مقدم از ماه مارس در کامدن (آرکانزاس) در روز شنبه بعد از ظهر ورزشی لباس محافظ و ماسک و یک نشانه صلح.

“دیروز یک مثال دیگر از ما در حال انجام تعامل و بسیار واقعی گفت و گو که ما با ساکنان سراسر کامدن (آرکانزاس) ساخته شده است که سازمان ما بخشی از بافت این شهر” Wysocki گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه به آسوشیتد پرس.

وجود دارد چند نمونه از پلیس همبستگی در سراسر ایالات متحده به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی.

راهپیمایان در سنگ چخماق, Mich., وارد یک ایستگاه پلیس که در آن Genesee County Sheriff کریستوفر سوانسون — در پاسخ به شعارهای “راه رفتن با ما! پیاده روی با ما!” — گفت: “بیا!” پیوست و اعتراض.

افسران زانو همراه با معترضان در دیگر نقاط کشور مانند میامی Dade شهرستان در فلوریدا و سانتا کروز در کالیفرنیا نیز به اشتراک گذاشته شد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>