رئیس جمهور تهمت می گوید چین معامله تجارت ‘به طور کامل دست نخورده’ پس از مشاور به نظر می رسد به ادعای آن را ‘بیش’

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فاز یک معامله تجاری با چین است “به طور کامل دست نخورده” پس از خود را مشاور پیتر ناوارو پاشیدند سردرگمی و موجب موقت سهام با رکود نظرات تفسیر به عنوان یک تصمیم برای پایان دادن به این توافق است.

“چین تجارت با ایران به طور کامل دست نخورده. امیدوارم آنها همچنان به زندگی می کنند تا شرایط این توافق نامه!” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک پست توییتر اواخر دوشنبه.

ناوارو بود در پاسخ به یک سوال با فاکس نیوز مصاحبه Martha MacCallum پرسیدن که آیا جنبه های معامله شد “بیش از” گفت: “آن را بیش از. بله.”

از متن:

های آتی سهام ایالات متحده چرخش شدید با یوان به عنوان اظهارات ناشی از نگرانی است که این قرارداد امضا شده در ماه ژانویه که متوقف شد به جنگ تجاری بین دو کشور اقتصاد در معرض خطر بود. ناوارو بعد گفت: نظر “گرفته شده است به طور افراطی از متن.”

واکنش بازار و واکنش سریع با مغلوب ساختن پیشی جستن سیگنال حساسیت بیش از توافقنامه تجارت در زمانی که اقتصاد جهانی در حال کوبیده با کروناویروس و در مواجهه با رشد نگرانی ها پیرامون ارتباط بین واشنگتن و پکن است. این دو کشور در حال قفل شده است و در رویارویی بیش از همه گیر هنگ کنگ حقوق بشر و فن آوری است.

قرارداد در S&P 500 شاخص کاهش یافت و به اندازه 1.6% قبل از بریده ضرر و زیان و دریایی یوان ضعیف 0.4% پس از چندین رسانه گزارش اظهارات.

مقامات چینی باید اصرار داشت که آنها قصد دارند به چوب به مقابله که به معنی افزایش واردات از آمریکا با مجموع 200 میلیارد دلار بیش از دو سال است. این رکود اقتصادی ناشی از کوروناویروس ساخته شده است که رسیدن به آن اهداف تردید هر چند ایالات متحده تا به حال نشانه های برخی از انعطاف پذیری.

ناوارو است نه قاطع صدای در آینده ایران. معمار توافقنامه تجارت نماینده رابرت Lighthizer گفت: هفته گذشته که فاز یک توافق “اجرا” و ایالات متحده آمریکا به طور کامل در نظر دارد به حمل آن را از طریق.

خارجی چین و تجارت وزارتخانه بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظرات ناوارو را فاکس مصاحبه.

–با کمک از Miao هان.

تماس با ما در [email protected]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>