برجسته آلمانی ها درخواست تجدید نظر برای جولیان آسانژ انتشار

به بنیانگذار ویکی لیکس است که در شرایط رو به وخامت با وجود سلامت فقیر حامیان او گفت:. امضا کنندگان عبارتند از سابق آلمان معاونت و برنده جایزه نوبل.

بیش از 130 چهره برجسته در آلمان از دنیای هنر, سیاست و رسانه ها امضا تجدید نظر در روز پنج شنبه خواستار بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ در زندان ها در انگلستان. او در حال حاضر در خدمت 50-هفته حکم برای پرش به قید وثیقه.

این نامه را امضا کنندگان عبارتند از معروف آلمانی روزنامه نگار Günther Wallraff سابق معاونت Sigmar Gabriel, و اتریشی برنده جایزه نوبل در ادبیات, Elfriede Jelinek.

آن را می گوید که Assange, 48, برگزار می شود در “انزوا و تحت نظارت بی ارزش در شرایط استرس زا” در یک زندان با وجود اینکه در “مهم سلامت است.”

گزارشگر ویژه سازمان ملل درباره شکنجه نیلز sd times گفت: DW که پس از جلسه با آسانژ او معتقد بود که activisted به نمایش گذاشته شده “نشانه های معمول شکنجه روانی.”

آنها همچنین استدلال می کنند که آسانژ خطرات محروم بودن از حقوق اساسی بشر اگر او تحویل به ایالات متحده زمانی که حکم او است.

فرانسه و انگلستان

آسانژ معروف به دنبال پناه در سفارت اکوادور در لندن در سال 2012 زمانی که مقامات سوئد به دنبال آوردن او به استکهلم به صورت اتهامات تجاوز به عنف. مقامات سوئد پس از کاهش یافته است و این مورد با توجه به مشکلات در تعقیب آن است.

پس از به طور فزاینده ای خسته کننده اکوادور دولت با اقدامات خود پناهندگی خارج شد و او را مجبور به ترک سفارت در مارس 2019.

او می خواست در آمریکا برای نقض جاسوسی عمل می کنند, که در آن او چهره یک جمله زندگی برای نشت طبقه بندی شده نظامی آمریکا اسناد و مدارک. دولت بریتانیا هنوز رتبهدهی نشده است گفت: اگر آن را به استرداد آسانژ اگر چه آن را قبلا قول داد برای انجام این کار اگر او در مواجهه با مجازات اعدام.

es/rt (AFP dpa)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر