رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به نام هیدروکسی کلروکین یک تعویض بازی,’ اما کارشناسان هشدار می دهند در برابر خود درمانی با دارو. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن

یکfter جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در اواخر هفته گذشته ابراز اعتماد به نفس زیادی در وعده جدید COVID-19 درمانی است که ترکیبی از دو موجود تجویزی داروها و لوازم از این دو دارو به سرعت در حال ناپدید شروع از داروخانه قفسه. سازمان غذا و دارو اجازه داده یک شرکت هندی که قبلا محدود از واردات دارو و محصولات را به ما در حال حاضر شروع به ساخت یکی از مواد مخدر است. و ایالات متحده گیاهان شروع به آماده سازی خود برای تولید به اندازه کافی برای دیدار با افزایش تقاضا.

اما در این چند روز چند نفر که شروع به خود درمانی با مواد مخدر در تلاش برای جلوگیری از COVID-19 کشته و نفر دیگر بستری شده اند. این فجایع را مطرح سوال در مورد ایمنی این دارو دسته کوچک موسیقی جاز و چگونه معتبر آنها به عنوان یک راه حل ممکن برای درمان COVID-19.

ترکیبی تهمت ذکر شده شامل دو دارو: آزیترومایسین و هیدروکسی کلروکین. آزیترومایسین یک آنتی بیوتیک معمولا تجویز شده برای طیف وسیعی از عفونت های باکتریایی از جمله پنومونی باکتریایی. هیدروکسی کلروکین یک کمی متفاوت از نسخه کلروکين مواد مخدر کشف شده برای مبارزه با مالاریا در طول یک جنگ عظیم در زمان کشف مواد مخدر تلاش در 1940s. پس از مقاومت به کلروکين ساخته شده آن را غیر قابل استفاده در بسیاری از نقاط جهان دانشمندان با توسعه هیدروکسی کلروکین به عنوان نسل بعدی خود را تعویض و طراحی آن را با کمی عوارض جانبی کمتری دارند. امروز از آن استفاده می شود برای درمان مالاریا اما در ایالات متحده آن را به طور عمده تجویز شده برای درمان التهاب مربوط به اختلالات خود ایمنی مانند آرتریت روماتوئید و لوپوس.

چرا تهمت آورده هیدروکسی کلروکین

هیجان بیش ترکیبی بالقوه شروع با مطالعه فرانسه از مردم با رمان coronavirus. در آن دسته از بیماران بار از SARS-CoV-2 ویروس مسئول COVID-19 در خون کاهش یافته و پس از دریافت این داروها اگر چه خود علائم بالینی تغییر نکرد. در مطالعه دیگری در حدود 100 نفر در چین از پزشکان نیز گزارش داد برخی از موفقیت در استفاده از این دارو اواز یا موسیقی دو نفری برای کاهش بار ویروسی در بیماران است.

فراتر از آن وجود ندارد شواهد زیادی در مورد چگونگی یا هیدروکسی کلروکین یا آزیترومایسین کار در مقابل یک coronavirus مانند SARS-CoV-2. این مطالعات از چین و فرانسه بودند بالینی تصادفی—استاندارد طلا در پژوهش های پزشکی که در آن مردم با ویژگی های مشابه هستند به صورت تصادفی برای دریافت دارو یا دارونما. این اطلاعات از گزارش مورد که بدان معنی است که محققان قادر نبودند به طور کامل به حساب عوامل مانند قبلی تاریخچه سلامتی است که می تواند گیج و انحراف پاسخ خود را.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و عضو مجلس Coronavirus نیروی کار گفت: این اطلاعات تا کنون “انجام شد و نه در یک کارآزمایی بالینی کنترل شده. بنابراین شما واقعا می توانید هر گونه بیانیه قطعی در مورد آن.” تنها چنین مطالعاتی را تایید می کنند که مواد مخدر هستند و هر دو سالم و در واقع موثر در درمان عفونت های ویروسی, او گفت:, و می تواند به ارائه اطلاعات حیاتی در زمانی که به استفاده از آنها و در چه دوز.

“در کل اگر هیدروکسی کلروکین واقعا کار کرده و آن را سحر و جادو دارو برای COVID-19 ما آن را می دانم در حال حاضر می گوید:” دکتر دیوید سالیوان استاد میکروبیولوژی در دانشگاه جانز هاپکینز بلومبرگ دانشکده بهداشت و بیماری های عفونی پزشک در دانشگاه مالاریا موسسه تحقیقات. “در حال حاضر ما هیچ شواهد بالینی است که در آن کار می کند.”

