رئیس جمهور تهمت می گوید: “هیچ عجله در بیشتر کمک به آمریکایی ها به عنوان تاریخی بیکاری بحران رشد می کند

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: او در “هیچ عجله” برای مذاکره یکی دیگر از نجات مالی لایحه حتی به عنوان دولت گزارش داد که بیش از 20 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست ماه گذشته با توجه به تحول اقتصادی ناشی از کوروناویروس.

رئيس جمهور در پایین کلید رویکرد آمد جمعه به عنوان وزارت کار ایالات متحده گزارش شده بالاترین نرخ بیکاری پس از رکود بزرگ و به عنوان دموکرات آماده به پرده چه رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر تماس “Rooseveltian-سبک” بسته کمک به تقویت اقتصاد و نشانی بحران بهداشت و درمان.

برخی از محافظه کاران کنگره در عین حال که در کنار طولانی-برگزار مخالفت با کسری بودجه به تصویب بیش از 2 تریلیون دلار در امداد تا کنون ابراز رزرو در مورد یکی دیگر از هزینه های عظیم بسته است.

“ما تا به نوعی متوقف شد تا آنجا که مذاکرات رسمی به” لری Kudlow مدیر شورای اقتصاد ملی به خبرنگاران گفت: جمعه. او گفت: دولت می خواستم که آخرین دور از بهبود بودجه و پا زدن در قبل از ارتکاب به صدها میلیارد یا بیشتر در هزینه های اضافی. “اجازه دهید یک نگاهی به آنچه در آخرین دور تولید آن را یک ماه یا بیشتر به ارزیابی آن است.”

Kudlow افزود که مذاکرات در “آرامش” و مقامات دولت و قانونگذاران را “دوباره” در چند هفته آینده.

هنوز کاخ سفید دستیاران در حال طراحی یک آرزو لیست برای آینده هزینه های لایحه از جمله مالیات بر حقوق برش مسئولیت برای حفاظت از کسب و کار است که بازگشایی و به طور بالقوه میلیاردها دلار در هزینه های زیربنایی.

Kudlow اضافه شده است که کاخ سفید نیز با توجه به اجازه می دهد کسب و کار خود را بلافاصله به هزینه هزینه های modifiying امکانات خود را به جای امنیت عمومی اقدامات لازم را برای بازگشایی شده است. مفهوم آورده بود تا در تماس با اعضای خانه مشاوره کاخ سفید روز بازگشایی قصد دارد پنجشنبه شب و جلب حمایت هر دو حزب.

“ما در هیچ عجله ما در هیچ عجله” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: جمعه در یک رویداد با آمریکا. وی دموکراتیک-کنترل خانه به بازگشت به واشنگتن افزود: “ما می خواهید برای دیدن آنچه آنها را.”

در حال ظهور دموکراتیک لایحه است که انتظار می رود عبارتند از: چشم ظاهر مبالغ محور در حدود 1 تریلیون دلار است که ایالات و شهرستانها به دنبال جلوگیری از اخراج های دسته جمعی به عنوان دولت حلقه از یکی-دو پانچ از بالا رفتن سرسام آور هزینه های از این بیماری همه گیر و ملال انگیز درآمد مالیاتی در توقیف اقتصاد است.

بسته بودن وارد مجلس نانسی پلوسی — پنجم از کنگره در عرض چند هفته — تساوی در درخواست از فرمانداران برای $500 میلیارد دلار و از شهرها و استان ها تا 300 میلیارد دلار برای جلوگیری از گسترده اخراج از پلیس و آتش و دیگر مقدم کارگران در طول بیماری همه گیر.

“هیچ کس می تواند در مشاغل امروز گزارش بالاترین نرخ بیکاری پس از رکود بزرگ و می گویند ما باید با ضربه زدن به دکمه مکث در بیشتر اقدام دولت” شومر در بیانیه ای گفت.

او در مقایسه با تهمت و ایران با متحدان خود در کنگره به رئیس جمهور سابق هربرت هوور است که اغلب دیده می شود به عنوان شکست به اندازه کافی برای پاسخ به بحران است. “ما نیاز به یک رویکرد جسورانه در حال حاضر برای حمایت از کارگران آمریکایی و خانواده” شومر گفت.

اما بسته به حال ورودی کمی از جمهوری خواهان است و پیدا کردن حمایت اندک و حتی به عنوان برخی در حمایت مقررات خاص از جمله محلی کمک کند.

Pelosi اذعان تهمت نشده است یک حزب به مذاکرات گفتن CSPAN جمعه, “من هیچ نظری ندارم آنچه را که رئیس جمهور می کند.”

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا نشان داد او می شود متمایل به کمک به دولت های ایالتی و محلی او را به طور فزاینده ای به گوش دادن به محافظه کار و صداها در درون دولت و در کاپیتول هیل استدلال آن خواهد بود بی جا “نجات” برای “از لحاظ مالی غیر مسئولانه” حوزه های قضایی است.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل همچنین گفت: از آن زمان به فشار دکمه “مکث” در آمریکا به کنگره ارزیابی بی سابقه outlays تا کنون.

به ویژه در مک کانل باعث شده است تا مقاومت را به دولت “کمک مالی” حتی خود را به عنوان صفحه اصلی-ایالت کنتاکی است که در میان کسانی که خیره به پایین بودجه جوهر قرمز. جمهوریخواهان استدلال بالا در اولویت بعدی بسته باید تصویب مسئولیت حفاظت برای محافظت از کسب و کار است که دوباره باز از آنچه او هشدار خواهد بود یک “اپیدمی” از پرونده های حقوقی.

مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران بر این باورند که آنها را خریداری خود برخی از اهرم فشار بر دولت و کمک های محلی با توجه به تغییر قانون اعلام شده توسط وزارت خزانه داری در هفته گذشته است که اجازه می دهد متحده به استفاده از کمک های مالی دریافت کردند در اوایل امداد بسته های برای کمک به اولین پاسخ دهندگان.

“ایالات متحده می تواند با استفاده از پول برای پلیس و آتش نشانی اولین پاسخ دهندگان بدون محدودیت” وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: فردا یکشنبه.

او افزود: “اما رئیس جمهور بسیار روشن است: ما به دنبال کمک به ایالات اما ما نه نجات متحده منابع مالی.”

با وجود تهمت نظرات کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany به خبرنگاران گفت در مورد فاز جدید امداد: “من فکر می کنم این مهم است که ما را به حرکت و نگاه در فاز 4. رئیس جمهور فکر می کند پس بنابراین کسانی که در مذاکرات اتفاق خواهد افتاد.”

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>