رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن را در انگل پژواک یک بحث بیش از نقش غیر آمریکایی فیلم در اسکار

نوستالژی شده است به طور منظم موضوع در تظاهرات برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از قبل از او انتخاب شد — او بعد از همه, مردی که می خواهد به امریکا بزرگ دوباره. در روز پنج شنبه شب در تظاهراتی در کلرادو اسپرینگز تهمت کارگردانی که احساسات در صنعت فیلم رد فیلم کره جنوبی انگل که برنده امسال جایزه اسکار بهترین تصویر.

“ما به اندازه کافی مشکلات با کره جنوبی با تجارت; در بالای آن, آنها آن را بهترین فیلم سال” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “بیایید بر باد رفته. ما می توانیم بر باد رفته عقب لطفا ؟ بلوار غروب آفتابدر بسیاری از فیلم های بزرگ. ‘برنده است که از کره جنوبی…’ من فکر کردم آن را بهترین فیلم خارجی بهترین فیلم خارجی. هیچ! آیا تا کنون این اتفاق می افتد قبل از؟”

مغلوب ساختن پیشی جستن را ستایش بر باد رفته مطرح شده برخی ابرو. تاریخ ساخت سال 1939 فیلم یکی از اولین فیلم های پرفروش; در واقع زمانی که تورم آن را هنوز هم به عنوان بالاترین-فیلم پرفروش تمام وقت. در حالی که هنوز هم به عنوان مهم هالیوود نقطه عطف و محبوب توسط بسیاری از cinephiles های مؤتلفه پسند فریم از آن جنگ داخلی در داستان باعث می شود آن را یک مثال نخست از “چگونه عمیقا تثبیت شده بود نژادپرستی هالیوود و آن مخاطبان” زمان ریچارد Corliss یک بار نوشت. همچنین این فیلم ساخته شده هتی مک دنیل که بازی اسکارلت اوهارا, بردگی, خدمتکار, اولین آفریقایی-آمریکایی برنده جایزه اسکار (بهترین بازیگر نقش مکمل زن) — جایزه او را دریافت کرد در تفکیک محل برگزاری مراسم.

اما نیز وجود دارد مهم backstory در پاسخ به تهمت خاص سوال: یک فیلم واجد شرایط برای بین المللی فیلم سینمایی, یک دسته که انگل نیز تحت سلطه تا کنون برنده بهترین تصویر ؟

انگل در واقع اولین زبان خارجی فیلم برنده بهترین تصویر اما هملت بازیگران Laurence Olivier شد اولین غیر امریکایی فیلم برنده اسکار بهترین فیلم در سال 1949 قبل از این رده در حال حاضر به نام بین المللی فیلم سینمایی معرفی شد. هملت‘s پیروزی آمد در میان خاص و هماهنگ با فشار بیشتری بین المللی فیلم های نشان داده شده در آکادمی جوایز. اما این تلاش به طور جامع تر به پایان رسید تا ساخت این مراسم در برخی از راه, تنها مخالف.

خود را تاریخ ثابت در یک محل: ثبت نام به صورت هفتگی زمان سابقه عضویت در خبرنامه

بین المللی فیلم اغلب نمی توان آن را به ایالات متحده در تمام طول جنگ جهانی دوم به دلیل توزیع محدود است. اما در سال های پس از جنگ شاهد یک “هجوم گسترده” از فیلم می گوید: UCLA محقق مونیکا روشنک سندلر که یک مقاله نوشت: در بعد از جنگ جوایز اسکار مراسم. 1947 اسکار تجلیل از فیلم های منتشر شده در سال 1946 دیدم اکثر نامزدهای بین المللی فیلم های تاریخ; در میان فیلمنامه های مربوط به نامزد بودند Marcel Carné را کودکان بهشت ساخته شده در تحت اشغال نازی ها در فرانسه و فدریکو فلینی Rome, Open City در مجموعه تحت اشغال نازی ها, ایتالیایی, سرمایه. آکادمی به “خاص” و یا “افتخاری” جایزه ” به زبان خارجی فیلم بین سال 1947 و در سال 1956.

افزایش نمایندگی بین المللی در میان نامزدهای شد تلاش برای “در حال حاضر جهانی پیوست” سندلر می گوید و بخشی از بزرگتر تلاش خارج از هالیوود به “واقعی اوراق قرضه وفاداری در دوره پس از جنگ.” هالیوود در حال حاضر در حال توسعه روابط در سطح جهانی با آکادمی فیلم جنگ مجموعه ای که کار می کرد با سفارتخانه ها برای به دست آوردن فیلم از مناطق جنگی و آکادمی نبود فیلم تنها سازمان با این رویکرد است. در سال 1950 و انگلستان بافتا به آن سازمان ملل متحد و برنده جایزه “بهترین فیلم تجسم یک یا بیشتر از اصول منشور ملل متحد.” جهانی جشنواره های فیلم شروع به تبدیل شدن به شایع تر است و به عنوان یک راه را به سینما و مردم با هم.

حتی پس از هملت‘s پیروزی نشان داد که بسیاری از مردم در هالیوود فکر اسکار به عنوان یک جایزه برای آمریکایی-فیلم های ساخته شده. در آن زمان شرکت های تولید bankrolled جوایز اسکار و آنها خشمگین بودند که انگلستان فیلم برنده بهترین تصویر به جای جایزه رفتن به یکی از تصاویر خود را, سندلر می گوید. فیلم از خارج از کشور مواجه نبرد دشوار در مراسم اسکار.

بنابراین در سال 1957 میلادی برای کمک به اطمینان حاصل شود که فیلم هایی همیشه می تواند در هالیوود بزرگترین شب, فیلم زبان خارجی شد یک مقام دسته جای افتخاری یا جایزه ویژه.

اما با دسته کسانی که احساس اسکار باید اولویت بندی هالیوود قادر به دو برابر کردن. اگر قصد شده است به مطمئن شوید که سینما تا به حال بیشتر از یک صندلی در جدول نتیجه این بود که در این فیلم اغلب در بر داشت خود را تنزل به که یک دسته.

“به همین دلیل انگل بود و تکان دهنده برنده هنگامی که وجود دارد واقعا فوق العاده خارجی-فیلم زبان وجود دارد یک دیدگاه که بهترین فیلم زبان خارجی دسته کافی بود” سندلر می گوید. “پس از تلاش برای مطمئن شوید که جهانی وجود دارد حضور در این مراسم تمام وقت با بهترین فیلم زبان خارجی رده سهوا محدود پتانسیل آنچه بین المللی فیلم می تواند انجام دهد در جوایز [تا] چند هفته پیش.”

حالا که تلویزیون نیست قابل اطمینان ترین بودجه جریان سندلر می گوید شاید به همین دلیل است که ایالات متحده در مراسم اهدای جایزه است که به دنبال به خارج از کشور برای الهام یک بار دیگر.

“بسیاری از انگیزه ای است که راهی برای تغییر خود و باقی مانده های مربوطه در یک دوره زمانی برخی از افراد استدلال ‘آنچه ما نیاز جوایز؟” او می گوید:. “آکادمی از دست دادن ربط. آنها نمی توانند صندوق خود را در همان راه آنها استفاده می شود به این دلیل که رتبه خود را در پایین همین دلیل است که شما شاهد تبلیغات برای یک ساعت مچی جدید. اما نیز وجود دارد این فشار به وصله پینه کردن که رای گیری استخر [است] و برای ایجاد یک شرکت بین المللی برای تعریف دوباره خود را در مقیاس جهانی فقط به عنوان آنها به دنبال تعریف دوباره خود را در طول زمان بعد از جنگ.”

نوشتن به اولیویا B. Waxman در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>