دادستان می پرسد برای صبر و شکیبایی در طول جورج فلوید بررسی: “ما باید برای به دست آوردن این حق’

در میان خشم و انزجار بیش از پلیس با قتل جورج فلوید یکی مینیاپولیس رسمی صورت گرفته با نژاد پرستی اعلام می شود یک مسئله بهداشت عمومی.

مینیاپولیس, شورای شهر, معاون رئیس جمهور, Andrea جنکینز صحبت کرد و در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه به عنوان شهر بدحال “در عین حال یکی دیگر از دست دادن زندگی سیاه” آواز “گریس شگفت انگیز” به عنوان یک ادای احترام به 46 ساله فلوید درگذشت این هفته پس از یک افسر پلیس kneeled در گردن او برای چند دقیقه. افسر و سه نفر دیگر را از کار اخراج شده است.

“من درخواست همکاران من شهردار و هر کس دیگری که در مورد این امور در جامعه ما, به اعلام حالت اضطراری اعلام نژادپرستی به عنوان یک مسئله بهداشت عمومی” او گفت: هر Axios. “تا زمانی که ما نام این ویروس این بیماری است که آلوده امریکا برای گذشته 400 سال ما هرگز حل و فصل این موضوع است.”

پس از اعتراض در خارج از مینیاپولیس, 3rd حوزه پلیس و خشونت تبدیل شد در چهارشنبه جنکینز که به نام فلوید مرگ “بی معنی” و “غم انگیز” گفت که معترضان در آنها “حق” به “ابراز خشم خود را” اما “حق ندارد به مقصر بودن خشونت و آسیب در جوامع است که به شما می گویند که شما در حال ایستاده است.”

جنکینز همچنین گفت: “ما باید مردم سفید برای جلوگیری از تداوم سیستم نژادپرستی” در یک عاطفی مصاحبه با سی ان ان در روز پنج شنبه بعد از ظهر در طی آن لنگر بروک بالدوین در اشک را شکست. “به عنوان یک زن آگاه از خود من امتیاز در این کشور من خیلی عصبانی” بالدوین گفت.

اف بی آی در حال بررسی فلوید مرگ و مطبوعاتی کاخ سفید وزیر Kayleigh McEnany در روز پنج شنبه به نام تصویری از حادثه “فاحش” و “وحشتناک است.” برندان فردا


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>