پرینستون برای حذف رئیس جمهور سابق آمریکا وودرو ویلسون نام از سیاست های عمومی مدرسه

دانشگاه پرینستون اعلام کرده است برنامه ای برای حذف نام سابق رئیس جمهور وودرو ویلسون از آن سیاست عمومی مدرسه به

توسط PATRIS-FUN در 8 تیر 1399

دانشگاه پرینستون اعلام کرده است برنامه ای برای حذف نام سابق رئیس جمهور وودرو ویلسون از آن سیاست عمومی مدرسه به دلیل segregationist انداز معکوس یک تصمیم آیوی لیگ در Princeton, N. J., ساخته شده و چهار سال پیش برای حفظ نام و نام خانوادگی.

رئيس دانشگاه کریستوفر Eisgruber گفت: در نامه ای به جامعه مدرسه شنبه که هیئت امنا بود به این نتیجه رسیدند که "ویلسون نژادپرستانه انداز و سیاست های او را نامناسب اسم" برای پرینستون مدرسه عمومی و امور بین الملل و مسکونی ،

Eisgruber گفت امنا تصمیم گرفت در مارس 2016 در برخی از تغییرات به دانشگاه "جامع تر و صادقانه تر در مورد تاریخچه آن" اما تصمیم گرفت برای حفظ ویلسون نام اما بازبینی این موضوع در سالهای اخیر برای قتل جرج فلوید و دیگران.

ویلسون فرماندار نیوجرسی از سال 1911 تا 1913 و پس از آن 28th رئیس جمهور ایالات متحده از سال 1913 تا 1921, پشتیبانی تبعیض نژادی و اعمال آن در چندین آژانس های فدرال نیست نژادی تقسیم می شود تا به آن نقطه. او همچنین منع دانش آموزان سیاه پوست از پرینستون در حالی که خدمت به عنوان رئيس دانشگاه و صحبت approvingly از Ku Klux Klan.

پیش از آن در هفته Monmouth University of New Jersey حذف ویلسون نام از یکی از برجسته ترین ساختمان ها با استناد به تلاش برای افزایش تنوع و شمول. سرپرست Camden منطقه مدرسه همچنین اعلام کرد برنامه ای برای تغییر نام وودرو ویلسون دبیرستان, یکی از ناحیه دو دبیرستان.

وودرو ویلسون است که تصویر در سال 1924. (آسوشیتد پرس)

"ویلسون نژادپرستی معنادار و مهم حتی با استانداردهای زمان خود" Eisgruber گفت.

رئيس جمهور سابق را segregationist سیاست "او را به خصوص نامناسب اسم برای یک سیاست عمومی مدرسه," او گفت:.

امنا گفت: آنها گرفته شده بود آنچه را که آنها به نام "این فوق العاده گام" از آنجا که ویلسون نام بود و نه مناسب "برای یک مدرسه که محققان, دانشجویان و فارغ التحصیلان باید کاملا متعهد به مبارزه با معضل نژادپرستی در همه اشکال آن است."

این مدرسه در حال حاضر شناخته شده به عنوان پرینستون دانشکده امور عمومی و بین المللی است. پرینستون در حال حاضر برنامه ریزی شده به ویلسون دانشگاه و بازنشسته و نام خود را پس از باز کردن دو مسکونی جدید کالج ها در حال حاضر تحت ساخت و ساز خواهد شد اما تغییر نام برای اولین بار, کالج, بلافاصله.

Eisgruber گفت: "نتیجه گیری "ممکن است سخت به نظر می رسد به برخی از" پس ویلسون است که با اعتبار داشتن "تعمیرشده پرینستون تبدیل آن از یک خواب آلود, کالج به یک پژوهش دانشگاه" و او رفت و برای تبدیل شدن به رئيس جمهور و دریافت جایزه نوبل شد.

اما در حالی که پرینستون افتخار ویلسون با وجود و یا شاید حتی در جهل خود انداز است که بخشی از این مشکل Eisgruber گفت.

"پرینستون است بخشی از یک امریکا است که بیش از حد اغلب نادیده, نادیده گرفته و یا معاف نژادپرستی اجازه می دهد تداوم سیستم های تبعیض آمیز بر علیه مردم سیاه و سفید," او گفت:.

این وودرو ویلسون در مدرسه عمومی و امور بین الملل در دانشگاه پرینستون است که تصویر در 2015. (Mel Evans/آسوشیتد پرس)

چهار سال پیش 10-عضو کمیته جمع آوری ورودی از ویلسون علما و بیش از 600 ارسالی از فارغ التحصیلان دانشکده و قبل از عقد که ویلسون دستاوردهای merited, بزرگداشت, تا زمانی که خود گسل نیز با صراحت به رسمیت شناخته شده. این کمیته گزارش همچنین گفت: با استفاده از نام خود را "به معنی بدون حمایت از دیدگاه ها و اقداماتی که در تضاد با ارزش ها و آرمان های زمان ما."

فلوید درگذشت مارس 25 بعد از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده یک زانو را به گردن خود برای چند دقیقه حتی به او التماس کرد برای هوا و متوقف شد.

آخرین مطالب