معترضان بسته واشنگتن به عنوان دموکرات حرکت برای مهار پلیس

معترضان شروع به جمع آوری در واشنگتن برای یک تظاهرات بزرگ در روز شنبه به خیابان راهپیمایی در سراسر ایالات متحده در اعتراض به قتل یک مرد سیاه پوست در بازداشت را وارد کنید و 12 روز و مقامات حرکت برای مهار پلیس تاکتیک.

جورج فلوید, 46, درگذشت, on May 25 در مینیاپولیس پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت. این کشتار باعث شده اعتراضات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس در شهرها و جوامع کوچکتر در سراسر کشور و همچنین تظاهرات حامیان در سراسر جهان است.

برخی از فعالان به نام در رسانه های اجتماعی برای یک میلیون نفر از مردم برای حضور در روز شنبه تجمع در پایتخت ایالات متحده آمریکا.

“ما بسیاری از مکان های باز منبع اطلاعات نشان می دهد که این رویداد در این شنبه آینده ممکن است یکی از بزرگترین ما تا به حال در شهر” واشنگتن دی سی, رئیس پلیس پیتر Newsham رسانه های محلی گفت بدون دادن یک تخمین می زنند. رسانه های محلی پیش بینی کرده است ده ها هزار نفر شرکت خواهد کرد.

شش اتوبوس تخلیه چند صد یونیفورم پرسنل نظامی بیشتر با پوشیدن زره بدن و حمل سپر در کاخ سفید به دلایل اوایل روز شنبه یک عکاس رویترز گفت. نظامی Humvees شد پارک شده در درخت پوشیده خیابان های شهرستان.

تظاهرکنندگان تظاهرات در نزدیکی کاخ سفید در واشنگتن در روز شنبه. (Jacquelyn مارتین/آسوشیتد پرس)

در مراحل یادبود لینکلن یک گروه کوچک از معترضان سنگ پا آهنگ که جمعیت جمع شده بودند. بطری آب رایگان و تنقلات شد راه اندازی در خارج از یک کلیسا در این نزدیکی هست.

Delonno کارول 27-year-old کارگر ساختمانی گفت: او آمده بود تا نشان دهد چرا که او “به سادگی نمی تواند” نشستن و تماشا از خانه.

“صدای ما نیاز به شنیده می شود,” او گفت:. “دیگر نمی تواند ما یک مرد تماس برای مادر خود را در خیابان و باید از طریق آنچه جورج فلوید بود.”

فیلم فلوید مرگ ثبت شده توسط یک ناظر نشان داد این مرد بارها و بارها التماس برای زندگی خود و گفتن افسران او نمی تواند نفس بکشد قبل از او رفت و سکوت.

یک نعش کش حامل بدن از جورج فلوید می رسد قبل از یک بنای یادبود در کیپ ترس کنفرانس B ستاد در Raeford, N. C., در روز شنبه. (Ed کلمنت/فردا نیوز)

دومین مراسم یادبود برگزار شد برای فلوید روز شنبه در کارولینای شمالی که در آن او متولد شد. صدها نفر صف در یک کلیسا در Raeford برای ادای احترام خود را در یک مکان مشاهده و خصوصی خدمات برای خانواده برنامه ریزی شده بود برای بعد از آن در روز.

هزاران نفر به خیابان ها ریختند در سراسر اروپا و استرالیا به عنوان صدها نفر در توکیو و سئول در حمایت از آمریکا علیه خشونت پلیس.

راه پیمایی ها و تظاهرات صورت گرفت در روز جمعه در آتلانتا و لس آنجلس مینیاپولیس میامی و نیویورک و دنور در میان مکان های دیگر. شب تظاهرات عمدتا مسالمت آمیز اما تنش بالا باقی می ماند حتی به عنوان مقامات در مکان های مختلف اقدام به اصلاح روش های پلیس.

‘شدید تاکتیک’

یک قاضی فدرال در دنور دستور پلیس شهر برای متوقف کردن با استفاده از گاز اشک آور و گلوله های پلاستیکی دیگر “کمتر-از-کشنده” دستگاه های مانند فلش نارنجک. خود را حاکم ذکر نمونه هایی از معترضان و روزنامه نگاران مجروح شدن توسط پلیس.

“این تظاهرات مسالمت آمیز روزنامه نگاران و پزشکان که هدف قرار داده شده است با تاکتیک به معنای سرکوب شورش به سرکوب تظاهرات” ایالات متحده در منطقه قاضی R. بروک جکسون نوشت: در حکم.

در مینیاپولیس دموکراتیک رهبران شهر رای دادند برای پایان دادن به استفاده از زانو محدودیت و انسداد نگه می دارد در حالی که فرماندار دموکرات کالیفرنیا, گاوین Newsom گفت: دولت پایان آموزش پلیس از موانع است که محدود کردن شریان کاروتید در گردن.

تظاهرکنندگان جمع آوری در پارک میدان واشنگتن در شهر نیویورک در روز شنبه. (Eduardo Munoz/فردا نیوز)

در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: دولت می تواند راه را در عبور از اصلاحات از جمله ممنوعیت چوک نگه می دارد و پلیس انضباطی پرونده در دسترس عموم است.

“آقای فلوید را به قتل نقطه شکستن” گفت: Cuomo, حزب دموکرات. “مردم می گویند به اندازه کافی به اندازه کافی است.”

سیاه زندگی توجه فعالان را به نام برای شهرستانها پال خواستار قطع بودجه دولت ادارات پلیس. شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti یک دموکرات که در ماه آوریل پیشنهاد افزایش اجرای قانون بودجه در این هفته معکوس و البته گفت که به دنبال برخی از 150 میلیون دلار آمریکا کاهش به اداره پلیس لس آنجلس.

سازمان دیده بان | به چه معنی است به پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس؟:

تماس پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس در حال رشد بوده اند که مردم در اعتراض به خشونت پلیس در آمریکا و کانادا و سراسر جهان است. الکس حیاتی نویسنده از پایان پلیس توضیح می دهد که چه defunding پلیس ممکن است مانند نگاه. 7:40

تظاهرات باید فوران به عنوان مردم آمریکا و کسب و کار در تلاش برای بازیابی از جارو مستندات اعمال شده برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus. بیماری کارشناسان گفته اند که این اعتراضات می تواند جرقه شیوع بیماری های جدید.

واشنگتن شهردار موریل Bowser خود که sparred با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بر او گاهی اوقات سنگین دست در واکنش به تظاهرات و راهپیمایی در پایتخت کشور روز جمعه تا به حال شعار “Black Lives Matter” رنگ در رنگ زرد نامه ها در یک خیابان منتهی به کاخ سفید است.

پس از شب هنگام Bowser خود در حال نور پیش بینی هجی کردن کلمات مخابره بر روی ساختمان های مجاور که او گفت در توییتر بود “نور شب” با هدف مغلوب ساختن پیشی جستن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر