پرنس هری, Meghan Markle انداختن ‘سلطنتی’ از جدید نام تجاری در رسانه های اجتماعی

به عنوان شاهزاده هری و Meghan Markle ادامه به انتقال به خارج از خانواده سلطنتی دوک و دوشس ساسکس جمعه اعلام کرد آنها را رها کردن “SussexRoyal” — و استفاده از کلمه “سلطنتی” دوره — از آینده خود را غیر انتفاعی سرمایه گذاری.

انگلیسی, شایعات گزارش شده بود پیش از آن در هفته که در طول این زن و شوهر مذاکرات با مقامات سلطنتی بیش از تصمیم خود را به مرحله بازگشت از “کار رویال” نقش ملکه الیزابت دوم در حال اعتراض به این زن و شوهر را ادامه استفاده از “سلطنتی” عنوان شده است.

“در ماه گذشته و نیم دوک و دوشس باقی مانده اند به طور فعال درگیر در این فرایند است که طبعا شده انده برای دوک و دوشس و خود را وفادار کارکنان با توجه به نزدیکی Highnesses سلطنتی و اختصاصی خود تیم” ایالات وب سایت خود را.

با توجه به بیانیه ای در وب سایت این زن و شوهر کاهش یافته است و قصد دارد علامت تجاری “SussexRoyal,” با استناد به دولت بریتانیا قوانین در اطراف استفاده از کلمه “سلطنتی.” این زوج در ابتدا تلاش کرده بود به علامت تجاری اصطلاح به منظور جلوگیری از دیگران از بهره برداری از آن با توجه به آسوشیتد پرس.

“علامت تجاری برنامه های کاربردی که تا به حال واصل شده به عنوان اقدامات حفاظتی و منعکس همان استاندارد trademarking درخواست به انجام سلطنتی بنیاد دوک و دوشس کمبریج شده” خود را انتشار جمعه.

علاوه بر این شاهزاده هری و Markle نمی خواهد با استفاده از “ساسکس سلطنتی” و یا هر تکرار کلمه “رویال” در هر یک از سرمایه گذاری های خود را پس از نهایی کردن انتقال خود را از خانواده سلطنتی وظایف در 31 مارس است. (خود کانال های دیجیتال از جمله وب سایت خود را و خود را رسمی Instagram حساب همه با عنوان “SussexRoyal.”)

“در بهار سال 2020 خود را به کانال های دیجیتال خواهد بود که تازه به آنها معرفی بعدی مرحله هیجان انگیز به شما” وب سایت خود را متحده است.

این اطلاعیه به شرح زیر زن و شوهر ژانویه تصمیم به توقف استفاده از خود والاحضرت عناوین و برای جلوگیری از دریافت وجوه عمومی است. هر چند آنها خود را حفظ کنید دوک و دوشس ساسکس عناوین آنها نمی علنا شناسایی با نام دفتر خود را اعلام کرد.

نوشتن به یاس در اگویلرا [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>