رئیس جمهور تهمت تعلیق تمام سفر بین ایالات متحده و اروپا به عنوان او اعلام تدابیر جدید برای مبارزه با کروناویروس

(واشنگتن) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تاکید تعلیق تمام سفر بین آمریکا و اروپا برای 30 روز جمعه

توسط PATRIS-FUN در 22 اسفند 1398

(واشنگتن) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تاکید تعلیق تمام سفر بین آمریکا و اروپا برای 30 روز جمعه آغاز به عنوان او به دنبال مبارزه با ویروسی همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام ساخته شده در یک دفتر بیضی آدرس به ملت سرزنش اتحادیه اروپا برای اقدام نیست به سرعت به اندازه کافی برای پرداختن به این رمان coronavirus و گفت: ایالات متحده خوشه "کشت" شد توسط مسافران اروپایی.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این محدودیت ها نمی شود به بریتانیا و ایالات متحده آمریکا را به نظارت بر وضعیت برای تعیین اگر سفر می تواند بازگشایی زودتر.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: "ما در حال آماده کامل قدرت" دولت و بخش خصوصی برای محافظت از مردم آمریکا است.

این شکستن به روز رسانی اخبار. شانزده وزیر جدید کابینه افغانستان شرح زیر است:

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آماده به اعلام طیف وسیعی از عملیات اجرایی در یک آدرس به این کشور چهارشنبه شب به واشنگتن مسابقه برای مقابله با ویروسی همه گیر است که roiling بازارهای مالی جهانی و اخلال در زندگی روزمره آمریکایی ها.

تهمت بود با توجه به سفر جدید مشاوره یک فاجعه ملی اعلام و تاخیر در تشکیل پرونده مالیاتی مهلت. کنگره به نوبه خود پرده برداری از یک میلیارد دلار کمک بسته بود که انتظار می رود رای دادند و در خانه به عنوان به زودی به عنوان پنج شنبه.

پس از چند روز بازی کردن تهدید مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد او می تواند ارائه در زمان نخست بیضی آدرس دفتر فدرال در پاسخ به شیوع بیماری است.

نصب و تلاش برای مهار این ویروس و مالی fallout تشدید در یک روز خسته کننده: جوامع لغو رویدادهای عمومی در سراسر کشور, دانشگاه نقل مکان کرد به لغو کلاس های حضوری و خانواده ها دست و پنجه نرم با تاثیر اختلال در مدارس دولتی. تعداد موارد تایید شده از عفونت صدر از 1 ، 000 در ایالات متحده آمریکا و سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد بحران جهانی است که در حال حاضر یک بیماری همه گیر.

به عنوان مقامات دولتی هشدار داده است که شیوع این بیماری در ایالات متحده تنها بدتر خواهد شد کنگره راه اندازی شد برای متوقف عمومی تورهای ساختمان به عنوان تغییر و تحولات مطرح شده سوالات فوریت و یک سطح جدید از unease.

"من می توانم بگویم ما بیشتر موارد و همه چیز بدتر خواهد شد از آنها در حال حاضر" دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در شهادت قبل از خانه نظارت و کمیته اصلاحات. او گفت: ویروس "10 بار کشنده تر از آنفولانزای فصلی."

در یک هفته از پیام های مخلوط و شروع می شود نادرست واشنگتن به طور ناگهانی به نظر می رسید آماده برای عمل است.

"من به طور کامل آماده به استفاده از قدرت کامل از دولت فدرال برای مقابله با چالش های کنونی از CoronaVirus!" مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی قبل از جلسه با بانکداران که او در آن ارائه شده اطمینان داد که "ما در حال رفتن به دریافت این مشکل حل شد."

"در حال حاضر ما در حال هدف قرار دادن پچ و ما در حال رفتن به مجبور به انجام کاری با توجه به خلاص شدن از شر این ویروس در اسرع وقت و با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است," او گفت:.

در میان دیگر اقدامات مقامات با توجه به قرار دادن یک "سطح 3 سلامت سفر اطلاع" در کل اتحادیه اروپا است. چنین اطلاع توصیه می کنم که آمریکایی ها در جلوگیری از غیر ضروری سفر به منطقه و قرنطینه خود را برای 14 روز پس از بازگشت به خانه.

"همانطور که می دانید ما در بخش دیگری از جهان و اروپا است که در بسیار سختی شکل با داشتن یک زمان سخت در حال حاضر با ویروس" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در جلسه با بانکداران به بحث در مورد چگونه صنعت خدمات مالی می تواند کمک به مصرف کنندگان و کسب و کارهای کوچک تحت تاثیر شیوع.

در عین حال وجود سردرگمی در کاخ سفید حتی به عنوان مقامات شروع به آمدن به مقابله با گرانش عظیم از این وضعیت است. دستیاران تلاش برای تعیین چه اقدام رئیس جمهور می تواند به طور یک جانبه و آنچه مورد نیاز اقدام کنگره به عنوان برگ برنده شخصا وزن و سیاسی در واکنش به گزینه های قبل از او.

