رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است تا آمریکا به حالت عادی بازگشت. اولین سفر بزرگ بود چیزی جز

Getting همه چیز به حالت عادی بازگشت رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازی جدید طرح. پس از هشدار خود را روزانه شام جلسات رئیس جمهور بعدی حرکت است و در مورد حتی رییس روزانه مرگ و میر باقی ماند سرسختانه بالا و جدید پیش بینی بر اساس متحده اجتماعی کاهش فاصله نشان می دهد کل آمریکا مرگ و میر می تواند پیشی بگیرد 130,000 در ماه اوت.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفته دستیاران او می خواهد برای شروع سفر بیشتر به عنوان یک راه برای تشویق این کشور برای باز کردن توقیف کسب و کار و jumpstart اقتصاد است. در روز سه شنبه به عنوان او سفر یک N95 ماسک کارخانه در ققنوس—بدون ماسک خود گفت: “باد کردن کاخ سفید coronavirus نیروی کار در هفته های آینده و تمرکز بر روی “سایر مراحل است.”

“ما در حال حاضر متفاوت — این نوع از ترکیبی از ایمنی و بازگشایی مجدد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در حالی که نشسته با رهبران قبایل بومی آمریکا در آریزونا که ضربه سخت شده با این بیماری همه گیر و اقتصادی shutdown. “مردم کشور ما و رزمندگان و من به دنبال در آن است. من نمی گویم هر چیزی مناسب است. و بله را برخی از مردم تحت تاثیر قرار? بله. برخی از مردم شود بد است ؟ بله. اما ما باید به کشور ما باز است و ما باید آن را باز کنید به زودی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

پرسید که آیا آن است که یک ایده خوب برای منحل کردن این نیروی کار که کارشناسان می گویند ممکن است یک تجدید حیات در پاییز مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ممکن است وجود دارد, و شما می دانید که بسیاری از پزشکان و یا برخی از پزشکان می گویند که این اتفاق خواهد افتاد و آن خواهید بود یک شعله و ما قصد داریم برای قرار دادن شعله را.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همراه بود در این سفر از شرکت Honeywell ماسک کارخانه در نزدیکی Phoenix Sky Harbor International Airport توسط آریزونا کالیفرنیا ، mlb که تسریع بازگشایی کسب و کار در دولت است. Ducey برنامه ریزی است که اجازه می دهد آرایشگاه و مو و ناخن سالن برای باز کردن در روز جمعه و شام برای خوردن غذا در داخل رستوران شروع دوشنبه, ارائه کسب و کار به دنبال بهداشت و اجتماعی فاصله گرفته است.

“ما در شماره نگاه کرد که خود را کارشناسان پزشکی رو به جلو در باز کردن امریکا دوباره طرح از نظر ما و علائم و ما موارد بیمارستان ما ظرفیت و توانایی ما برای افزایش در آزمایش ما” Ducey گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن. “آریزونا است نه ایالت نیویورک است. نبود آمار ، نبود آمار است که سخت است. ما یاد گرفته ایم بسیاری از آنچه در این کشورها رفته اند و ما در حال رفتن به آن اعمال می شود برای محافظت از شهروندان ما” Ducey گفت.

گرجستان آغاز بازگشایی آرایشگران, تناسب اندام, مراکز سرو خال کوبی و سایر خدمات در آوریل 24, باعث نگرانی است که این ویروس می تواند افزایش در دولت اگر اجتماعی فاصله اقدامات شد آرام بیش از حد به زودی. آیووا و اوکلاهما نیز در میان متحده است که شروع به کاهش محدودیت های اولیه. تلفن همراه داده های جمع آوری شده توسط اپل نشان می دهد آمریکایی ها شروع به ساخت بیشتر در سفر و دور از خانه شروع در اوایل ماه مارس حتی زمانی که سخت اجتماعی فاصله اقدامات هنوز در محل.

اجتماعی فاصله اقدامات کاهش گسترش ویروس اما کارشناسان بهداشت و درمان نگران هستند که با عجله به بازگشایی کسب و کار می تواند علاوه بر گسترش میزان مرگ و میر به تابستان است. تعداد مطلق از مردم در حال مرگ روزمره از COVID-19 در آمریکا—در حالی که درست کردن—است که هنوز هم بسیار بالا است. این بیماری همه گیر است که هنوز هم بیش از 2000 زندگی در هر روز, با توجه به اطلاعات وارد شده توسط موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی در دانشگاه واشنگتن است. روستایی مقامات بهداشت عمومی هشدار داده اند که حتی یک سنبله در COVID-19 موارد می تواند پایمال کردن بیمارستان ها در مناطق کم جمعیت.

در طول سفر خود به کارخانه در آریزونا در شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان تماشا N95 ماسک ماسک بودند تولیدات و مونتاژ. در پس زمینه سخنرانان blared آهنگ ها اغلب در مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات سیاسی از جمله Guns N’ Roses hard rock anthem “زندگی کن و بگذار بمیرد.” کارگران در کف کارخانه تولید تمام عینک پاک کردن عینک و ماسک و اما تهمت تنها عینک حفاظت از چشم. مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت که او نمی خواهد به پوشیدن ماسک در مکان های عمومی و حتی پس از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می شود این عمل جلوگیری از انتقال ویروس کشنده از افرادی که COVID-19 اما نمی نشان دادن علائم.

آن تهمت اولین سفر در نیروی هوایی یکی پس از او با هواپیما به نورفولک ، شش هفته پیش به دیدن کردن U. S. N. S. راحتی در بیمارستان کشتی آن را به عنوان سفر برای کمک به شهر نیویورک در شهرستان اوج در عفونت های ماه گذشته. اگر او بود به امید پس گرفتن برخی از انرژی او احساس در تجمعات انتخاباتی او ممکن است نا امید شده اند. کارگران که آمد به او صحبت می کنند پس از سفر خود بودند فاصله در شش پا و صدای آنها را خفه شد توسط ماسک. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن انجام شد صحبت کردن و پیاده کردن مرحله به بازگشت به یک نیروی هوایی برای پرواز خود را در بازگشت به واشنگتن از شرکت کنندگان در برخی از عطر و طعم تر از یک برگ برنده رالی. صدای سیستم لوله کشی در رولینگ استونز “شما همیشه نمی توانید آنچه شما می خواهید” یکی دیگر از برگ برنده های کمپین اصلی.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>