رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن تولسا تجمع برجسته رکورد خود را از نژادی تقسیم

یکfter ماه خاموش مبارزات انتخاباتی رئیس جمهور تهمت را راه اندازی مجدد پیشنهاد انتخاب مجدد خود را شنبه شب قبل

توسط PATRIS-FUN در 31 خرداد 1399

یکfter ماه خاموش مبارزات انتخاباتی رئیس جمهور تهمت را راه اندازی مجدد پیشنهاد انتخاب مجدد خود را شنبه شب قبل از خشن و بی ادب جمعیت. بیش از 800,000 حامیان ثبت نام برای بلیط با توجه به مبارزات انتخاباتی خود مدیر است. بسیاری شده اند معترضان را در خارج از عرصه برای روز. در عین حال طولانی قبل از آنها وارد این تجمع احاطه شده بود در بحث از آنجا که از زمان و مکان.

این یک چیز به خودرا برای امتحان اماده 19,000 مردم به یک سالن در میان همه گیر—بدون الزامی به استفاده از ماسک است. آن را یکی دیگر از برنامه های این رویداد برای ژوئن 19 تاریخ استفاده می شود به مناسبت گرامیداشت روز تاخیر در رهایی از آمریکا برده و به انتخاب محل هفت بلوک از سایت بدنام 1921 مسابقه کشتار در Tulsa, Okla., هنگامی که سفید تظاهر کنندگان با کمک پلیس تولسا و اوکلاهما گارد ملی غارت شده و سوخته بیش از 1200 سیاه خانه و کسب و کار کشته شدن حدود 300 نفر است.

داوطلبان از "قهرمان واقعی" دست صورت رایگان سپر برای مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان در خط بعدی روز تجمع با رئیس جمهور در Tulsa, Oklahoma در 19 ژوئن سال 2020 است.
پیتر ون Agtmael—Magnum Photos برای زمان

در میان ملی حساب بیش از نژادپرستی نظاممند. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین انتخاب یکی از بحث برانگیز ترین مکان و تاریخ آن می تواند را انتخاب کرده اند. در بهترین حالت برگزاری این تجمع در تولسا یک بار دیگر نشان داد عظیم نقطه کور تهمت و دستیاران خود را هنگامی که آن را به مسابقه در امریکا است. در بدترین حالت آن را یک اقدام تحریک آمیز عمدی توسط یک کمپین و یک نامزد است که به نظر می رسد مصمم به فشار بر ملت را خام اعصاب و تعمیق اختلافات نژادی به عنوان یک ماده در استراتژی.

Tulsa انتخاب شد به دلیل آن است که در "آمریکای مرکزی" و وجود "هیچ جایی بهتر" به راه اندازی مجدد این تظاهرات گفت: Michael Glassner این تهمت کمپین افسر ارشد عامل. مغلوب ساختن پیشی جستن خودش گفته وال استریت ژورنال که این تجمع عقب رانده شد یک روز پس از یک عامل سرویس مخفی به توضیح معنای Juneteenth تعطیلات به او. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این مجله که او "چیزی خوب" و Juneteenth "بسیار معروف است."

"هیچ کس تا به حال شنیده ام از آن" رئیس جمهور ایالات متحده گفت: از یک روز تعطیل به رسمیت شناخته شده در 47 ایالت و ناحیه کلمبیا.

به عنوان گسترده گسترش اعتراضات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند فشار به یک چهارم هفته در سراسر کشور مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ گذاشته است لخت عمق کشور نژادپرستانه میراث و فوریت اضافه شده به تماس به صورت گسترده تر ملی حساب. شصت درصد از سفید آمریکایی و 82 درصد از آمریکایی ها فکر می کنم برگ برنده ساخته شده است این کشور بیشتر تقسیم اساس یک نظرسنجی منتشر شده روز شنبه توسط آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور پژوهش است. درصد از سفید آمریکایی که مخالف با مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و روابط افزایش یافته است و از 55 درصد در سال 2019 به 62 درصد در سال 2020 این نظرسنجی در بر داشت. خوش بینی در میان جمهوری خواهان پایین است. این ماه نظرسنجی در بر داشت 63 درصد از جمهوری خواهان فکر این کشور به رهبری بود در جهت اشتباه در مقایسه با 42 درصد در ماه مه. و تهمت خود نظرسنجی تعداد sagged بیشتر است.

این در حالی است که بسیاری از متحدان تن از آن است که صدمه زدن به خود را دوباره به چشم انداز انتخابات رئیس جمهور را تحریک نژادی بخش همچنان ادامه دارد. در روزهای اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن است سیلی پایین فشار داخل ارتش به نام مؤتلفه افسران از ده نظامی ایالات متحده در پایگاه نوشتن در توییتر که دولت او "حتی نمی خواهد در نظر گرفتن" تغییر نام آنها. در یک روز زمانی که یک آتلانتا افسر پلیس متهم شده بود با تیراندازی یک مرد سیاه و سفید در یک نزاع و بیشتر محلات نقل مکان کرد به ممنوعیت chokeholds و باز کردن پلیس انضباطی پرونده به موشکافی تهمت گفته رادیو فردا, میزبان, Sean Hannity که افسران پلیس "تحت محاصره" و "درمان شده اند نسبتا در کشور ما است."

Reverend Al Sharpton صحبت می کند به شرکت کنندگان در Juneteenth جشن در Greenwood منطقه Tulsa, Oklahoma در 19 ژوئن سال 2020 است.
گلچهره روی زمان

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین دفاع از رکورد خود در مسابقه گفت: او مسئول برای کاهش نرخ بیکاری در میان سیاه و سفید آمریکایی ها قبل از COVID-19 گیر افزایش بودجه برای تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها و امضای عدالت کیفری اقدامات اصلاحات به قانون است. مغلوب ساختن پیشی جستن است "ساخته شده است یک رکورد از موفقیت برای آمریکایی های سیاه و سفید," ارشد کمپین مشاور کاترینا پيرسون در بیانیه ای گفت. "به عنوان حزب لینکلن خواهان مفتخریم از تاریخ Juneteenth است که در سالگرد آخرین خواندن رهایی اعلام" Pierson اضافه شده است.

بسیاری از معترضان که به خیابان آمده اند در هفته های اخیر می گویند مغلوب ساختن پیشی جستن تفرقه غرایز را در معرض نژادپرستانه جریان هنوز هم شایع در آمریکا است. لوی برلین, 23, شیوه زندگی, مد و عکاس با حضور چندین تظاهرات در واشنگتن, دی سی, توزیع تنقلات و آب. مغلوب ساختن پیشی جستن "ساخته شده افرادی مثل من و میلیون ها نفر از مردم دیگر در کشورهای دیگر که به بیرون رفت و اعتراض یک دلیل برای رفتن وجود دارد و مبارزه برای تغییر, چرا که من آن را ببینید در حال حاضر" برلین می گوید از نژادپرستی نظاممند. "این فقط یک افسانه است. آن را نه فقط " آه ما فقط پارانوئید.' ما این واقعیت را می دانیم. آن وجود دارد. آن را در دفتر ما. آن را در حال اجرا در کشور ما است."

تماس با ما در editors@time.com.



tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب