(واشنگتن) — در مواجهه با تریلیون دلار به علاوه کسری برای تا آنجا که به چشم می بینید رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است ارائه طرح بودجه که rehashes قبلا رد کاهش هزینه در حالی که ترک مزایای مدیکر و امنیت اجتماعی دست نخورده.

مغلوب ساختن پیشی جستن مالی 2021 طرح بودجه انتظار می رود روز دوشنبه منتشر می شود نیست و به احتمال زیاد به تولید جدی واشنگتن گفت و گو در مورد چه باید بکنید اگر هر چیزی, این, انتخابات, سال, در مورد تثبیت مشکلات مالی که کسری فزاینده با وجود یک اقتصاد سالم است. آن بود که منتشر شد در آستانه نیوهمپشایر اولیه یک حرکت است که توجه به حداقل می رساند.

طرح نوشته شده که اگر تهمت می تواند تصویب آن بدون کنگره تصویب بودجه پیشنهاد متکی بر گلگون اقتصادی پیش بینی و ادعای خیالی از آینده کاهش به برنامه های داخلی نشان می دهد که ممکن است به خم شدن کسری منحنی در مسیر درست است.

واقعیت این است که هیچ یک مغلوب ساختن پیشی جستن دموکراتیک-کنترل خانه یا ایران برگزار شد سنا — هر گونه علاقه در مقابله با یک بیماری مزمن بودجه شکاف است که نیروهای دولتی به قرض 22 سنت از هر دلار در آن خرج می کند.

مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین در ضمن با تمرکز بر اقتصاد و تاریخی کم نرخ بیکاری در حالی که نادیده گرفتن دولت بودجه.

در کاپیتول هیل دموکرات ها کنترل خانه خود را دیده اند تعداد کسری آگاه “سگ آبی” کوچک در حالی که فهرستی از قانونگذاران طرفدار پر هزینه “مدیکر برای همه” و “سبز معامله جدید” پیشنهاد کرده است دارای عقاید. چای حزب جمهوریخواه رها شود تعریف شده است که حداقل در بخش خود موفق به تصاحب خانه یک دهه پیش.

مغلوب ساختن پیشی جستن تسلیم کرده است به واشنگتن وسوسه به ارائه افزایش هزینه ها و کاهش مالیات برای اولین بار و پس از آن معامله یا نه — با تاثیر خود را در کسری بودجه است. مغلوب ساختن پیشی جستن و کلیدی دولت در آمار و ارقام مانند خزانه داری وزیر استیون Mnuchin قول داده بود که مغلوب ساختن پیشی جستن را امضا کاهش به شرکت و فرد نرخ مالیات خواهد پرداخت هزینه برای خود; به جای کسری بودجه مشخصی توسط بیش از 300 میلیارد دلار بیش از سال 2017 تا 2019 در حال سقوط فقط کوتاه از $1 تریلیون.

تهمت نیز امضا دو گسترده تر بودجه معاملات کار می کرد توسط دموکرات ها و جمهوری خواهان برای خلاص شدن از کاهش هزینه های چپ بیش از یک شکست خورده سال 2011 بودجه خبر داد. نتیجه این شده است چشم ظاهر گذراندن سطوح برای دفاع به حدود 750 میلیارد دلار در سال جاری و مقایسه دستاوردهای داخلی برای برنامه های مورد علاقه دموکرات ها.

کاخ سفید انجام نشده زیادی برای جلب توجه به بودجه امسال انتشار هر چند مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده است طرح های مورد علاقه 2020 کلید میدان نبرد متحده مانند افزایش به 250 میلیون دلار برای بازگرداندن فلوریدا باتلاقی و حرکت در نهایت به کنار گذاشتن یک چند میلیارد دلاری هرگز استفاده می شود زباله های اتمی که سیاسی سم در نوادا است. کاخ سفید نیز به بیرون درز کلمه از $25 میلیارد پیشنهاد برای “احیای روستایی امریکا” با کمک های مالی برای دسترسی به اینترنت پهن باند و سنتی دیگر پروژه های زیربنایی مانند جاده ها و پل ها.

مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه نیز وعده 3 میلیارد دلار افزایش به 25 میلیارد دلار برای ناسا به امید بازگشت فضانوردان به ماه و مریخ است. همچنین این احتمال وجود دارد به تلافی کوچک خود را با مته سوراخ کردن زیرساخت های طرح — ارائه شده در سال های قبل به ارائه فقط $200 میلیارد دلار در سال جدید فدرال کمک — در حالی که پیشنهاد متوسط والدین ترک طرح.

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به توییتر در روز شنبه به رای دهندگان وعده که بودجه خود “را نمی توان دست زدن به امنیت اجتماعی خود را و یا مدیکر” در همراهی با دیرینه 2016 وعده مبارزات انتخاباتی.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال ساخته شده است یک کمی هم بزنید در ماه گذشته در یک نشست جهانی نخبگان اقتصادی در داووس سوئیس زمانی که او گفت: CNBC مصاحبه که “در برخی از نقطه” او را در نظر محدودیت به نفع برنامه های مانند مدیکر و امنیت اجتماعی است.

“در زمان مناسب ما را در آن نگاه کنید” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “شما می دانید که در واقع ساده ترین از همه چیز است.” پس از روز شنبه را صدای جیر جیر یک دولت رسمی گفت: “هر زمان ذینفع خواهد حفظ منافع خود به عنوان رئیس جمهور همواره وعده داده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرده است متوسط تنظیمات به واجد شرایط برای منافع امنیت اجتماعی ناتواني و او پیشنهاد کاهش به مدیکر ارائه دهندگان خدمات از جمله بیمارستان اما هزینه واقعی راننده مدیکر و امنیت اجتماعی در حال انجام است بازنشستگی افزایش رونق نوزاد-تولید و هزینه های مراقبت های بهداشتی است که در ادامه به سبقت گرفتن تورم.

با مدیکر و امنیت اجتماعی تا حد زیادی از روی میز مغلوب ساختن پیشی جستن است به جای تمرکز بر خدمات درمانی فراهم می کند که مراقبت به بیش از 70 میلیون فقیر و افراد معلول. باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا با موفقیت گسترش مدیکید در هنگام عبور از قانون مراقبت مقرون به صرفه از یک دهه پیش اما تهمت تایید شده است ایران قصد دارد — آنها موفق چشمگیری در سنا دو سال پیش به طور چشمگیری محدود کردن برنامه است.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de