Pro-مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات و تجمع در برابر فرمانداران بیش stay-at-home سفارشات

در حالی که بسیاری از آمریکایی ها با ترس پر ملیسا Ackison می گوید: بیماری همه گیر کوروناویروس پر کرده است او را با خشم. اقامت در خانه سفارشات دولت نفس بیش از حد محافظه کار ایالت اوهایو کاندیدای سنا می گوید و او معتقد است این برچسب از برخی از کارگران به عنوان “ضروری” خودسرانه است.

“آن enrages چیزی درون شما” گفت: Ackison بود که در میان کسانی که اعتراض رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine سفارشات در خانه ملت در کلمبوس با او 10 ساله پسر. او “هیچ ترس آنچه” متعاهد ویروس, او گفت: پنج شنبه, رد آن را به عنوان اعتیاد به مواد مخدره.

در مکان هایی مانند اوکلاهما و تگزاس و ویرجینیا حامیان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کوچک-دولت, حامیان ضد واکسن طرفداران و تفنگ-حقوق حامیان متحد باید پشت عمیق به ظن تلاش برای تعطیل کردن زندگی روزمره به سرعت گسترش coronavirus.

به عنوان سرخوردگی خود را با زندگی تحت مستند رشد آنها شروع به آشکارا مخالف فیزیکی فاصله قوانین در تلاش برای تحت فشار قرار دادن فرمانداران به سهولت آنها را.

کارشناسان بهداشت هشدار داده اند که برداشته شدن محدودیت سرعت بیش از حد می تواند منجر به افزایش موارد جدید ابتلا به این ویروس است.

بزرگترین تا کنون یک تجمع هزاران نفر که ماجرا خیابان از لانسینگ, Mich., روز چهارشنبه نگاه بسیار شبیه به یکی از رئيس جمهور تظاهرات — کامل با MAGA کلاه یا تهمت پرچم — و یا یک حزب چای تظاهرات از یک دهه پیش.

هزاران نفر از مردم در اتومبیل های خود را بسته بندی شده, خیابان برای اعتراض به لیبریا گرچن Whitmer اقامت-در-خانه سفارش و محدودیت های دیگر.

مغلوب ساختن پیشی جستن آنها را درک سرخوردگی

در مورد خواسته معترضان مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه ابراز همدردی با سرخوردگی خود را.

“آنها درد و رنج … آنها می خواهند به بازگشت,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید به اخراج نگرانی در مورد سلامت خطرات ناشی از نادیده گرفتن دستور دولت و به طور بالقوه در معرض خود را به ویروس.

“آنها به نظر می رسد معترضان که مثل من و این احترام به نظر و عقیده من همان است که فقط در مورد همه فرمانداران. هیچ کس می خواهد به ماندن بسته است.”

میشیگان اعتراض مسلما گسترده ترین این هفته است. ترافیک نشان داده شده است حمایت همراه کاپیتول خیابان در لانسینگ, Mich., به عنوان صدها نفر در برابر رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer. (متی Dae اسمیت/لنسینگ ایالت مجله از طریق AP)

روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن یک گام به پیش رفت. او egged معترضان در, به tweeting, برای حامیان به “آزاد” سه متحده با فرمانداران دموکرات: Michigan, ویرجینیا و مینه سوتا که در آن یک بعد از ظهر تظاهرات برگزار می شد در خارج از فرماندار اقامت.

او اشاره نمی کند اوهایو است که مشابه stay-at-home سفارشات است اما رهبری جمهوری در DeWine.

نظرسنجی ها نشان می دهد معترضان’ views هستند به طور گسترده ای برگزار شد. یک AP-NORC نظرسنجی در اوایل این ماه نشان داد تعدادی زیادی از آمریکایی ها حمایت از یک لیست طولانی از محدودیت دولت از جمله بسته شدن مدارس محدود کردن تجمعات و سازندگان: کافه ها و رستوران ها.

سه چهارم از آمریکایی ها حمایت نیاز مردم به ماندن در خانه های خود. اکثریت از هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان به نمرات بالا برای دولت و شهرستان دولت.

اما تظاهرات در معرض انعطاف پذیر حزبی بخش به خصوص در میدان نبرد میشیگان. اعتراض وجود دارد سازماندهی شده توسط میشیگان محافظه کار ائتلاف یک گروه تاسیس شده توسط یک حرفه ای-مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نماینده و همسرش, Meshawn مادوک ، که در هیئت مشاوران به صورت رسمی تهمت کمپین گروهی به نام “زنان برای مغلوب ساختن پیشی جستن” است و همچنین از بنیانگذاران میشیگان تهمت خواهان. دختر خود را توسط یک میدان سازمان میشیگان حزب جمهوری خواه.

گروه دیگری که ترویج این رویداد میشیگان آزادی صندوق اجرا توسط گرگ McNeilly یک دیرین سیاسی مشاور DeVos خانواده که پرکار جمهوری خواه اهدا کنندگان و بودجه محافظه کار باعث می شود در سراسر کشور برای چندین دهه است.

McNeilly شد مدیر کمپین برای DeVos, جونیور, شوهر فعلی ایالات متحده وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos طی نشد پیشنهاد برای فرماندار در سال 2006. که ندارد به افشای آن اهدا کنندگان مطرح شده بیش از 4 میلیون دلار آمریکا در سال 2018 به گفته های اخیر خود را مالیات بدهند.

Whitmer بود در میان فرمانداران که ابراز نگرانی در مورد این گردهمایی گفت: آن را قرار دادن مردم در معرض خطر است و می تواند طولانی مدت خاموش کردن. میشیگان ثبت شده بود بیش از 2 ، 000 مرگ و میر ناشی از COVID-19 همانطور که از روز شنبه و نزدیک به 30000 تایید موارد افراد آلوده به ویروس. تقریبا یک چهارم از دولت نیروی کار در زمینه بیکاری.

‘ما نمی نیویورک’

این فقط دموکراتیک فرمانداران احساس گرما. صفوف از اتومبیل swarmed خواه و سلطه خانه ملت در شهر اوکلاهما در روز چهارشنبه با پیام های نوشته شده بر روی ویندوز و یا نشانه هایی است که گفت: “توقف کشتار اقتصاد ما” “ما نیاز به کلیسای ما” و “زمان 2 کار می کنند.”

کارول Hefner, که قبلا به عنوان یک اوکلاهما روسای مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 کمپین یک سازمان بزرگ از این رویداد. Hefner, که شوهرش بخشی از Hefner, انرژی امپراتوری تمایز آن از بسیاری از دیگران توصیف آن به عنوان یک “رالی” به جای اعتراض.

“ما نه نیویورک. مشکلات خود هستند نه مشکلات ما” Hefner گفت: با اشاره به دولت است که برای اختصاص حداقل 35 درصد از تمام ایالات متحده شناخته شده است مرگ و میر منتسب به کوروناویروس. “ما در حال صف آرایی در اطراف ما فرماندار و دولت ما را تشویق به باز کردن کسب و کار ما و بازسازی دولت ما در یک مد به موقع.”

یک معترض حمل علامت در طول یک تظاهرات در خارج از ایالت ویرجینیا کنگره در ریچموند در اعتراض به دولت stay-در-خانه سفارش و کسب و کار تعطیل. (کوین لمرقو/فردا نیوز)

گردهمایی های دیگر لینک به حاشیه گروه. اعتراض پنج شنبه در تگزاس پایتخت Austin که در آن معترضان شعار می دادند “رایگان تگزاس” و “امریکا رایگان دوباره” زنده پخش شد توسط InfoWars تلویزیون بخشی از یک شرکت متعلق به توطئه نظریه پرداز و مجری رادیویی الکس جونز.

اوهایو رویداد در اوایل این هفته به ارمغان آورد با هم یک مجموعه ای از ضد واکسن طرفداران حقوق تفنگ حامیان حزب چای و دیگر فعالان ضد دولتی شدند. یک کلمبوس دیسپچ عکس از Ackison و دیگر معترضان فریاد از طریق درب های شیشه ای از خانه ملت پرورشی در سراسر اینترنت.

Ackison گفت که در حالی که او views DeWine تلاش به عنوان قانون اساسی نفس بیش از حد او خوب خواهد بود اگر تهمت بود به عمل مشابه با اقتدار به زور فرمانداران را به ایالات متحده بازگشت آنلاین.

“به عنوان وطن پرستان ما قرار داده و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در, دفتر, دلیل,” او گفت:. “اگر او قادر به قانع کننده به اندازه کافی استدلال به این فرمانداران که آنها نیاز به باز کردن و سپس او نیاز به انجام کاری را به عمل آورند.”

اعتراض در Richmond, Va., در روز پنج شنبه رشد از یک مکالمه در Facebook گروه ویرجینیایی پزشکی, آزادی, برگزار, Gary طلایی گفت. این گروه اغلب معلوم در کنگره آمریکا در ریچموند به مخالفت با واکسن های مربوط به اقدامات.

سازمان دیده بان l به دنبال در COVID-19 افسانه ها:

اطلاعات غلط در مورد به اصطلاح درمان معجزه برای COVID-19 پخش آنلاین. شما واقعا می تواند خرید راه خود را به بهتر سیستم ایمنی بدن? ما از یک متخصص: UBC استاد برنی گرت که مطالعات فریب در بهداشت و درمان از جمله طب جایگزین. 5:27

کلی Mullin است که فرزندان خود را به این رویداد به آنها درس در مورد آزادی گفت که او فکر خطر ناشی از coronavirus بستگی به فرد و سلامت است که مردم می توانند گام های اساسی برای محافظت از خود از جمله گرفتن به اندازه کافی خواب خوردن آلی تولید و خارج شدن.

“منظورم این است که دلار های مالیاتی ما باید رفتن. خوردن کلم بروکلی,” او گفت:.

عفونی-بیماری متخصصان می گویند هیچ مدرکی وجود ندارد که خوردن غذاهای خاص می تواند به جلوگیری و یا کشتن ویروس. اکثر مردم با کروناویروس تجربه خفیف یا متوسط علائم و مردم با مسائل مربوط به سلامت مانند آسم و افراد مسن بيشتر در معرض خطر مرگ ناشی از COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>