زندانیان برای صلح: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت محدودیتهای انتشار طالبان شخص مهم در میان یکدسته مواد مخدر در فشار گفتوگوهای صلح افغانستان

منn سال 2005 طالبان سرمایه و افغانستان پروردگار مواد مخدر حاجی بشیر پیام تبریکی پرواز از دبی به نیویورک به اعتصاب یک معامله با مقامات آمریکایی به دنبال صلح با طالبان. و یا پس او فکر می کردم. این یک تله بود. DEA مقامات او را ملاقات نمود و او را دستگیر کردند و برای خود جهانی هروئین قاچاق عملیات بود که بودجه طالبان ماشین جنگی برای سال. او سعی در منطقه جنوب نیویورک و محکوم به زندگی در ایالات متحده فدرال زندان است.

پس از آن بود. در حال حاضر برگ برنده دولت با توجه به اجازه دادن به پیام تبریکی ، تلاش بر آن Feb. 29 قرارداد صلح با طالبان به دولت این است که سرگرم کننده, گروه شبه نظامی درخواست برای انتشار پیام تبریکی — و هر طالبان زندانی در گوانتانامو — به منظور دریافت سابق حاکمان افغانستان به نشستن با کشور کنونی نخبگان حاکم برای مذاکرات. زمانی که طالبان از بنیانگذاران ملا آخوند ملا پرسید: وزیر امور خارجه مایک Pompeo برای این زندانیان در پایان ژوئیه, بیانیه اوباما به افغانستان Amb. زلمای خلیل زاد بی سر و صدا توصیه می شود تنظیمات پیام تبریکی رایگان, یک مقام ارشد دولت رسمی و ارشد غربی رسمی می گویند هر چند این به معنی قرار دادن یکی از جهان بالا به مواد مخدر kingpins پشت در خیابان.

درخواست یک قطعه با آمریکا فرستاده موفق فشار به دولت افغانستان برای آزادی نهایی tranche از 400 نفر از زندانیان طالبان از زندان انجام یکی از طالبان شرایط در ایالات متحده آمریکا-طالبان توافق فعلی و سابق ایالات متحده در افغانستان و مقامات غربی می گویند. همه از مقامات صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به توصیف محرمانه بحث.

دولت افغانستان در حال حاضر منتشر شد 4,600 از 5,000 بازداشت شدگان بودند که بخشی از معامله است. رئیس جمهور اشرف غنی به حال خودداری کردند در محیط باقی مانده گروه رایگان که برخی از آنها برای انجام حملات مرگبار در امریکا و ناتو نیروهای افغان و افغانستان. پس از خلیل زاد را تلنگر غنی در نهایت توافق برای آزادی آنها پس از تامین امنیت تصویب شماری از رهبران قبیله ای در Aug. 9.

که پشت سر هم حرکت می کند نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تمایل به از بند باز کردن به طور بالقوه خطرناک طالبان بازیگران بازگشت به کشور به منظور رسیدن به دور بعدی مذاکرات صلح آغاز شده و در نوبت, تحویل به اندازه کافی از کاهش خشونت برای توجیه خروج به میان 4000 نفر و 5000 نیروهای ایالات متحده که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در سال های اخیر AXIOS مصاحبه. این امر می تواند کوچکترین مشروط از نیروهای ایالات متحده در افغانستان پس از حمله ایالات متحده آمریکا پس از 9/11 و اگر تهمت می توانید آن را به اتفاق می افتد قبل از نوامبر. 3 بالقوه محبوب در میان رای دهندگان که می خواهند سربازان آمریکایی از طولانی کثیف جنگ. مغلوب ساختن پیشی جستن به توافق مشروط خروج تمام نیروهای ایالات متحده توسط مه 2021 در مارس معامله شد.

بسیاری از زندانیان که غنی توافق برای آزادی هستند به اعدام محکوم شدند و برخی از روابط به القاعده این گروه در ایالات متحده به جنگ رفت برای از بین بردن کنونی و سابق افغانستان گفتن. قرار دادن پیام تبریکی پشت در عمل نیز خواهد اضافه کردن یک بازیکن ماهر به تجارت مواد مخدر در جهان با افغانستان در حال حاضر بزرگترین تولید کننده هروئین درآمد حاصل از آن مقامات غربی می گویند به پایان خواهد رسید تا کمک های مالی به طالبان. “آنها در حال تلاش برای بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول می گوید:” گرچن پیترز که به مطالعه افغانستان در تجارت مواد مخدر و در حال حاضر اجرا می شود خصوصی و سازمان اطلاعات CINTOC که آهنگ های پنهان شبکه های جنایتکار. “حاجی بشیر پیام تبریکی اصلی سرمایه و محافظ طالبان” ماهر در صادرات هروئین و واردات سلاح او می گوید:.

برای آمریکا و متحدان افغانستان زندانی انتشار آخرین در یک رشته از روده-مشت و سیاست خارجی شگفتی است. استرالیا نخست وزیر اسکات موریسون به خبرنگاران گفت که او می خواست تهمت به توقف انتشار یک سرباز افغان محکوم به خودی حمله که به کشته شدن سه سربازان استرالیایی. کسانی که مردان و دیگر ناتو نیروهای نظامی تنها در کشور پس از 9/11 ایالات متحده با استناد ناتو در ماده 5 بند است که نیاز به اعضای دیگر برای رسیدن به آن کمک.

در حال حاضر اعضای ناتو از ترس تهمت را اعلام اولیه خروج کامل است که می تواند خود را ترک کشورهای آسیب پذیر دو ارشد مقامات اروپایی می گویند صحبت ناشناس به بحث در مورد ناکامی های خود را با آنچه آنها تماس بگیرید و یک متحد قابل اعتماد. “ما به جنگ رفت و برای آنها و ما نمی توانیم اقامت در این کشور بدون آنها می گوید:” یکی از مقامات, و اضافه کرد که اروپایی ها نگران هستند که آنها را تحمل فشار از حملات آینده اگر افغانستان بار دیگر تبدیل به یک پناهگاه امن برای تروریست ها به نیروهای ایالات متحده ترک.

جمهور به دولت فشار برای آزادی زندانیان شده است یکی در یک سری از آنچه مقامات افغان توصیف به عنوان قلدری خواسته با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که چند مقامات افغان می گویند رانده است خلیل زاد شخصی جاه طلبی برای صیقل دادن شهرت و اعتبار خود و میراث با ارائه در مغلوب ساختن پیشی جستن تعهد خود را “سربازان ما به خانه” — یا حداقل به اعداد پایین تر از 8,600 نیروهای چپ وجود دارد دولت اوباما از زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ،

مانند مقامات اروپایی بسیاری از مقامات افغان از ترس تهمت می تواند به طور ناگهانی عقب نشینی نیروهای ایالات متحده در ماه های آینده, ترک آنها را در رحمت از طالبان و یا به سادگی به دنبال از طریق با Feb. 29 مقابله نیاز به برداشت به طور کامل توسط مه 2021 هر وضعیت داخل افغانستان مذاکرات است. آنها در حال قرار دادن امید خود را به پیروزی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن که آنها بر این باورند خواهد اصرار کوچک نگه داشتن آمریکا در عملیات نیروی در کشور است. غنی شده آهسته-نورد هر مرحله از فرایند به آمریکا نزدیک, فعلی و سابق افغانستان و مقامات غربی می گویند.

با پیام تبریکی و گوانتانامو زندانی درخواست طالبان نیز به نظر می رسد کشیدن پای خود و یا تلاش برای فشار گذشته ممکن است برنده یک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که ممکن است رفته ژانویه. “ایالات متحده را مجبور به رفتن را از طریق برخی از جدی هر شکلی در حال حاضر این اتفاق می افتد را” یک ارشد سابق دفاع ایالات متحده امریکا به ایران صحبت ناشناس چرا که او هنوز هم با این نسخهها کار در منطقه است. اما او می گوید: اضافه کردن یک مرد به مواد مخدر صحنه نمی خواهید که این تاثیر زیادی در یک کشور در حال حاضر پیشرو در جهانی هروئین تولید. “این یک بازی قدرت در افغانستان است” او می گوید. “آنها فقط در تلاش برای آن را به عنوان سخت به عنوان ممکن است برای رسیدن به جدول.”

طالبان ممکن است پشیمانی خود را حرکت می کند اگر بایدن برنده رسمی می افزاید. “طالبان باید بدانید بایدن معتقد بودند این روش درست شد ‘مبارزه با تروریسم به علاوه’ در سال 2009. من فکر نمی کنم که تغییر کرده است.” اگر طالبان نیست از طریق مذاکرات در جریان معامله رسمی می گوید: “یک نتیجه ممکن است در دراز مدت اما ایالات متحده در مبارزه با تروریسم حضور” است که باقی می ماند یک دهه یا بیشتر.

با عجله به خروجی

وزیر دفاع علامت Esper گفت: ارتش آمریکا آماده است به کاهش به کمتر از 5000 سرباز در هر تهمت و مصاحبه. دو ارشد افغانستان به مقامات بگویید که هر دو فرمانده نیروهای آمریکایی در افغانستان اسکات میلر و سیا مطمئن باشید خود دولت است که 4,500 نیروهای ایالات متحده خواهد بود به اندازه کافی برای نگه داشتن شکار داعش و القاعده و حمایت از نیروهای امنیتی افغان به مقاومت در برابر طالبان و دیگر شبه ضرب و جرح با ترکیبی از مبارزه با پشتیبانی هوایی هواپیماهای بدون سرنشین و دیگر نظارت ویژه ایالات متحده اپراتورها و هوش افسران.

سازمان سیا کاهش یافته است به نظر اما یک مقام ارشد نظامی ایالات متحده رسمی تایید می کند که میلر “راحت” که در تعداد پایین او می تواند “انکار پناهگاه امن تروریست ها و حمایت نظامی افغان و دفاع ملی و نیروهای امنیتی به کار می کنند به حل و فصل سیاسی.” هر دو افغانستان و مقامات نظامی ایالات متحده صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت افزایش فشار بر دولت افغانستان برای آزادی همه 5,000 طالبان زندانیان نشان می دهد که چگونه به شدت از رئیس جمهور می خواهد به ترک. تعهد به آزادی آنها شد و در ایالات متحده آمریکا-طالبان معامله اما هرگز به توافق و یا مشترک با مقامات افغان تا زمانی که این قرارداد امضا شد, مقامات افغان می گویند. که ایجاد برخی از اوایل اصطکاک اما در اواسط ماه مارس غنی اکراه به انتشار “تا به 5000 زندانیان” در دسته های حدود 100 پس از افغانستان به بررسی هر مورد و 4,600 شان آزاد شده اند تا کنون. طالبان ادعا می کند که منتشر 1,000 های امنیتی را در سراسر کشور برگزار شد در ارز.

آخرین 400 یا بیشتر شامل بسیاری از کسانی که در افغانستان و ناتو در نظر بگیرید به آشتی: نه فقط مرگ–ردیف زندانیان آدم ربایان و قاچاقچیان مواد مخدر اما بمب سازان و یک تعداد انگشت شماری از القاعده متحد خارجی افراط گرایان بودند که به احتمال زیاد برای بازگشت به میدان نبرد با توجه به زمان و سابق افغانستان. مشاور امنیت ملی افغانستان حمدالله محب علنا گفت که حداقل پنج نفر از زندانیان در پشت عمده حملات تروریستی است.

به عنوان ماه کشیده و آخرین گروه از زندانیان متوقف مرحله بعدی مذاکرات صلح مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین با صحبت غنی در جولای 17 تلفن تماس بگیرید. گوش دادن به غنی نگرانی اوبراین موافقت او را ندارد به انتشار آنها سه ارشد افغان و یکی از مقامات ارشد غربی رسمی گفتن. یک مقام ارشد دولت رسمی تایید اوبراین-غنی تماس گرفت اما کاهش یافته است به نظر در مورد این مسئله از زندانیان طالب از زندان.

اما هنگامی که خلیل زاد بازدید کابل بعد که ماه پس از توقف برای اولین بار به دیدار هیئت طالبان در دوحه او توضیح داد که به افغانستان که طالبان هنوز هم اصرار بر انتشار آخرین گروه در غیر این صورت کشته خواهد “تشدید خشونت” یکی از مقامات ارشد افغان رسمی می گوید. اگر غنی توافق کردند که برای آزادی آنها, اما, خلیل زاد گفت: طالبان موافقت کرده بود آنها بلافاصله شروع به داخل افغانستان گفتگو در دوحه قطر است که طراحی شده است برای پایان دادن به جنگ میان طالبان و دولت افغانستان با توجه به تمام مقامات افغان.

Pompeo تصریح کرد خلیل زاد درخواست در یک تماس تلفنی پیگیری به غنی دو نفر از مقامات می گویند. به زودی از سوی رئیس جمهور تشکیل لویه جرگه ارشد بزرگان افغانستان به رای دادن در این موضوع مات فرایند است که به او پوشش سیاسی در داخل کشور حتی به عنوان کسانی که بزرگان و شکایت آنها را دیدم یک لیست که آنها رای به آزادی است. غنی و عبدالله صدیق صدیقی است پس گفت: افغانستان رسانه ای است که وجود دارد هیچ کشور خارجی در میان زندانیان طالبان را آزاد شود اما دولت نشده منتشر شد فهرستی از نام. Arash پاسخ نمی دهند به درخواست برای اظهار نظر.

یکی از مقامات ارشد افغانستان می گوید زندانیان شروع خواهد شد منتشر می شود “در یک زن و شوهر از روز” اما آنها را نگه دارید در انتشار همه آنها را تا زمانی که طالبان گزارش در محل در حدود دو دوجین از دست رفته سربازان افغان عمدتا کماندوهای — و/یا امضای یک اعلامیه برای خانواده از دست رفته است که مردان نیست و در زندان خود را به طوری که خانواده های برخی از صلح است.

که می تواند به معنای تاخیر بیشتر برای ایران است که به طور آزمایشی میله میله برای شروع در اطراف اواسط ماه اوت است.

یک سخنگوی طالبان را رد کرده و خصوصیات گذشته 400 تن از بازداشت شدگان به عنوان خطرناک به نیروهای ائتلاف و اضافه کرد که هیچ یک از اتباع خارجی در میان آنها نبود. “این چیزی است که اخلال گران از صلح می گویند و ادعا می کنند به منظور ایجاد مانع در راه حل صلح آمیز در افغانستان به موضوع است. آنها زندانیان سیاسی مانند دیگر زندانیان” سهیل شاهین می گوید زمان از دوحه. “وجود دارد مقاومت در برابر اشغال خارجی. هر دو طرف شد و حمله به هر یک از دیگر هر روز اما ما ضرر و زیان در بسیاری از موارد بیش از آنها را به خاطر ما فاقد سلاح های پیشرفته. اما در حال حاضر ما یک توافق است.”

به عنوان برای پیام تبریکی شاهین تایید کرد که ملا برادر به درخواست آزادی وی و همچنین زندانیان گوانتانامو.

یک نماینده برای خلیل زاد کاهش یافته است به نظر در مورد اینکه آیا او توصیه کرده بود آزاد بدنام فروشنده مواد مخدر که یک بار وعده داده که سازمان سیا پس از 9/11 که او می خواهم به آنها کمک کند پیگیری کردن اسامه بن لادن تنها به بازگشت به در حال اجرا خود را به مواد مخدر امپراتوری پس از به دست آوردن آزادی خود را. وزارت امور خارجه پاسخ نمی دهند به درخواست برای اظهار نظر در پیام تبریکی یا Pompeo را در گفتگو با غنی.

ارشد DEA agent درگیر در پیام تبریکی را تصرف شد و استعفا داد و به او که فرید اشاره به این که خلیل زاد در حال حاضر امن به انتشار یکی دیگر از طالبان شخص مهم در میان یکدسته مواد مخدر حاجی جمعه خان برای کمک به طالبان به میز در سال 2018 است. عامل پیام تبریکی به نام “بزرگترین قاچاقچی هروئین در جهان و یکی از بنیانگذاران طالبان شورا در افغانستان است.”

“نگرانی من این است که اگر کسی فکر می کند که آنها در حال رفتن به خانه برگشت و کیسه مواد غذایی…آنها نیست” سابق ارشد DEA رسمی می گوید. “آنها در حال رفتن به انتخاب کنید تا جایی که آنها به سمت چپ خاموش با انتقام — و آن را به کارگردانی در ایالات متحده آمریکا است.”

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahisGebze escorthtml nullednulled themes1xbetGeciktiriciMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetElexbetCasinomaxiPiabetTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvoleMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme viagraredfoxbet