دستگیری 3 با تهدید زنان در R. Kelly مورد

دادستان فدرال اعلام کرد اتهامات چهارشنبه در برابر سه مرد متهم به تهدید و ارعاب زنان که متهم R&B خواننده R.

توسط PATRIS-FUN در 23 مرداد 1399

دادستان فدرال اعلام کرد اتهامات چهارشنبه در برابر سه مرد متهم به تهدید و ارعاب زنان که متهم R&B خواننده R. Kelly سوء استفاده از جمله یک مرد مظنون به آتش زدن یک خودرو در فلوریدا.

یک دوست دیرین از بازجویی از خواننده ارائه شده به پرداخت یک قربانی $500,000 ما را به نگه داشتن او را از شرکت فعال در کلی پیگرد قانونی مقامات گفت: در حالی که یک مدیر و مشاور از کلی تهدید به انتشار, جنسی صریح, عکس از یک زن که شکایت کرد کلی.

یک کلی دفاع وکیل گفت که او تا به حال "هیچ دخالت ندارند" در هر گونه تلاش برای به سکوت شاهدان.

"او نیست اقدام به ارعاب هر کسی و یا تشویق به هر کس دیگری برای انجام این کار" وکیل استیو گرینبرگ گفت: در توییتر.

اتهامات مداوم در R. Kelly مورد

کلی التماس کرد گناه نیست به ده ها تن از دولت فدرال و سوء رفتار جنسی اتهامات در ایلینوی, مینه سوتا و نیویورک.

اتهامات طیف وسیعی از تجاوز جنسی به عنوان یک racketeering طرح با هدف تامین کلی با دختران. کلی نیز به اتهام داشتن رابطه جنسی محافظت نشده با جزئی در 2015 بدون افشای او تا به حال تبخال.

دادستان توصیف یک سوم مرد متهم به ارعاب شاهدان به عنوان مربوط به سابق کلی روزنامه نگار. آنها گفتند: Michael Williams, 37, از Valdosta Ga., سفر به فلوریدا در ماه ژوئن و آتش به یک SUV پارک شده در خارج از محل اقامت که در آن یکی از کلی قربانیان اقامت داشت.

ویلیامز همچنین انجام جستجوهای اینترنتی برای "انفجار خواص کود و سوخت دیزل شاهد ارعاب و شاهد دستکاری و کشورهایی که استرداد با ایالات متحده" مقامات گفت: در انتشار اخبار.

یک پیام ارسال شد به ویلیامز' وکیل به دنبال نظر.

"مردان متهم به امروز گفته اند نشان داده است که هیچ خط آنها عبور نمی خواهد برای کمک به کلی جلوگیری از عواقب ناشی از جرائم — حتی اگر آن را به معنی دوباره قربانی خود شاکیان" پیتر Fitzhugh نماینده ویژه مسئول تحقیقات امنیت داخلی در نیویورک در بیانیه ای گفت.

نیز متهم شدند دو ایلینوی مردان با روابط به کلی. او دوست دیرین ریچارد Arline جونیور, 31, متهم از ارائه به پرداخت یک زن او معتقد بود "بیش از حد" متهم اطلاعات در برابر کلی.

مقامات گفتند آنها راه اندازی یک استراق سمع و ضبط یک تماس که در آن Arline ادعا کرد که او تا به حال صحبت با کلی پشت میله های زندان در طول سه راه تماس بگیرید.

Donnell راسل, 45, شیکاگو, است, به اتهام اذیت و آزار یک کلی قربانی و مادر او پس از زن ناشناس واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر کلی. مقامات گفتند راسل مدیر و مشاور به کلی با ارسال نامه ای به زن وکیل با بریدن برهنه عکس از او و بعد از آن او را فرستاده متن هشدار او: "جلو پلاگین و یا شما خواهد شد در معرض."

آن را بلافاصله روشن نیست که آیا راسل و Arline بود وکلا که می تواند اظهار نظر در مورد اتهامات عنوان شده علیه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im