طوفان قدرتمند باعث جاری شدن سیل قطع و صدمات در غرب اروپا

بریتانیا صادر شدید سیل هشدار دوشنبه, هشدار تهدید کننده حیات خطر پس از طوفان دنیس ریخته هفته ارزش باران در برخی از نقاط. یکی از جاروب دور توسط سیلاب بود و می ترسید مرده است.

به شرق دنیس باد نیروی باد نیز مجروح نه نفر در حوادث رانندگی در آلمان به عنوان درختان سقوط کرد و به پایین بر روی جاده ها و ریل قطار. جاری شدن سیل و قطع برق گزارش شد در جاهای دیگر در شمال اروپا.

بریتانیا شدید سیل هشدارهای شد برای جوامع در مرکز زبان انگلیسی شهرستانهای Herefordshire و Shropshire اما سه نفر دیگر شدید سیل هشدارهای بودند کاهش داد به عنوان طوفان کاسته. ظهر روز دوشنبه ملاقات در دفتر بریتانیا هواشناسی آژانس ذکر شده 220 سیل هشدار برای انگلستان به همراه 20 برای ولز و 11 برای اسکاتلند است.

در عین حال این طوفان تلفات از دو نگاه خاصی به افزایش به عنوان West Mercia Police گفت: عملیات جستجو برای یافتن زن گمشده در نزدیکی Tenbury در Worcestershire از روز یکشنبه در حال تبدیل شدن به یک “عملیات بازیابی.” یک مرد کشیده از آب در همان حادثه شد airlifted به یک بیمارستان که در آن او باقی مانده است در یک وضعیت با ثبات پلیس گفت:.

145 متر/ثانیه, بادها

آب و هوا و سیستم باد آورده بیش از 145 متر/ثانیه, و تا 150 millimetres باران به بریتانیا بیش از آخر هفته.

گفت: پیش بینی سطح رودخانه در بخش هایی از شمال انگلستان بود و در عین حال خود را برای رسیدن به قله. در شمال انگلستان در شهر نیویورک مقامات ستون تا بیش از 4000 کیسه های شن به عنوان رودخانه Ouse در ادامه به افزایش است. این انتظار می رود به اوج خود در روز سه شنبه.

پرسنل اورژانس نجات مردم در هرفورد انگلیس در روز دوشنبه. (Phil شریف/فردا نیوز)

ساکنان دیگر در ولز غربی و انگلستان بودند تمیز کردن تا شنبه بعد از طوفان و آب گرفتگی جاده ها و راه آهن و خانه و کسب و کار و مختل سفر در سراسر بریتانیا است. برخی از داستان از فرار برای زندگی خود را.

جانت Cox, 68 و دخترش راشل از خواب بیدار به صدای آب در خانه خود در ویلز روستای Nantgarw نزدیکی کاردیف در حدود 4 صبح به وقت محلی در روز یکشنبه ، کاکس گفت: تنها جسم که جان سالم به در طبقه پایین یک عکس بود از روز عروسی خود را که او تا به حال نگه داشته و در پنجره. شوهرش لایحه فوت ناشی از سرطان در سال 2009.

“این زمین سیاه و سفید,” او گفت:. “همه شما می تواند بشنود بود که آب در حال اجرا است. من هرگز دیده می شود هر چیزی مانند آن. من بسیار وحشت زده است.”

9 مجروح در آلمان

بریتانیا محیط زیست گفت: “تغییر آب و هوا بود و حوادث آب و هوایی شدید شایع تر است اما انکار کرد که نخست وزیر بوریس جانسون دولت محافظه کار بود و آمادگی برای چنین طوفان.

“ما هرگز قادر به محافظت از هر خانواده فقط به دلیل ماهیت تغییر آب و هوا و واقعیت این است که این حوادث آب و هوایی در حال تبدیل شدن بیشتر شدید ولی ما همه چیز را انجام داده است که ما می توانیم با یک مبلغ قابل توجهی از پول و بیشتر برای آمدن وجود دارد,” محیط کار, جورج Eustice گفت.

آب گرفتگی خیابان دیده می شود در Tenbury ولز انگلیس در روز دوشنبه. (Phil شریف/فردا نیوز)

در آلمان حداقل نه نفر مجروح شدند و در آب و مربوط به حوادث رانندگی به عنوان بادهای آورده درختان را بر روی جاده ها و ریل قطار.

در Trippstadt در نزدیکی مرز فرانسه, راننده یک ون و شش مسافر مجروح شدند, برخی به شدت هنگامی که وسیله نقلیه خود را زد به یک درخت افتاده صبح روز دوشنبه. در روستوک در شمال شرقی آلمان و دو نفر مجروح شدند که اتومبیل خود را در سقوط یکشنبه به یک درخت افتاده خبرگزاری dpa گزارش شده است.

برخورد قطار با درخت افتاده

قطار رفت و آمد با 67 مسافران نیز سقوط کرد سقوط درخت بر روی آهنگ در غرب آلمان در شهر دورتموند اما هیچ کس مجروح شد. و آلمان در شهر هامبورگ شهر معروف بازار ماهی آب گرفتگی شد برای دومین بار در این ماه است.

شمال بیشتر و قوی بادها و باران های سنگین ناشی از سیل و بسته شدن جاده ها و قطع برق در سراسر شمال اروپا و بالتیک مناطق و مجبور به لغو چندین گذرگاه کشتی بین دانمارک و نروژ است.

در دانمارک جنوب غربی شهر کولدینگ آب گرفتگی شد به باد نیروی باد و باران های سنگین داعش در منطقه است. در نزدیکی Horsens پلیس protectively تخلیه ساکنان در نزدیکی Bygholm دریاچه از ترس که یک levee خواهد سقوط. خدمات اورژانس تا به حال اقدام به پمپ آب از دریاچه اما باران های سنگین افزایش یافته بود سطح آب.

در جنوب غربی نروژ بیش از نیمی از جاده ها و چند کوه عبور می کند بسته شد به عنوان طوفان در آورده برف و بادهای تند.

در استونی برخی از 1200 خانوار بدون برق بودند بالتیک خبری سرویس گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>