هنوز—شاید جای تعجب نیست با توجه به سردرگمی و ناامیدی مردم احساس در زمان بحران بهداشتی—که متوقف نشده برخی از اقدام در گزارش های موردی (و احتمالا تهمت بسیار عمومی تایید شده) و درمان خود را با هر دو نامناسب به دست آمده نسخه و یا در مورد هیدروکسی کلروکین نسخه از این دارو که برای فروش در دسترس هستند به عنوان عوامل تمیز کردن ماهی, مخازن, به عنوان مثال. اضطراب عمومی نیز به اجرا در مواد مخدر در داروخانه ها و داروسازان تبدیل به رسانه های اجتماعی به التماس بیماران مبتلا به سهام تا در داروها و پزشکان به تجویز نامناسب آنها را به خاطر افراد مبتلا به آرتریت روماتوئید و لوپوس به آنها نیاز دارید.

به همین دلیل در بیمارستان بستری بیماران در حال گرفتن هیدروکسی کلروکین

در حالی که مقامات بهداشتی نیست condoning که مردم با علائم خفیف شروع به خود درمانی با هیدروکسی کلروکین پزشکان شروع به استفاده از آن در بیماران بدحال در بیمارستان است.

در دانشگاه جانز هاپکینز برای مثال شش نفر از بیمارستان دو دوجین یا بیشتر COVID-19 بیماران در حال دریافت دارو. پزشکان در هر دو مرکز پزشکی UCLA و بوستون بریگهام و بیمارستان زنان در حال حاضر شروع به درمان بیماران مبتلا به COVID-19 علائم با هیدروکسی کلروکین زمانی که درمان های دیگر کار نمی کند. “از نظر ما استفاده از هیدروکسی کلروکین در مورد پایه و اساس بستری بیمارانی که در معرض خطر پیشرفت بیماری می گوید:” دکتر دانیل Kuritzkes رئیس بخش بیماریهای عفونی در Brigham و بیمارستان زنان و استاد در دانشکده پزشکی هاروارد.

این ایده آل نیست اما به عنوان پزشکان دریافت, از جان گذشته, تماشای بیماران با کاهش نارسایی تنفسی مانند خاموش برچسب استفاده از هیدروکسی کلروکین به ویژه ممکن است تبدیل شدن به شایع تر است. کردن برچسب به معنی استفاده از مواد مخدر مانند هیدروکسی کلروکین که در حال حاضر تایید شده برای استفاده از یک می تواند تجویز شود دیگر برای استفاده به عنوان طولانی به عنوان پزشک و راحت با ناشناخته خطرات و عوارض جانبی. “اگر کسی بیمار در ICU شما سعی می کنید همه چیز ممکن است شما می توانید برای آن شخص می گوید:” دکتر دیوید Boulware یک دانشگاه مینه سوتا استاد پزشکی. به خصوص به عنوان بیمارستان شروع به گرفتن نگران رو به کاهش تامین تجهیزات مانند هواکش هر چیزی که می تواند به جلوگیری از بيماران کاهش از خفیف تا شدید بیماری است که ارزش امتحان کنید.

ویژه داستان
خواهد COVID-19 تا کنون واقعا میشه ؟ ؟ ؟
در اینجا چیزی است که یکی از کسانی که بالای کارشناسان فکر می کند

“ما در حال ذخیره آن را برای کسانی که ممکن است بیشترین بهره را از درمان چرا که آنها ممکن است در بالاترین خطر شدید COVID-19 بیماری هنگامی که وارد بیمارستان می گوید:” سالیوان. اگر این دارو می تواند به جلوگیری از بیماری شدید پس از آن که ممکن است یدکی بیمارستان و سیستم مراقبت های بهداشتی از گران ترین و تهاجمی نوع مراقبت مانند روز بستری در ICU با گران مکانیکی تنفس پشتیبانی می کند. که به نوبه خود می تواند کمک کند تا مانع از COVID-10 بیماری همه گیر.

چگونه هیدروکسی کلروکین با این نسخهها کار در برابر COVID-19

در حالی که وجود ندارد یک چاه عمیق از اطلاعات علمی در مورد نحوه استفاده از هیدروکسی کلروکین برای درمان عفونت های ویروسی, پزشکان نیست پرواز به طور کامل نابینا. شده اند وجود دارد آزمایشگاه مطالعات هیدروکسی کلروکین نشان می دهد که در افراد سلول ها در دستگاه تنفسی برای مثال غرق coronaviruses درون یک کیسه کوچک. این ویروس نیاز به سوراخ این کیسه به منظور انتشار آن مواد ژنتیکی به سلول و تبدیل آن به یک ویروسی کپی کردن ماشین به پمپ کردن بیشتر ویروس. به انجام تمام کارهایی که SARS-CoV-2 نیاز به محیط اسیدی. هیدروکسی کلروکین یک قلیایی ترکیب پس از آن افزایش سطح pH از میزبان و محیط زیست, جلوگیری از ویروس از انتشار آن ژن برای کپی کردن. نتیجه نهایی: coronavirus است ضربه خارج از سلول و نمی توانید آنها را آلوده. (چگونه آزیترومایسین کمک به این روند مشخص نیست اما پزشکان گمان می کنند که ممکن است سرکوب بدترین علائم تنفسی از COVID-19 کاهش التهاب ناشی از عفونت ویروسی در ریه ها.)

در مطالعات آزمایشگاهی انجام شده در طول چند سال گذشته, زمانی که محققان آلوده سلول های انسانی با ویروس های مختلف و سپس آنها را غرق در هیدروکسی کلروکین آنها می تواند به طور کلی جلوگیری از ویروس ها مانند آنفلوانزا SARS-CoV-2 و اصلی ویروس سارس (نوع دیگری از coronavirus) از آلوده کردن سلول.

“مشکل این است که چه اتفاقی می افتد در آزمایشگاه اغلب نمی پیش بینی آنچه اتفاق می افتد در یک بیمار می گوید:” دکتر اتو یانگ از گروه میکروبیولوژی, ایمونولوژی و ژنتیک مولکولی در, دیوید گفن دانشکده پزشکی در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس است. در واقع هیدروکسی کلروکین معلوم شد نه به عنوان موفق در متوقف کردن عفونت در حیوانات و مردم است.

تست هیدروکسی کلروکین در افراد سالم و افراد بیمار خفیف

بیشتر مطالعات دقیق امیدوارم ریختن نور اضافی در اگر و هنگامی که هیدروکسی کلروکین می تواند درمان COVID-19 و همچنین به عنوان ارائه اطلاعات مهم در مورد آنچه که عوارض آن ممکن است باعث شود. Boulware است منجر به یک مطالعه برای آزمون اول, آیا هیدروکسی کلروکین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای جلوگیری از افراد سالم از آلوده شدن اگر آنها در معرض و دوم این که آیا آن می تواند در درمان افرادی که در حال حاضر آلوده اما در اوایل بیماری خود را از بدتر و نیاز به بستری است. این مطالعه در حال حاضر ثبت نام 1500 نفر در هر بخش و هر کسی که واجد شرایط خواهد شد به طور تصادفی برای دریافت هیدروکسی کلروکین و یا دارونما و آنها نمی دانند که. این تیم در حال حرکت سریع: پس یک داوطلب تایید شده است آنها با ارسال پنج روز عرضه دارو یا دارونما یک شبه و Boulware انتظار برای دیدن نتایج در اوایل به عنوان چهار هفته.

این نتایج مهم خواهد بود برای کاهش تاثیر این بیماری همه گیر. حمایت از افرادی که در معرض خطر بالای عفونت—مانند مراقبت های بهداشتی کارگران و یا افرادی که زندگی می کنند در یک خانواده با اعضای خانواده آلوده خواهد بود—انتقادی به توقف جامعه گسترش ویروس و می تواند یک نوع جایگزین برای یک واکسن از آن را حداقل یک سال به منظور توسعه و آزمایش است. اگر این دارو می تواند با ارائه برخی مانع برای گسترش این ویروس پس از آن که می تواند صاف اوج از موارد و سرعت پایانی از این بیماری همه گیر. علاوه بر این, آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای نگه داشتن افرادی که آلوده می شوند از پیشرفت به بیماری های جدی است. که به نوبه خود خواهد بالابر بار بر روی سیستم مراقبت های بهداشتی از کسانی که با خفیف تا متوسط علائم می تواند در خانه درمان می شود بدون نیاز به فشرده ونتيلاتور مراقبت و یا بستری شدن در بیمارستان.

Boulware مطالعه نیز پیگیری هر گونه عوارض جانبی بالقوه از درمان است. چه نگرانی پزشکان بیشتر است هیدروکسی کلروکین تمایل به اخلال برق و سیگنالینگ در قلب است که می تواند منجر به آریتمی است که می تواند منجر به مرگ در افراد مبتلا از قبل موجود شرایط قلب. و کسانی هستند بسیار افرادی که در بالاترین خطر COVID-19 عفونت میکنند و ممکن است نیاز به چیزی مانند هیدروکسی کلروکین به سرعت خود بیماری است. همین دلیل است که بسیاری از بیمارستان ها با استفاده از ترکیبی از هیدروکسی کلروکین و آزیترومایسین زیرا هر افزایش خطر آریتمی و هم خطر می تواند بیش از حد بالا است.

تا زمانی که مطالعات بیشتری ارائه اطلاعات قطعی پزشکان اصرار مردم برای پیدا کردن راه هایی برای خود درمانی برای COVID-19 به خصوص از آنجایی که افراد مبتلا به بیماری های روماتیسمی و لوپوس به شدت نیاز به هیدروکسی کلروکین برای درمان علائم خود را. “آیا اضافه کردن به این دیوانگی است که ممکن است آنها را انکار درمان آنها نیاز می گوید:” یانگ. “ما نیاز به متوقف کردن و عمل عقلانی مبتنی بر حقایق و نه از افکار بی اساس و حتی افکار که برخی از منطق علمی.”

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>