پرنس چارلز جدید باز می شود لندن بیمارستان برای coronavirus بیماران

پرنس چارلز در روز جمعه از راه دور باز جدید بلبل بیمارستان در لندن اصلی نمایشگاه و کنفرانس مرکز یک مرکز موقت است که به زودی قادر خواهد بود برای درمان 4,000 افرادی که قرارداد COVID-19.

چارلز گفت که او “فوق العاده لمس” به خواسته می شود برای باز کردن موقتی در اکسل مرکز در شرق لندن و ادای احترام به همه افراد از جمله پرسنل نظامی که در آن “دیدنی و تقریبا غیر قابل باور” نه روز ساخت و ساز.

“به عنوان مثال اگر تا کنون یک مورد نیاز بود چگونه غیر ممکن است می تواند ساخته شده است و ما چگونه می تواند غیر قابل تصور از طریق بشری خواهد شد و نبوغ او گفت:” از طریق لینک ویدئو از خود در اسکاتلند خانه Birkhall.

“تبدیل به یکی از بزرگترین کنفرانس ملی مراکز به یک بیمارستان صحرایی شروع با 500 تخت با یک پتانسیل 4,000, کاملا رک و پوست کنده باور نکردنی است.”

جدید خدمات درمانی در بیمارستان تنها برای مراقبت از افراد مبتلا به COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus و بیماران تنها اختصاص داده شده وجود دارد پس از خود محلی لندن بیمارستان دارای ظرفیت رسیده است.

بیمه خدمات درمانی کارکنان جمع آوری جلوتر از بلبل بیمارستان را افتتاح و پس از آن تقریبا غیر قابل باور’ نه روز ساخت و ساز. (آسوشیتد پرس)

چارلز که در اوایل این هفته آمده از خود انزوا پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 گفت: او یکی از “آنهایی که خوش شانس” که فقط علائم خفیف اما “برای برخی از آن خواهد شد بسیار سخت تر سفر.”

او ابراز امیدواری کرد که بیمارستان “مورد نیاز است برای کوتاه ترین زمان و به عنوان تعداد کمی از مردم به عنوان امکان پذیر است.”

بیمارستان پس از نام فلورانس نایتینگل که به طور گسترده ای در نظر گرفته می شود بنیانگذار پرستاری مدرن. او مسئول پرستاری و سربازان متفقین در ترکیه در طول جنگ کریمه از 1850s او فداکارانه مراقبت از درآمد او شهرت به عنوان “بانوی با لامپ.”

ناتالی خاکستری سر پرستاری در NHS بلبل پرده برداری از پلاک به طور رسمی افتتاح بیمارستان در شاهزاده طرف.

سر از پرستاری در بیمارستان بلبل ناتالی خاکستری, راست, پرده یک پلاک به نمایندگی از شاهزاده چارلز در طول تسهیلات باز کردن. (استفان روسو/آسوشیتد پرس)

جدید بیشتر بیمارستان های برنامه ریزی شده در سراسر انگلستان از جمله در بیرمنگام گلاسکو و منچستر برای کاهش فشار بر بیمه خدمات درمانی در بیماری همه گیر کوروناویروس.

“در این زمان مشکل با این قاتل نامرئی وسیله تمام جهان این واقعیت در این کشور ما را بیمه خدمات درمانی است و حتی با ارزش تر از قبل گفت:” وزیر بهداشت مت, Hancock, که همچنین قرارداد COVID-19 و تنها آمده از خود انزوا در روز پنج شنبه.

بریتانیا در مستند

تعداد زیادی از مردم در بریتانیا در حال مرگ پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 بوده است به شدت افزایش بیش از چند هفته گذشته. آخرین انگلستان آمار و ارقام نشان داد که تعداد زیادی از مردم به درگذشت افزایش در یک روز توسط 569 به 2,921.

مانند بسیاری دیگر از کشورهای بریتانیا است که به طور موثر در مستند با میله و غیر ضروری مغازه ها بسته به منظور کاهش میزان انتقال این امید که آن را در نهایت کاهش اوج مرگ و میر. هنکاک می شود کشیده شده در سراسر چندین مصاحبه در مورد زمانی که او انتظار اوج به فراتر از آن است که به احتمال زیاد به رخ می دهد در “هفته های آینده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>