رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن طرح صلح آخرین در یک قرن ظالمانه معاملات برای فلسطینی ها

یک بار دیگر, زرق و برق دار معامله انجام شده بر سر فلسطینی ها در غیاب خود و نادیده گرفتن حقوق خود – در واقع مو

توسط PATRIS-FUN در 11 بهمن 1398

یک بار دیگر, زرق و برق دار معامله انجام شده بر سر فلسطینی ها در غیاب خود و نادیده گرفتن حقوق خود – در واقع موجودیت خود را به عنوان یک مردم است. به عنوان با اعلامیه بالفور در سال 1917 و شورای امنیت سازمان ملل قطعنامه 242 را از سال 1967 بزرگترین قدرت عصر امروز ایالات متحده یک بار دیگر تحمیل شرایط برای وضع فلسطین طراحی شده برای دیدار با خواسته های تنها یک طرف از جنگ است.

با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن طرح اسرائیل ضمایم بیش از یک سوم از بانک غرب از جمله تمام شهرک های غیر قانونی و امنیت کامل کنترل بیش از یک پنیر سوئیسی فلسطین "دولت" با حاکمیت هیچ مجاورت و هیچ کنترلی بر مرزهای خود; اسرائیل می شود همه از بیت المقدس از جمله اماکن مقدس; پناهندگان فلسطینی ها را تکذیب کرد بازگشت نه تنها برای اسرائیل بلکه برای فلسطین "دولت" مگر اینکه اسرائیل تصویب بنابراین بیشتر خواهد بود مجبور به باقی می ماند که در آن آنها; و هر آرزوی اسرائیل سخت مناسب برآورده شده است.

در حالی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ایستاده بود قبل از تشویق کاخ سفید مخاطبان همراه با بنیامین نتانیاهو وجود دارد که ارواح در اتاق. آنها ارواح از 12 میلیون فلسطینی که به پرداخت قیمت از بدنام فرمول آنها پخته شده است. حقوق خود و منافع خود هستند و در سکوت گذشت که آیا کسانی که آواره در سال 1948 و 1967 به منظور ایجاد یک دولت یهودی در اکثر کشور عربی و یا کسانی که هنوز هم زندگی می کنند در بخش های مختلف تنها اسرائیل و حکومت نهاد است که در فلسطین-اسرائیل امروز. قوانین بین المللی را نادیده گرفته خواهد شد به عنوان نمرات از قطعنامه های سازمان ملل که آمریکا و کدام مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به مسخره گرفته.

"معامله قرن" مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان شرح داده شده است و در واقع نوعی استعمار معجون: قرار دادن با هم توسط کسانی که بر این باورند که آنها می دانند که بهتر از benighted بومی انجام آنچه که بهترین است برای آنها و بالا بردن حقوق و منافع یک گروه بیش از کسانی دیگر. این الگوی تعیین شده توسط بریتانیا و اوایل جنبش صهیونیستی شده است و به دنبال آن آمریکا و اسرائیل تا کنون از آن.

با توجه به آشکار تعصبات و جهل مطلوب از خاورمیانه واقعیت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, Jared کوشنر دیوید فریدمن و دیگر معماران این تقلید مسخره امیز از یک طرح صلح یک چیز کاملا خاص. این برنامه نمی خواهد صلح بین فلسطینی ها و اسرائیلی ها و نه آن را هم مردم پایدار امنیتی است. آن را قطعا حل و فصل اساسی تعارض بین آنها را. هر آنچه که کاخ سفید و افراطی اسرائیل مربیان ممکن است فکر می کنم این درگیری را نمی توان assuaged با تحمیل یک طرف خواسته های دیگر و یا با پرتاب دلار مطرح شده از عربی خلیج در فلسطین. چنین رویکردی می تواند تنها entrench ناعادلانه وضع موجود به موجب آن اسرائیل همچنان به سرکوب فلسطینی ها.

آنچه که ما در حال حاضر شاهد است که به سادگی یک ادامه از آنچه در این دولت انجام داده است و پس از آن آمد به دفتر: اجرای یک پرهیاهو طرفدار اسرائیل در عمل انجام شده پس از دیگری در نتیجه چک کردن هر آیتم در لیست آرزو از جناح راست اسرائیل و از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات پایه و برخی از کمک کنندگان اصلی به مبارزات انتخاباتی خود را. به رسمیت شناختن اسرائیل بیت المقدس به عنوان پایتخت این حرکت از سفارت آمریکا به بیت المقدس بسته شدن سازمان آزادیبخش فلسطین در واشنگتن دی سی به رسمیت شناختن اسرائیل الحاق بلندی های جولان به defunding سازمان ملل متحد در بدن است که ارائه آموزش و خدمات سلامت به پناهندگان فلسطینی و تعریف از پناهندگان به محروم کردن فلسطینی ها همه بخشی از این آبشار از pandering طرح.

در حالی که به مراتب شدید تر و یک طرفه از هر چیزی که قبل از آن این طرح جدید نیز به منزله ادامه یک مقدار مسن الگوی. فلسطینی ها اکثریت قریب به اتفاق مردم فلسطین در آن زمان نمی شد حتی ذکر شده در اعلامیه بالفور که از نظر اداره زندگی خود را برای سه دهه است. و نه آنها که در 242 شورای امنیت سازمان ملل که قرار است پایه و اساس "صلح" در خاورمیانه است که جای تعجب نیست که دارای signally موفق به آوردن صلح به فلسطین/اسرائیل در بیش از نیم قرن.

صحبت کردن و یا حداقل گوش دادن به تنها به یک طرف از یک درگیری پیچیده به عنوان قدرت های بزرگ را انجام داده اند پس از سال 1917 تضمین می کند تنها یک نوع نتیجه: یک طرفه و ناعادلانه است. که تمام است که در ارائه به فلسطینی ها برای بسیاری از قرن گذشته.

هر فرمول پیشرفته به عنوان یک قطعنامه از جنگ است که مستقیما بر اساس اصل برابری و عدالت شکست خواهد شد. در واقع مغلوب ساختن پیشی جستن "معامله" است که نه تنها مقرر شکست اما احتمال تشدید درگیری با تشویق طرف قوی تر را توهم آن می تواند اعمال خود را در یکی از ضعیف تر با آمریکا کمک کند.

ویژه داستان
"شما رو به هدف.' جو بایدن 2020 کمپین است که آخرین آزمایش در یک عمر از دست دادن
چیزهایی که او از دست داده است هرگز دور از بایدن ذهن.

دشوار است اگر چه ممکن است برای برخی به قبول و سخت به عنوان آن خواهد بود برای رسیدن به برابری مطلق انسان, شخصی مدنی و سیاسی و حقوق ملی باید مندرج در هر آینده طرح است که در نهایت مورد قبول دو جامعه. در نهایت آنچه که در هسته خود یک قرن 19 استعمار پروژه با کلاس های مختلف از حقوق مردمان مختلف نمی تواند زنده ماندن در قرن 21 است. تا زمانی که می تواند صلح سازان درک و قبول این واقعیت های سخت آنها ادامه خواهد داد به تشدید مشکل فلسطین به عنوان دولت آمریکا از هری ترومن به مغلوب ساختن پیشی جستن.

تماس با ما در editors@time.com.



tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب