طرفدار دموکراسی رهبر ناتان قانون برگ هنگ کنگ

برجسته هنگ کنگ دموکراسی فعال ناتان قانون اتحاد چپ شهر به محل نامعلومی او نشان داد در Facebook صفحه: پس از شهاد

توسط PATRIS-FUN در 13 تیر 1399

برجسته هنگ کنگ دموکراسی فعال ناتان قانون اتحاد چپ شهر به محل نامعلومی او نشان داد در Facebook صفحه: پس از شهادت به ایالات متحده کنگره شنوایی در مورد سختی امنیت ملی قانون چین اعمال کرده بود در نیمه خودمختار سرزمین است.

در یک پست در اواخر روز پنجشنبه گفت که او تا به حال تصمیم به حمایت از هنگ کنگ در سطح بین المللی بود و ترک شهرستان.

"به عنوان یک جهانی رو فعال انتخاب های من هستند stark: برای خاموش ماندن از حالا یا به خاطر درگیر شدن در خصوصی دیپلماسی بنابراین من می تواند هشدار دادن به جهان از تهدید چینی استبدادی گسترش," او گفت:. "من این تصمیم را زمانی که من موافقت به شهادت قبل از کنگره ایالات متحده است."

قانون به خبرنگاران گفت: در واتساپ پیام است که او نمی خواهد خود را نشان می دهد محل نگهداری و وضعیت بر اساس "ارزیابی ریسک."

خروج خود را می آید دو روز پس از امنیت ملی قانون در زمان اثر هدف قرار دادن secessionist, خرابکارانه و تروریستی و همچنین هر گونه تبانی با نیروهای خارجی دخالت در امور شهر.

معترضان در هنگ کنگ حمل پرچم که بار خوانده شده "آزاد هنگ کنگ انقلاب, از زمان ما" در روز چهارشنبه. پلیس برخی از 370 نفر 10 از آنها در بازداشت به ظن نقض امنیت ملی قانون زمانی که هزاران نفر را به خیابان ها در اعتراض به آن است. (Kin چونگ/آسوشیتد پرس)

هنگ کنگ دولت در بیانیه ای گفت: پنج شنبه شب که اعتراض های مردمی شعار "آزادی هنگ کنگ انقلاب از زمان ما" connotes تماس برای هنگ کنگ, استقلال یا جدایی از چین به معنی کسانی که با استفاده از آن و یا نمایش آن در پرچم یا نشانه می تواند در تخلف از قانون جدید است.

پلیس برخی از 370 نفر دوشنبه, 10 از آنها در بازداشت به ظن نقض امنیت ملی قانون زمانی که هزاران نفر را به خیابان ها در اعتراض به آن است.

در برخی از موارد مشکوک پیدا شد به حمل متعلقات دفاع از هنگ کنگ استقلال, پلیس گفت:.

"تحت این قانون پکن تنها با گذشت حدود 24 ساعت پیش هر کسی که جرات به صحبت کردن خواهد صورت احتمال حبس یک بار در پکن هدف شما" قانون گفت: کنگره شنوایی از طریق لینک ویدئو چهارشنبه. "بنابراین در حال حاضر از دست رفته در شهر من: آزادی به حقیقت را بگویید."

قانون 26 گل رز به شهرت در هنگ کنگ به عنوان یکی از رهبران دانشجویی طرفدار دموکراسی چتر انقلاب در سال 2014. در سال 2016 او جوانترین نماینده مجلس انتخاب این شهر به قوه مقننه بود اما بعد از رد صلاحیت او پس از خود را مطرح تن در حالی که ادای سوگند وفاداری به چین در طول سوگند آن را صدا مانند یک سوال.

طرفدار دموکراسی گروه حل می شود

او یک رهبر طرفدار دموکراسی گروه Demosisto با فعالان دیگر جاشوا وانگ و اگنس چو. سه شنبه استعفا داد جلوتر از امنیت ملی قانون که به اثر. با از دست دادن بالای آن اعضای Demosisto حل شده.

منتقدان می گویند این قانون به طور موثر به پایان می رسد "یک کشور دو سیستم" چارچوب که در آن شهر وعده داده شده بود یک درجه بالایی از استقلال هنگامی که آن را واگردانی از انگلیسی به چینی حکومت در سال 1997.

حداکثر مجازات برای جرائم جدی است حبس ابد و مظنون در برخی موارد ممکن است فرستاده شده به دادگاه در سرزمین اصلی اگر پکن بداند رسيدگي دارد.

یک زن 24 ساله که به اتهام چاقو یک افسر پلیس در جریان تظاهرات روز چهارشنبه متهم شده است با زخمی قصد پلیس روز جمعه گفت. او دستگیر شد در هیئت مدیره یک هواپیما به لندن ظاهرا در تلاش برای فرار از قلمرو. پلیس نمی گویند اگر این مرد را به اتهام های اضافی تحت امنیت ملی قانون است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب