پرنس چارلز تست مثبت برای coronavirus

فورد و جنرال الکتریک اعلام کرد آنها در حال همکاری برای ساخته هواکش یکی از ضروری ترین کمبود در آمریکا در مبارزه با COVID-19 coronavirus — اما آنها نمی شود و از ورود تا اوایل ماه ژوئن است.

که “فقط یکی از چندین نمونه است که تأکید قیمت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پاسخ آرام به شواهد در اوایل ژانویه که coronavirus بود به رهبری ایالات متحده آمریکا” نیویورک تایمز گزارش. “فورد جدول زمانی پیشنهاد کرد که اگر دولت تا به حال در واکنش به کمبود شدید هواکش در ماه فوریه تلاش مشترک بین فورد و جنرال الکتریک ممکن است تولید کرده اند نجات بخش تجهیزات مدتی در اواسط تا اواخر ماه آوریل است. یک ماه بعد دولت هنوز هم به نظر نمی رسد که کارآمد پاسخ به همه گیر.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیست که چرخ را دوباره اختراع چرا که “ما یک شبکه در محل است که ما به عنوان مالیات دهندگان بودجه شده است به ما آماده برای چیزی مثل این” مکس بروکس نویسنده از جنگ جهانی Z و دیگر ویروس های مبتنی بر آخرالزمانی رمان و یک زندگی واقعی پاسخ اضطراری متخصص گفت: Terry Gross در روز سه شنبه هوای تازهثبت دوشنبه. این ایده که آمریکا آمادگی برای یک بیماری همه گیر مانند COVID-19 است “پیاز لایه دروغ” بروکس گفت. مشکل این است که “ما شده اند فاجعه آهسته و آشفته از روز 1.”

“اگر رئیس جمهور مشغول به کار بود پس از ژانویه به ارگان های دولتی آماده برای این” آمریکایی “می تواند به دنبال بازگشت بزرگ افراطی از سال 2020” بروکس گفت. رئیس جمهور تهمت باید بلافاصله فعال دفاع از قانون حفاظت و “دولت می تواند با قرار دادن کلمه را به سطح شیب دار بالا تامین اضطراری به آنها را آماده و سپس اطلاعات استراتژی در محل.”

“من می توانم به شما بگویم که دولت فدرال دارای لایه های متعدد از حوادث که همیشه آموزش و همیشه برنامه ریزی همیشه آماده” کارکنان “بی شماری حرفه ای اختصاص داده شده که فکر می کنم در این مورد به طور مداوم و آنها آماده برای رفتن” بروکس گفت. “کل دلیل است که ما باید این شبکه ها زمانی است که زنگ شروع به زنگ زدن — و آنها فعال شده است. من نمی دانم. من نشسته در کاخ سفید است. من نمی دانم که آیا این رئیس جمهور است که به دروغ, آیا او بر روی برگزاری یک ایدئولوژی سیاسی. من صادقانه نمی دانم. اما وجود دارد هیچ بهانه ای به بسیج کامل نیروهای دولت فدرال در حال حاضر و به تجميع پاسخ.” گوش دادن به مصاحبه زیر. پیتر وبر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>