رئیس جمهور تهمت می گوید: او مورد آزمایش قرار گرفت برای Coronavirus

During یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او آزمایش رمان coron

توسط PATRIS-FUN در 25 اسفند 1398

During یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او آزمایش رمان coronavirus رسما شناخته شده به عنوان COVID-19 روز جمعه شب و هنوز یاد نگرفته نتایج. او گفت که او در زمان آزمون به این دلیل که مطبوعات بارها و بارها خواسته اگر او تا به حال تست شده در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه.

"من هم در زمان آزمون تاریخ و زمان آخرین شب," او گفت. "من تصمیم گرفتم که من باید بر اساس کنفرانس مطبوعاتی دیروز. مردم میپرسند: "آیا من تست؟'" وقتی پرسیده شد که چه مدت تا زمانی که مردم یاد گرفته نتایج, او گفت:, "من نمی دانم آنچه در آن طول می کشد یک روز یا دو روز."

کاخ سفید همچنین اعلام کرد که آن را انجام چک دما بر هر کسی که در تماس نزدیک با رئیس جمهور یا معاون رئیس جمهور مایک پنس با توجه به آسوشیتد پرس.

روز جمعه کاخ سفید اعلام کرد که رئیس جمهور Mar-a-لاگو باشگاه تهمت آمد در تماس با دو نفر بعد از تایید به COVID-19 یکی از آنها او را تکان داد دست در دست و یکی از آنها نشسته در میز شام. کاخ سفید گفت: CDC طبقه بندی این تعاملات به عنوان کم خطر برای انتقال و آیا نیاز به قرنطینه. رئیس جمهور دکتر نیز در این گزارش گفت: در یک یادداشت شب جمعه که تهمت نمی نیاز به آزمایش می شود و یا خود شده است.

در روز شنبه در کنفرانس مطبوعاتی معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: ایالات متحده آمریکا را به حالت تعلیق در تمام سفر به انگلستان و ایرلند عاطفی نیمه شب دوشنبه به وقت شرق آمریکا.

کاخ سفید اعلام کرد که شهروندان غیر آمریکایی که تا به حال سفر به کشورهای اروپایی در منطقه شنگن — 26 کشورهایی که به طور معمول نمی محدود کردن جنبش میان هر یک از دیگر از جمله ایتالیا و اسپانیا و فرانسه خواهد بود ممنوع از ورود به ایالات متحده برای 30 روز.

رئیس جمهور همچنین گفت که "همکاری با آمریکا" است و با توجه به دیگر محدودیت های مسافرتی در داخل کشور "به طور خاص از مناطق خاص."

با توجه به یک ردیاب توسط جانز هاپکینز در بعد از ظهر شنبه از شرق زمان 2,177 موارد coronavirus تایید شده است که ایالات متحده و حداقل 47 نفر کشته شده اند. روز جمعه رئیس جمهور اعلام وضعیت اضطراری مدارس و کسب و کار در سراسر کشور در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس.

نوشتن به مدلین کارلایل در madeleine.carlisle@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب