رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن: به کروناویروس در آمریکا را 'بدتر' قبل از آن بهتر می شود

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال رنگ rosier عکس از coronavirus برای ملت سهشنبه, اما

توسط PATRIS-FUN در 1 مرداد 1399

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال رنگ rosier عکس از coronavirus برای ملت سهشنبه, اما اذعان همه گیر است به احتمال زیاد به بدتر برای یک زمان او به عنوان احیا روزانه خود را در جلسات با یک چشم به توقف یک کمپین-فصل فرسایش پشتیبانی به عنوان موارد جدید سنبله در سراسر کشور است.

اوایل شب در کاخ سفید آمد و به عنوان مرحله بعدی دولت فدرال پاسخ به همه گیر بود که گردد در کاپیتول هیل. قانونگذاران و مقامات کاخ سفید باز شد مذاکرات در یک تریلیون دلار یا بیشتر "فاز چهار" نجات بسته است.

"این احتمالا متاسفانه بدتر قبل از آن بهتر می شود" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از کاخ سفید اما او همچنین تبلیغ یک کاهش در مرگ و میر و پیشرفت در واکسن و درمان COVID-19 که مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به بارها و بارها به عنوان یک "چین virus." او همچنین خود را ادامه داد دیرهنگام تشویق آمریکایی ها به پوشیدن ماسک اجتماعی فاصله ممکن نیست "آیا شما مانند ماسک و یا نه آنها تاثیر داشته باشد."

"من استفاده می شود به, ماسک," او گفت: کشیدن یکی از جیب خود پس از چند ماه نشان می دهد که ماسک-با پوشیدن یک بیانیه سیاسی علیه او.

کمی بیش از سه ماه از روز انتخابات مغلوب ساختن پیشی جستن امیدوار است که جایگاه ویژه او را لبه در برابر رقیب دموکرات جو بایدن. او به نظر می رسد در کاخ سفید, خود ارضایی, بدون کارشناسان پزشکی یا دولت عرضه کارشناسان او قبلا با اتکا به خود را توضیح دهد دولت در پاسخ به بهداشت عمومی اورژانس.

"واکسن می آیند و آنها که خیلی زودتر از چیزی که فکر می کنید ممکن است" مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده شده دوباره.

به عنوان اوایل هفته آینده برای اولین بار ممکن است ایالات متحده واکسن قرار است به زودی نهایی-مرحله تست در یک مطالعه از 30000 نفر برای دیدن اگر آن را واقعا امن و موثر است. چند دیگر واکسن را آغاز کرده اند که کوچکتر اواخر مرحله مطالعات در کشورهای دیگر و در ایالات متحده یک سری از مطالعات در حال برنامه ریزی برای شروع هر ماه از طریق کاهش امید در نهایت داشتن چندین واکسن استفاده کنید. در حال حاضر مردم می توانند شروع به ثبت نام به داوطلب برای مطالعات مختلف.

مقامات بهداشتی هشدار می دهند هیچ تضمینی وجود ندارد — آن را غیر معمول نیست برای واکسن به شکست در طول این مهم مرحله آزمایش. اما واکسن سازان و مقامات بهداشت امیدوار است که حداقل یک واکسن می تواند ثابت کند به کار تا پایان سال. شرکت در حال حاضر در حال مصرف غیر معمول در مرحله دم صدها میلیون دوز به طوری که انبوه واکسن می تواند آغاز خواهد شد اگر غذا و دارو امضا کردن.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین اذعان کرد دو حزبی انتقاد از تاخیر پردازش نتایج تست و گفت دولت او کار بر روی این مشکل است.

"ما قادر خواهید بود برای به دست آوردن آن اعداد پایین" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت و گفت دولت او مشغول به کار بود به منظور بهبود در دسترس بودن سریع نقطه از مراقبت های تست مانند کسانی که مورد استفاده برای محافظت از او در کاخ سفید ،

Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: NPR شنبه که او خوشحال بود مغلوب ساختن پیشی جستن شروع به ترویج ماسک پوشیدن و ابراز خوش بینی رئیس جمهور را تقویت میکند که پیام سه شنبه.

"اگر ما در طول این همایش آمده و سازگار روشن noncontradictory پیام به اعتقاد من این خواهد بود بسیار مفید در گرفتن افراد در مسیر دانستن این جهت است که ما نیاز به رفتن به این بیماری همه گیر را تحت کنترل" او گفت:.

در علاوه بر این به بحث در مورد پیشرفت های پزشکی او نیز انتظار بود به تمرکز بر روی حمایت خود را برای مدارس برای بازگشایی در فرد آموزش و پرورش پس از تهدید به تلاش برای خودداری از بودجه فدرال از کسانی که چوب به آموزش از راه دور. و او مطمئن بود به پیش بینی طلایی بهبود اقتصادی در راه رفتن پس از بایدن دموکرات به رهبری شهرستانها و تهاجمی معترضان

بایدن بخشی از شنبه راه اندازی شد به داغدار انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان او برشمرد آخرین تابلوهای خود را بهبود اقتصادی طرح شارژ که مغلوب ساختن پیشی جستن "شکست خورده و مهم ترین آزمون به عنوان رئیس جمهور آمریکا: وظیفه برای مراقبت از شما برای همه ما است."

"او را ترک در شما او را ترک در این کشور می شود."

وجود دارد هیچ کمبود از مشاوره در مورد چگونه تهمت باید comport خود را.

سابق مجلس نیوت گینگریچ گاه به گاه و رسمی تهمت مشاور رئيس جمهور گفت: باید یک ماسک به جلسه.

"این چیزی است که مردم را متقاعد کند که او جدی در مورد این" گینگریچ گفت: در مصاحبه با "فاکس و دوستان" مغلوب ساختن پیشی جستن مورد علاقه صبح نشان می دهد.

مغلوب ساختن پیشی جستن را صدای جیر جیر یک عکس از خود را در صورت ماسک دوشنبه خواستار آن است که یک عمل از میهن پرستی پس از ماهها مقاومت به عموم دیده می شود در پوشش.

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به توییتر در روز سه شنبه برای ارائه یک پیش نمایش از پتانسیل پیام برای جلسه ادعا "پیشرفت فوق العاده ای" در واکسن و درمان COVID-19. او گفت که "در مقایسه با بسیاری از کشورهای دیگر که رنج زیادی از ما انجام می دهند بسیار خوب است و ما باید انجام چیزهایی است که چند کشور دیگر می تواند انجام داده اند!"

در واقع ایالات متحده منجر جهان در تایید موارد و مرگ و میر ناشی از ویروس ها — و صفوف نزدیک بالا در سرانه اساس نیز هست.

در کاپیتول هیل, خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin و اقدام رئیس ستاد علامت مراتع بودند به دیدار خصوصی روز شنبه با مجلس سنا و نانسی پلوسی رهبر حزب دموکرات چاک شومر در بسته کمک های جدید, یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار اوباما " در کاخ سفید است.

دموکرات ها در حال فشار دادن برای آینده لایحه شامل بودجه برای انتخابات حمایت در حالی که برخی از جمهوری خواهان شکسته اند, با کاخ سفید به دنبال اضافی بودجه فدرال برای تست و تماس با ما-ردیابی. در ضمن تهمت پیدا کرده است چند متحدان خود فشار برای حقوق و دستمزد کاهش مالیات در این قانون.

شومر در یک کنفرانس خبری تشویق دستیاران کاخ سفید به "حفظ مغلوب ساختن پیشی جستن و دور از تریبون." "او یک تهدید برای بهداشت عمومی" او گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن روزانه نوبت در اتاق جلسه کاخ سفید تا حد زیادی به پایان رسید در اواخر ماه آوریل پس از رئیس جمهور به طور گسترده ای تمسخر پیشنهاد که تزریق سمی مواد ضد عفونی کننده می تواند کمک به درمان coronavirus. این دیدگاه به طور گسترده پزشکی هشدار علیه بالقوه مرگبار حرکت می کند.

دور انداختن این جلسات شد و مورد استقبال مشاوران که به اعتقاد آنها پایین کشیدن رئیس جمهور, نظرسنجی, اعداد, به خصوص با رای دهندگان. اما با علامت تجاری خود را از تظاهرات تا حد زیادی در خود نگه دارد چرا که از coronavirus نظر در مغلوب ساختن پیشی جستن دایره است که او نیاز به یک جایگزین به معنی رسیدن به رای دهندگان.

و تهمت از دست رفته روز هنگامی که تسلط تلویزیون کابلی رتبه بندی با اوایل شب جلسات. Tellingly زمانی که او روز دوشنبه اعلام کرد که این حضور می تواند عوض او را با یک چشم به سمت خود شکاف زمان و به رخ کشیدن در مورد رتبه بندی.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب