معترضان پوشش استعمار فرانسه-عصر مجسمه های قرمز رنگ

(پاریس) — دو پاریس مجسمه های مربوط به فرانسه را در دوران استعمار بودند daubed با رنگ قرمز دوشنبه در میان یک جنبش جهانی برای خراب کردن بناهای تاریخی به آمار و ارقام به برده داری و یا استعمار.

یک مجسمه بود از هوبرت Lyautey نزدیکی طلا گنبد Invalides بنای تاریخی که خانه های ناپلئون آرامگاه. Lyautey خدمت در مراکش و الجزایر و ماداگاسکار و هندوچین زمانی که آنها زیر فرانسه کنترل و بعد از آن بود که فرانسه و عربستان در طول جنگ جهانی اول

دیگر شکل آغشته به رنگ قرمز نشان می دهد ولتر پیشرو متفکر و نویسنده فرانسوی عصر روشنگری که بدهکار بخشی از ثروت خود را به استعمار دوران تجارت است.

عمل آمد در میان خواسته های رو به رشد ضد نژادپرستی فعالان در کشورهای مختلف به خراب کردن بناهای تاریخی که افتخار برجسته و چهره های تاریخی که نقش مهمی در تجارت برده و یا استعمار در پی تظاهرات جهانی برانگیخته توسط مارس 25 مرگ در آمریکا از جورج فلوید.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>