رئیس جمهور تهمت تبریک پدر تیفانی برای فارغ التحصیل دانشکده حقوق

(واشنگتن دی سی) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در جشن علاوه بر جدید به خانواده: یک وکیل.

جوانترین دختر تیفانی مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی فارغ التحصیل از دانشگاه جرج تاون مدرسه قانون است.

“فقط آنچه که من نیاز به یک وکیل در خانواده است. به شما افتخار Tiff!” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در تبریک جیر جیر. تیفانی, 26, است تهمت را پدر دوم خود را با همسر سابق بازیگر مارلا افرای.

تیفانی مغلوب ساختن پیشی جستن به حال به رها کردن سنتی شروع مراسم بعد از مدارس تعطیل و معطوف به آموزش آنلاین به دلیل شیوع کروناویروس.

جورج تاون مفتخر کلاس خود از سال 2020 با آخر هفته تصویری مراسم تجلیل و مجازی مراسم که در طی آن درجه اعطا شد, با توجه به وب سایت خود را.

تیفانی تهمت اولین وکیل میان رئیس جمهور پنج فرزند. او خواهر و برادر بزرگتر — دونالد جونیور, Ivanka و Eric — به دنبال پدر خود را به دنیای کسب و کار است.

همین جونیور و Ivanka فارغ التحصیلان از خود پدر مادر آلما های مدرسه کسب و کار وارتون در دانشگاه پنسیلوانیا است. اریک یک جورج تاون فارغ التحصیل.

همین جونیور و اریک پا در به اجرا مغلوب ساختن پیشی جستن, سازمان, کسب و کار خانواده بعد از پدر خود شد رئیس جمهور در حالی که Ivanka در خدمت او به عنوان یک سفید, خانه مشاور.

بارون مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور فرزند پنجم است 14 و ثبت نام در یک مدرسه خصوصی در ایالت مریلند. مادر او بانوی اول Melania Trump.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>