شاهزاده ویلیام صحبت از قاطع و زندگی-تغییر’ چالش ها از داشتن فرزند

شاهزاده ویلیام اذعان کرده او را در بر داشت پدر یا مادر بودن قریب به اتفاق در زمان و تغییر زندگی “” تجربه داشتن فرزند به ارمغان آورد که ضربه او با تجربه پس از مرگ پرنسس دایانا.

صحبت کردن در یک فیلم مستند بی بی سی پخش پنج شنبه دوم در خط به تاج و تخت و گفت: سابق فوتبال حرفه ای بازیکن ماروین Sordell احساسی که حوادث گذشته — مانند از دست دادن یک پدر و مادر می دهند.

“داشتن فرزند است که بزرگترین تغییر زندگی لحظه واقعا” پدر سه گفت. “من فکر می کنم زمانی که شما از طریق چیزی آسیب زا در زندگی … احساسات خود را دوباره در فراز و نشیب به دلیل آن را بسیار متفاوت مرحله از زندگی است.”

ویلیام 15 و برادرش شاهزاده هری 12 زمانی که دیانا درگذشت و در پاریس سقوط خودرو در سال 1997. ویلیام در گذشته توصیف غم و اندوه خود را به عنوان “درد شبیه هیچ دیگر درد است.”

این برنامه به معنای شروع یک بحث در بهداشت روانی با استفاده از فوتبال به عنوان وسیله ای برای بحث و گفتگو. ویلیام دیرین مبارز در مسائل مربوط به سلامت روان ارائه شده لحظات کوتاه از بینش او چگونه معاملات با فشار کاری سلطنتی.

عمده فعالیت این خواننده با تصویر گرفته شده از فیلم صادر شده در مارس 20 توسط کاخ کنزینگتون نشان می دهد که شاهزاده ویلیام صحبت کردن از طریق تماس تصویری به یک موسسه خیریه در گلاسکو. ویلیام موضوع جدید مستند بی بی سی پخش پنج شنبه. (کاخ کنزینگتون از طریق آسوشیتد پرس)

در گفتگو با یک جوان ورزشکار ویلیام بستری برای حملات اضطراب هنگام صحبت کردن قبل از گروه اما گفت که بینایی ضعیف اجازه داده او را به غلبه بر ترس خود را به دلیل چهره از جمعیت بودند و مبهم است.

“من بینایی شروع به دم کردن یک کمی که بزرگتر شدم و من استفاده نمی کند به پوشیدن تماس با ما هنگامی که من مشغول به کار بود تا زمانی که من در سخنرانی من نمی توانستم چهره هر کسی را,” او گفت:. “و آن را کمک می کند چرا که آن را فقط یک تیرگی از چهره و از آنجا که شما نمی توانید ببینید هر کسی به دنبال شما.”

Documentarians به دنبال ویلیام سال گذشته به عنوان او سفر کشور به ترویج سر تا ابتکار عمل که به دنبال افزایش آگاهی در مورد سلامت روان با تشویق هواداران فوتبال به بحث در مورد مشکلات خود را.

در طول سفر به وست برومویچ آلبیون فوتبال باشگاه, ویلیام صحبت با بازیکنان که تا به حال تجربه کرده کسی که نزدیک به آنها را در حال مرگ با خودکشی.

ویلیام گفت که برای بسیاری از خانواده ها شده اند که سوگوار با خودکشی “این یکی از rawest اشکال از غم و اندوه به خاطر شما با بسیاری از سوالات پاسخ داده نشده.

“می توانم انجام داده اند بیشتر است ؟ من باید انجام داده اند بیشتر است ؟ چرا که آنها آن را انجام دهید؟”

ویلیام در ادامه می گویند که مردان به نظر می رسد به یک مشکل با باز کردن و صحبت کردن در مورد خودکشی. او امیدوار است که تغییر خواهد کرد.

“اگر ما می تواند تأثیر عمده ای در کاهش نرخ خودکشی که با موفقیت از این کمپین,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>