رئیس جمهور تهمت نیست, به عنوان یک فن بزرگ از دیپلماسی چند جانبه و او اغلب مایل به تنظیم جداگانه البته برای ایالات متحده و کار در خارج سنتی بین المللی سیستم. اما وقتی که می آید به گروه هفت, رئیس جمهور آمریکا در واقع می خواهید به گسترش این مذاکرات شامل چند کشور دیگر.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه به تعویق افتاد G-7 نشست که او امیدوار بود به میزبان در واشنگتن دی سی در پایان ماه ژوئن حداقل تا سپتامبر. هر دو آنگلا مرکل صدراعظم آلمان و نخست وزیر کانادا جاستین ترودو حاضر به ارتکاب به حضور بیش از نگرانی در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس اما تهمت نمی خود را نشان می دهد پتانسیل غیبت اولیه دلایل تصمیم خود را.

به جای تهمت و گفت: او معتقد است این گروه در حال حاضر از کشور — ایالات متحده آمریکا, آلمان, کانادا, بریتانیا, فرانسه ژاپن و ایتالیا — “منسوخ شده” نیست و نشان دهنده “آنچه در جریان است در جهان.” او گفت که او قصد دارد به گسترش دعوت به استرالیا, کره جنوبی, هند و روسیه است. دومی به احتمال زیاد اثبات بحث برانگیز ترین; روسیه اخراج شد از آنچه شد و سپس گروه هشت در سال 2014 بیش از مسکو الحاق کریمه به روسیه و دیگر G-7 رهبران باید به طور مداوم رد تهمت تلاش را به ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه را به برابر شده است.

در هر عصر ایران, به نظر می رسد یکی از عوامل ایجاد انگیزه مغلوب ساختن پیشی جستن به گسترش دعوت فهرست است بنابراین این کشورها می تواند بحث در مورد چین که او رشد کرده است به طور فزاینده مهم در پی این بیماری همه گیر و تلاش خود را برای جلوگیری از هنگ کنگ استقلال. در ادامه مطلب سی ان ان و رویترز. تیم O’donnell

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im