معترضان به خیابان ها به عنوان برگ برنده شین هوا ‘lowlifes و بازندگان’

مصمم توسط حکومت به معترضان در جریان بازگشت به ایالات متحده خیابان های سه شنبه ساعت پس از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فشرده فرمانداران قرار به خشونت توسط جورج فلوید مرگ و خواستار آن شدند که نیویورک تماس بگیرید تا گارد ملی برای جلوگیری از “lowlifes و بازنده است.”

همانطور که بیشتر تظاهرات شروع به شکل گرفتن در سراسر کشور و شهرستانها از جمله واشنگتن آماده برای امکان بیشتر خشونت رئیس جمهور تقویت سخت خود را از خط تماس از یک روز قبل از آن که او را تهدید به ارسال در ارتش برای برقراری نظم اگر فرمانداران آن نیست.

“نیویورک تماس بگیرید تا گارد ملی” او هنوز توییتی. “این lowlifes و بازنده ها شما پاره از هم جدا. عمل سریع!”

یک روز پس از سرکوب معترضان مسالمت آمیز در نزدیکی کاخ سفید هزاران نفر از تظاهرکنندگان فراوان یک بلوک دور از قصر ریاست جمهوری رو به پرسنل اجرای قانون ایستاده پشت یک زنجیره لینک حصار. حصار قرار داده شد تا یک شبه برای جلوگیری از دسترسی به پارک لافایت فقط در سراسر خیابان را از کاخ سفید است.

“شب گذشته تحت فشار قرار دادند من راه بیش از لبه” جسیکا گفت: DeMaio, 40, واشنگتن که با حضور فلوید اعتراض سهشنبه برای اولین بار. “اینجا بودن بهتر است از بودن در خانه احساس درماندگی.”

جمعیت باقی مانده در محل پس از شهر 7 بعد از ظهر حکومت نظامی تصویب هجوم هشدار که پاسخ از اجرای قانون می تواند حتی قوی تر. اما اعتراض فاقد تنش قبلی شب تظاهرات. جمعیت سهشنبه صلح آمیز بود مودب حتی. در یک نقطه, جمعیت هو هنگامی که یک معترض صعود نور ارسال شده و در زمان پایین خیابان ثبت نام. یک شعار بالا رفت: “تظاهرات مسالمت آمیز!”

‘این تغییر’

روز دوشنبه مأموران اجرای قانون در پا و اسب سوار به شدت معترض دور از لافایت پارک پاکسازی راه را برای مغلوب ساختن پیشی جستن به انجام یک عملیات عکس در نزدیکی کلیسای سنت جان. در روز سه شنبه کشیشان در کلیسا دعا با تظاهرکنندگان و دست از آب بطری.

سازمان دیده بان | تهمت را تهدید به اقدامات علیه معترضان را محکوم کرد

وجود گسترده محکومیت رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به مداخله نظامی برای متوقف کردن تظاهرات و داشتن پاک معترضان با نیروی عکس فرصت است. 3:14

تظاهرات در بازه زمانی در سراسر ایالات متحده از جمله در شهر نیویورک, لس آنجلس, میامی, هوستون, St. Paul, Minnesota, کلمبیا, کارولینای جنوبی و اورلاندو, فلوریدا, که در آن بیش از 1000 نفر در بعد از ظهر به نگرانی از کشتار مردم سیاه و سفید.

“این تغییر گفت:” 39 ساله Aisxia Batiste an out-of-کار درمانگر ماساژ در اورلاندو است. “چیزی به من بدهید. ما در حال انجام است. این آغاز پایان چیزی. این می شود.”

در نیویورک, میدتاون منهتن بود pocked با کتک عرض روز پس از تظاهرات. میسی فروشگاه گل سرسبد بود و در میان کسانی که جمعیت از مردم شکست پنجره ها و غارت فروشگاه ها به عنوان آنها را از طریق این منطقه است. یک گروهبان پلیس در بیمارستان بستری شد پس از برخورد با یک خودرو در برانکس که در آن مردم راه می رفت جمعه بین غارت ساختمان و سوخته ماشین در Grand تلاقی چند خیابان یا جاده یک شاهراه تجاری.

سازمان دیده بان | منع رفت و آمد emboldens معترضان در شهر نیویورک

منع رفت و آمد اعمال شده در شهر نیویورک جسارت بسیاری از مردم معترض و غارت بیش از مرگ جورج فلوید در حالی که شهردار و فرماندار در تضاد هستند بیش نحوه رسیدگی به تشدید وضعیت. 3:00

پلیس ساخته شده نزدیک به 700 بازداشت شهردار, بیل د Blasio تمدید 8 بعد از ظهر حکومت نظامی تمام هفته.

“ما قصد داریم به سختی چند روز” او هشدار داد اما افزود: “ما در حال رفتن به آن را ضرب و شتم است.” او التماس کرد با رهبران جامعه به گام رو به جلو و “ایجاد صلح است.”

هزاران نفر از معترضان در راهپیمایی جمعه شب در یک رشته از تظاهرات در سراسر منهتن و بروکلین پس از بازرگانان سوار کردن کسب و کار خود را از ترس از تکرار شب قبل از. بسیاری از مردم همچنان در خیابان ها پس از ساعت منع رفت و آمد. پلیس در نهایت دستور داد آنها را به حرکت در امتداد و شروع به گرفتن برخی را بازداشت.

20,000 اعضای گارد ملی

بیش از 20 ، 000 از اعضای گارد ملی نامیده شده اند تا در 29 متحده برای مقابله با خشونت است. نیویورک است که در میان آنها نیست و د Blasio گفت: او نمیخواهد گارد. در روز سه شنبه به لیبریا اندرو کومو به نام چه اتفاق افتاده در شهر “رسوایی است.”

“NYPD و شهردار انجام نمی کار خود را شب گذشته” کومو گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در آلبانی.

او گفت: شهردار دست کم گرفت این مشکل و این کشور بزرگترین نیروی پلیس بود مستقر در تعداد کافی هر چند این شهر گفته بود آن را دو برابر معمول حضور پلیس.

سهشنبه مشخص هشتم شب متوالی از اعتراضات آغاز شد که در مینیاپولیس که در آن فلوید درگذشت و به سرعت گسترش در سراسر کشور است.

مادر جرج فلوید شش سال دختر قدیمی, Gianna گفت: او می خواست جهان را به می دانم که دختر کوچک او از دست پدر خوب.

“من می خواهم همه بدانند که این است آنچه که افسران در زمان” Roxie واشنگتن گفت: در مینیاپولیس در کنفرانس خبری با دختر جوان او را در کنار او. “من می خواهم عدالت برای او چرا که او خوب بود. مهم نیست چه کسی فکر می کند او خوب است.”

سازمان دیده بان | جورج فلوید خانواده صحبت می کند

مادر جرج فلوید شش سال صحبت از امروز و خواستار عدالت برای او فرزند پدر. 0:44

روز دوشنبه پراکنده خشونت هایش در چندین تظاهرات از جمله یک افسر کشته شد و به شدت زخمی خارج از لاس وگاس هتل و کازینو و چهار افسران در سنت لوئیس. آنها انتظار می رود به بهبود می یابند.

حدود یک دوجین دیگر مرگ و میر گزارش شده در سراسر کشور طی هفته گذشته. و تقریبا از 8000 نفر در سراسر کشور بازداشت شده اند با توجه به تعداد توسط آسوشیتد پرس.

برخی از معترضان قاب رو به رشد جنبش به عنوان یک ضرورت پس از یک رشته از قتل توسط پلیس.

‘ما شاهد نقطه شکستن’

“آن احساس می کند مانند آن درست شده بی پایان آبشار از هشتگهای از مردم در حال مرگ و در آن احساس می کند مانند چیزی واقعا در حال انجام توسط ما رهبران سیاسی به واقع تصویب تغییر واقعی” گفت: کریستین Ohenzuwa, 19 با حضور در یک تظاهرات مسالمت آمیز در مینه سوتا امور خارجه کنگره آمریکا در سنت پل. “همیشه وجود دارد رفتن به یک نقطه شکستن. من فکر می کنم در حال حاضر ما شاهد شکستن نقطه در سراسر کشور است.”

“من زندگی می کنند در این دولت است. این واقعا دردناک برای دیدن چه خبر است, اما آن را نیز واقعا مهم است به درک که آن را متصل به یک سیستم نژادی و خشونت” او گفت:.

در ضمن فرمانداران و شهرداران جمهوری خواهان و دموکرات ها به طور یکسان رد تهمت را تهدید به ارسال در ارتش با گفت: برخی از نیروهای غیر ضروری خواهد بود و دیگران سوال که آیا دولت چنین اقتدار و هشدار داد که چنین اقدامی خطرناک خواهد بود.

معترضان بر اسب سوار در هوستون شنبه در برابر مرگ در مینیاپولیس پلیس بازداشت جورج فلوید. (Adrees Latif/فردا نیوز)

“دنور است لیتل راک در سال 1957 و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است نه رئیس جمهور آیزنهاور. این زمان برای شفا برای گرد هم آوردن مردم و بهترین راه برای محافظت از حقوق مدنی است که به حرکت به دور از افزایش خشونت” کلرادو رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس و دنور شهردار مایکل, Hancock, هر دو حزب دموکرات در بیانیه ای گفت: با اشاره به آیزنهاور استفاده از نیروهای نظامی برای اجرای مدرسه لغو تبعیض نژادی مشخص در جنوب.

یک مقام ارشد کاخ سفید, رسمی, زبان, خواست نامش فاش نشود گفت که رئیس جمهور است نه عجله برای ارسال در نظامی که هدف او این بود برای فشار فرمانداران برای اعزام بیشتر اعضای گارد ملی.

استفاده از چنین نظامی را خیره کننده مداخله فدرال به ندرت دیده می شود در تاریخ آمریکای مدرن.

بایدن به طور رسمی عقد نامزدی

در میان تظاهرات نه ایالت و ناحیه کلمبیا برگزار می شود انتخابات مقدماتی که نقل مکان کرد جو بایدن نزدیک به طور رسمی عقد دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری. رای دهندگان منتظر در صف های طولانی ساعت پس از نظرسنجی بسته مسواک زدن در برابر حکومت در واشنگتن و فیلادلفیا دو شهر را برای تظاهرات.

همچنین سهشنبه, مینه سوتا, باز رسیدگی به اینکه آیا مینیاپولیس اداره پلیس یک الگوی تبعیض علیه اقلیت ها ، فلوید درگذشت مارس 25 بعد از یک سفید, مینیاپولیس, افسر, Derek چوین فشرده زانو خود را بر روی دستبند را گردن برای چند دقیقه.

چوین شده است به اتهام قتل. مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون گفت: دادستان در حال کار به عنوان سریع به عنوان آنها می تواند به تعیین اگر سه نفر دیگر از ماموران در صحنه باید شارژ بیش از حد. تمام چهار شلیک نشده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر