رئیس جمهور تهمت کردم Donna Reed همه اشتباه است. من می دانستم که او—و در اینجا چیزی است که او به من آموخت

By در حال حاضر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که به خوبی شناخته شده برای رفتن-اسکریپت — و برای نشان دادن زمانی که او blurts هر چه میآید به ذهن خود او اغلب می شود همه چیز به اشتباه است. آن را دوباره اتفاق افتاده است روز دوشنبه هنگامی که در مصاحبه ای با نیویورک پستاو سعی کرد به نمره نقطه مقابل دو خوب خبرنگاران, CBS News’ Weijia جیانگ و پائولا رید چرا که آنها تا به حال جسارت برای پرسیدن سوالات مربوط. خواستار آنها را “عصبانی” و رد “نگرش این افراد” او رسیده که به جای تاریک خود را برای یک راه به آنها را قرار دهید. “آن نیست Donna Reed, من می توانم به شما بگویم که” او گفت:.

وقتی که من شنیده ام که من با صدای بلند خندید. بحث در مورد چیزهایی که او نمی داند. Donna Reed را ترس زندگی… به خوبی شما می دانید. هر چند شناخته شده برای شیرینی از نقش خود در آن یک زندگی فوق العاده است و به عنوان نمونه در 1950s و ’60s خانه دار و مادر در این Donna Reed نشان می دهد—که من او را دختر واقعی Donna Reed نیز بزرگ زرنگ و دانا درخشان زن بود که به خوبی در تماس تقلبی به عنوان او ایستاده تا به بی عدالتی است. نه تنها یک افسانه, بازیگر برنده جایزه او سختی بود و فکر بسیار موفق تولید کننده و افتخار جمهوری خواه که در مبارزه قدرت های هسته ای به طور فعال مخالف جنگ در ویتنام مبارزه کرد و برای سناتور یوجین مک کارتی در سال 1968 انتخابات بود و یکی از بنیانگذاران مادر دیگری برای صلح است. اگر دانا می تواند درخواست آقای مغلوب ساختن پیشی جستن یک سوال امروز من تضمین آن خواهد بود یکی از او می خواهم سعی کنید به طفره رفتن از طریق تماس او را “عصبانی” و “تند و زننده است.”

مانند بسیاری از زنان در یک “مرد” کسب و کار دونا تا به حال به یاد بگیرند که چگونه به مقابله با غرور و ذهن. زمانی که من به عنوان یک نوجوان خودداری کردند در یک صحنه که من وحشت زده از او می خواهم راه رفتن من در اطراف مجموعه و به من بگویید که داستان زندگی او به من نشان داد که چگونه برای مقابله با ترس های من و حرکت رو به جلو در وجود آنها است. از آنجا که او گفت: هوش و استعداد در یک زن می تواند یک دارایی و یک تهدید برای کسانی که در کرسی های قدرت است. در عصر خود—و بدیهی است که در برخی از رجعت در مکان هایی مانند امروز در کاخ سفید—یکی بود به تماشا و گوش دادن با دقت قبل از جسارت به گام به این عرصه و ارائه خود به عنوان یک برابر است.

انجام از اینجا تا ابدیتبرای مثال درس شد او با من به اشتراک گذاشته. دونا می دانستم که او بود و نه کارگردان انتخاب اول برای نقش فوق العاده ای که او فرود آمد. که مشکل بود اما او می تواند با زندگی پس از, بعد از همه, آن را در حال حاضر او را به انجام است. اما به عنوان فیلمبرداری پیشرفت او را دیدم که عکس از شخصیت او—از نزدیک و مطابق عکس که انجام نشده. مدیر او متوجه شد و به حداقل رساندن تاثیر شخصیت او کاهش خود را پوشش. چه کاری انجام دهید ؟ باید او هیچ چیز و اجازه می دهد این شخصیت فوق العاده برای تبدیل شدن به اتفاقی? باید او چیزی می گویند و قرار دادن مدیر در دفاعی? به جای صحنه را شرمسار مدیر و تبدیل شدن به یک “مشکل” او شروع به ساختن یک لیست دقیق از تمام عکس های که انجام شده است اما تا به حال نشده است. هنگامی که آنها نزدیک به لحظه ای که تیراندازی در آن مجموعه شد به قرار دادن او رفت تا سر از استودیو بدنام Harry Cohn او گفت آنچه که در حال انجام و ارائه لیست های از دست رفته عکس. بود او را رد کرد و به عنوان “عصبانی” یا یک “زن”?

عکس تبدیل شده تا در روز بعد تماس ورق و تمام شد و به پایان رسید. نتیجه: یک جایزه اسکار. شاید برای خانم جیانگ و خانم رید پولیتزر?

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>