رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران استدلال به شدت علیه کاهش Coronavirus اقدامات خیلی زود, Anthony Fauci می گوید

Pساکن مغلوب ساختن پیشی جستن را دو بالا coronavirus مشاوران “استدلال به شدت” با او در روز یکشنبه در برابر کاهش انزوای اجتماعی دستورالعمل های موفقیت در متقاعد کردن او به جای گسترش آنها حداقل تا پایان مارس دولت بالا بیماری های عفونی متخصص دکتر Anthony Fauci روز دوشنبه گفت:.

Fauci گفته سی ان ان جان برمن که او و کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده دبورا Birx گفت: رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در دفتر بیضی در روز یکشنبه که, کاهش, کردن خود انزوا اقدامات اولیه را تنها اجازه می دهد COVID-19 فضا به دوباره بجای اول برگشتن کشتار بیشتر مردم و شاید صدمه زدن به اقتصاد بیش از حد.

“به همین دلیل ما استدلال به شدت با رئیس جمهور است که او نه برداشت این دستورالعمل پس از 15 روز ولی گسترش آنها” Fauci گفت. “و او گوش دهید.”

در یکشنبه شب مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که دستورالعمل ارائه مشاوره در برابر غیر ضروری سفر و گردهمایی بیش از 10 نفر خواهد از طریق ادامه مارس مارک یک استراحت از نظرات قبلی گفت که او می خواهم برای دیدن محدودیت کاسته عید پاک.

[نگه دارید تا تاریخ با ما روزانه coronavirus عضویت در خبرنامه اینجا را کلیک کنید.]

تغییر از قلب Fauci گفت: زمانی بود که او و Birx ارائه شده به رئیس جمهور با داده های جدید تخمین می زند که بين 100000 و 200000 آمریکایی ها می میرند از ویروس. “او در داده و او آن را حق دور” Fauci گفت. “او سرش را تکان داد و گفت:” من حدس می زنم ما رو به انجام آن است.”

تهمت می بیند اولین هدف Fauci گفته سی ان ان به عنوان “جلوگیری از درد و رنج و مرگ است.” Fauci و Birx, Fauci گفت: “از آن ساخته شده بسیار به او روشن است که اگر ما به عقب کشیده بر آنچه ما انجام شد و گسترش نمی کند [اقدامات فعلی] وجود خواهد داشت بیشتر قابل اجتناب درد و رنج و قابل اجتناب مرگ است. بنابراین آن را بسیار روشن تصمیم گیری در بخشی خود را.”

اما Fauci گفت: “جای تعجب نیست اگر ما شاهد 100,000 مرگ” و اضافه کرد که ایالات متحده می تواند هنوز هم مرگ و میر تا 200,000 حتی اگر این اقدامات به دنبال نزدیک. “اگر شما نگاهی به آنفلوآنزای فصلی, ما تا به حال بد فصل در 2017-18,” Fauci گفت. “ما از دست داده و بیش از 60 ، 000 نفر فقط در یک آنفولانزای فصلی. این است که به وضوح بدتر از آن.”

وجود دارد یک بحث اقتصادی هم Fauci پیشنهاد برای ادامه فشار انزوای اجتماعی در COVID-19. “این آشکارا واضح به دنبال اطلاعات است که در پایان روز اگر ما سعی در عقب راندن موعد مقرر نه تنها که ما از دست دادن زندگی می کند اما احتمالا حتی صدمه زدن به اقتصاد,” او گفت:.

[لطفا هر راهنمایی, آگهی و داستان به [email protected]]

نوشتن به بیلی Perrigo در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>