در کاپیتول هیل مجلس نانسی پلوسی, پرده برداری از یک کمک های اقتصادی طرح بود که به دست آوردن حمایت دو حزبی. مرکزی به بسته رایگان است coronavirus تست در سراسر کشور و بودجه اضطراری برای جبران حقوق از دست برای کسانی که خود quarantining از دست رفته کار و یا از دست دادن شغل در میان شیوع.

پیش نویس قانون ایجاد یک جدید فدرال اضطراری مرخصی استعلاجی سود برای افراد مبتلا به این ویروس و یا مراقبت از یک coronavirus قربانی. این امر با ارائه دو سوم از یک کارمند درآمد ماهانه به مدت سه ماه.

رو به احتمال افزایش تعداد مدعیان بیکاری در این بسته نیز می دهد متحده پول برای تازه بیکاری. آن را ارائه بودجه اضافی برای مواد غذایی و تغذیه, فواید آن برای زنان باردار و مادران و فرزندان جوان است. آن را نیز خواهد تا پول برای "وعده های غذایی بر روی چهار چرخ" و مواد غذایی برای کم درآمد و افراد مسن.

"در حال حاضر ما در حال تلاش برای مقابله با تاثیر مستقیم این ویروس بر روی فردی شهروندان" گفت: مجلس بودجه رئیس کمیته جان Yarmuth D-Ky.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin آنها تهمت شنود گذاشته به مذاکره با پلوسی از کنگره خواست "به تصویب قوانین به سرعت."

ویژه داستان
که تخمین زده می شود COVID-19 مرگ و میر در 3.4%. نیست که کل داستان
اینجا چرا تعداد واقعی ممکن است بسیار پایین تر است.

"این کمی مانند طوفان و ما نیاز به پوشش این خارج از عادی هزینه های" Mnuchin گفت.

به این منظور دولت شناور چند استراتژی های دیگر از جمله نادر ایده از اعلام یک فاجعه ملی است که به طور بالقوه می تواند باز کردن جریان بودجه با توجه به یک فرد غیر مجاز به بحث در مورد برنامه ریزی و اعطا شده اند.

یک فاجعه بزرگ اعلام اضافی را فراهم می کند مقامات برای آژانس های فدرال و از جمله ارتش برای کمک به پاسخ به شرایط اضطراری از جمله مراقبت های پزشکی پناه و توزیع کالا.

کاخ سفید انتظار بود برای به تاخیر انداختن مارس 15 فدرال مالیات آخرین مهلت تشکیل پرونده برای برخی از مالیات دهندگان در تلاش برای نرم کردن تاثیر این ویروس شیوع در اقتصاد ایالات متحده.

و دولت نورد توصیه های جدید برای شهرستان ها بیشتر تحت تاثیر این ویروس در واشنگتن و کالیفرنیا در حالی که اجازه بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر را به هر گام لازم را برای افزایش عرضه از ماسک صورت در دسترس پزشکان و پرستاران با ارائه آنها را با ماسک در نظر گرفته شده برای استفاده های صنعتی.

Mnuchin اشاره کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات اجرایی هستند "بسیار مهم" و گفت: دولت خواهد بود نورد "طرح های مختلف."

به عنوان فشار نصب شده برای واشنگتن به پاسخ ایران با رهبر, در خانه, Rep. کوین مک کارتی کالیفرنیا, نشانه های احتمالی حزب جمهوری خواه برای حمایت از بودجه بسته در کنگره است.

"ما نیاز به انجام کاری" مک کارتی گفت. "من فکر می کنم آنها می تواند تبدیل به بسیار tasnim."

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند.

کنگره حضور پزشک گفت: کارکنان وجود دارد می تواند 70 میلیون به 100 میلیون coronavirus موارد در ایالات متحده آمریکا است که در تاریخ همتراز با دیگر تخمین می زند. یک دانشگاه هاروارد رسمی تخمین زده است که 20 ٪ تا 60 ٪ از بزرگسالان خواهد شد این ویروس اشاره کرد و آن را "بسیار گسترده."

مغلوب ساختن پیشی جستن شده بود ترویج گسترده تر بسته محرک اقتصادی به عنوان بازارهای مالی حلقه اما قانونگذاران از هر دو حزب سیاسی صریحا panned تماس خود را برای مالیات بر حقوق و دستمزد تعطیلات و یا صنعت کمک کند.

Pelosi هدف این است که به تصویب بسته کمک های قبل از قانونگذاران ترک شهر خود که قبلا برنامه ریزی یک هفته ای زنگ تفریح و دوباره بالقوه محرک اقدامات بعد.

در واشنگتن گردشگران هنوز وارد کنگره اما یک مقام غیر مجاز به بحث در مورد وضعیت و صحبت خواست نامش فاش نشود تایید کرد که تورهای خواهد به زودی تعطیل شود.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب