رئیس جمهور تهمت می توانید انتظار یک استقبال گرم در سفر هند. ایالات متحده دیگر رهبران دیدم Chillier روابط

زمانی که نارندرا نخست وزیر هند برای بازدید از ایالات متحده در سال گذشته استقبال قرار گرفت توسط یک جمعیت عظیم در تگزاس تجمع در صورتحساب یا لیست به عنوان یکی از بزرگترین تا کنون پذیرایی برای یک خارجی رهبر. هند در حال حاضر در حال آماده شدن برای بازگشت به نفع جلوتر از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین سفر رسمی به این کشور در فوریه. 24 و 25.

در مورد 100 ، 000 نفر در حال انتظار برای حضور در “Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن” رویداد برنامه ریزی شده در هند شهر احمدآباد در مودی در ایالت گجرات. مودی و تهمت نیز منجر رژه را از طریق شهرستان در مغلوب ساختن پیشی جستن دو روز از سفر خود است که انتظار می رود به تمرکز بر روی روابط تجاری بین دو کشور و نگرانی مشترک در مورد چین در حال رشد و نفوذ در منطقه است.

این نخواهد بود اولین بار عظیم جمعیت که معلوم شد در هند برای دریافت بازدید از ایالات متحده به رهبر. رئیس جمهور بیل کلینتون نیز دریافت بزرگ, تشویق پذیرایی در طول سفر خود به هند در سال 2000. اما نه هر رئیس جمهور آمریکا دریافت شده است بنابراین گرمی و تاریخ بازدید رسمی آهنگ های یو پی اس و فراز زندگی در رابطه بین دو کشور دموکراسی بیش از 70 سال گذشته.

مغلوب ساختن پیشی جستن در وزارت امور خارجه نیز می آید در یک زمان دشوار برای مودی. تظاهرات ضد دولتی در برابر یک بحث برانگیز قانون تابعیت را فرا گرفته این کشور از دسامبر. هند حرکت به لغو کشمیر استقلال در ماه اوت نیز جلب انتقاد شدید از بسیاری در جامعه بین المللی از جمله اعضای کنگره ایالات متحده. اما کارشناسان بر این باورند مغلوب ساختن پیشی جستن است به احتمال زیاد به افزایش این مسائل در طول سفر خود را بسیار به دولت هند را تسکین.

“وجود دارد مقدار زیادی از فشار بر هند بیش از آن اجتماعی تفرقه سیاست حرکت” Richard M. Rossow ارشد مشاور در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی در واشنگتن می گوید. “ریاست جمهوری سفر نشانه آن است که آمریکا همچنان در حال توسعه این ارتباط با وجود این مسائل است.”

پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به جنوب آسیا, ملت, در اینجا نگاهی قبلی ریاست جمهوری ایالات متحده بازديد به هند است.

Dwight D. Eisenhower, 1959

اولین سفر رسمی یک رئیس جمهور آمریکا به مستقل هند آمد و در تلاطم جنگ سرد است که در آن هند تصمیم به خنثی باقی می ماند. هند از حضور در سر جنبش عدم تعهد که متعهد کشور را به طرف بین ایالات متحده و اتحاد جماهیر شوروی تا به حال نگه داشته و دو کشور جدا تا پس از آن.

در طول سفر آیزنهاور خطاب هر دو مجلس مجلس هند و بازدید از تاج محل با نخست وزیر جواهر لعل نهرو. این سفر مشخص شده تغییر قابل توجهی در دیدگاه بسیاری در واشنگتن که فکر کرده بود از هند به عنوان نزدیک به کمونیست اتحاد شوروی.

ریچارد نیکسون در سال 1969

نیکسون یک روز از سفر خود به هند بود در درجه اول با هدف د-افزایش تنش با نخست وزیر ایندیرا گاندی. رهبران دو کشور تا به حال یک رابطه سرد به خاطر هند تصمیم را به طرف در جنگ سرد و تصمیم ایالات متحده در اوایل 1960s به تعمیق همکاری خود را با هند archrival پاکستان است.

دو سال بعد از رابطه خصمانه بیشتر زمانی که نیکسون حمایت پاکستان در هند و پاکستان جنگ سال 1971 که منجر به ایجاد بنگلادش. در اجرا تا به جنگ با هند امضا کرده بود یک پیمان با اتحاد جماهیر شوروی تغییر از جایگاه اصلی خود از جنگ سرد بی طرفی.

جیمی کارتر, 1978

هنگامی که کارتر در بازدید از هند قصد این بود که به گرم شدن تنش باقی مانده است که پس از سال 1971 جنگ و هند اولین آزمایش هسته ای در سال 1974. او خطاب به مجلس هند و سمت چپ یک تاثیر ماندگار در یک شهر کوچک در نزدیکی دهلی نو شد که بعد از تغییر نام Carterpuri پس از او.

با این حال این سفر نمی تواند متقاعد کردن نخست وزیر Morarji دسای به هند هسته ای یک حرکت که تحریک آمریکایی ها.

بیل کلینتون در سال 2000

کلینتون در سفر هند برای اولین بار توسط یک رئیس جمهور ایالات متحده برای بیش از 20 سال نقطه عطفی بود که پس از یک سکون طولانی مدت در روابط بین دو کشور. پس از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی در سال 1991 از اتحاد تا به حال منتقل شده است. در سال 1999 جنگ بین پاکستان و هند در ایالات متحده تحت کلینتون طرفه با هند اولین بار در کشور حمایت کرده بود هند در برابر پاکستان است. در سال 1991 هند آغاز یک سیاست آزادسازی اقتصادی است که درهای باز به روی سرمایه گذاری خارجی. این نیز یک افزایش عمده به روابط تجاری بین ایالات متحده و هند است.

کلینتون بازدید با دختر, Chelsea Clinton. سخنرانی خود در پارلمان دریافت کرده دارای شور و شعف کف و او تور چند شهرهای هند ترک بسیاری در کشور star-struck. “رئیس جمهور کلینتون بود wildly محبوب در هند گفت:” بروس ریدل مشاور ارشد در موسسه بروکینگز که به سازماندهی سفر کلینتون به هند است. “آن را مانند سفر با بیتلز یا سنگ نورد در 1960s.”

ویژه داستان
مارتین لوتر کینگ جونیور میراث و مبارزه برای برابری در حال حاضر
نویسندگان رهبران و فعالان در معنای مارس در واشنگتن و دولت برابری امروز.

جورج دبلیو بوش در سال 2006

برجسته از جورج دبلیو بوش را در سفر نهایی از برجسته ایران بود که توافق در سال 2005. تحت توافق هند جدا آن مدنی و نظامی برنامه هسته ای ایران و باز آن تأسیسات غیرنظامی از جمله نیروگاه های هسته ای برای بازرسی های بین المللی. در بازگشت ایالات متحده به پایان رسید ممنوعیت هسته ای تجارت با هند است. این حرکت قابل توجهی نیز همراه با دیگر اقدامات است که باعث تقویت اقتصادی و امنیتی خبر داد.

در یک دولت تعریف شده توسط post-9/11 جنگ با تروریسم و حمله به عراق کارشناسان فکر می کنم در حال توسعه روابط با هند یکی از بوش قابل توجهی امور خارجه دستاوردهای. پیش از سفر خود به هندوستان در زمان توصیف کرده بود رابطه اش را با این کشور به عنوان “چیزی از یک نقطه روشن.”

“او قطعا سزاوار اعتبار برای شناخت هند به عنوان امنیت شریک” ریدل می گوید. “او رفت و یک خط خوب است که اجازه برای توسعه و تقویت روابط با هند و همچنین با پاکستان است.”

باراک اوباما از سال 2010 تا 2015

اوباما در بازدید از هند دو برابر شده است. در طول سفر اول خود را در سال 2010 در طول دولت از نخست وزیر مانموهان سینگ او حمایت هند پیشنهاد برای دائمی کرسی در شورای امنیت سازمان ملل متحد. در علاوه بر این به 10 میلیارد دلار در معاملات تجاری این رهبران دو کشور همچنین توافق کردند برای تقویت دفاع و امنیت ملی روابط که منجر به کاهش صادرات و مقررات در بالا و فن آوری کالا به هند است.

بار دوم در اطراف اوباما به هند آمد در نارندرا نخست وزیر را دعوت به مهمان رئیس در این کشور روز جمهوری جشن که علائم هند قانون اساسی رفتن به اثر. سفر رفت و هموار تا زمانی که اوباما نظرات به آزادی مذهبی در کشور گفت: “هند موفق خواهد شد تا زمانی که آن را نمی متلاشی در امتداد خطوط از ایمان دینی است.” در بازگشت به واشنگتن وی به نگرانی در مورد “اعمال عدم تحمل” مذهبی خطوط در هند. نظرات خود را رفتن نیست به طوری که به خوبی با برخی از اعضای مودی ملی هندو دولت و باعث واکنش در رسانه ملی.

نوشتن به Abhishyant Kidangoor در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>