پست-Brexit گذرنامه انگلستان تولید می شود توسط فرانسوی-هلندی شرکت در لهستان

انگلستان جدید سرمه گذرنامه خواهد بود و قطعا در اروپا امر است. ایده بازگشت به آبی گذرنامه مورد استفاده قرار گرفت با ترک مبارزه است.

انگلستان رول جدید “یاد” آبی گذرنامه برای یک پست-Brexit بریتانیا در ماه مارس — اما آنها تولید خواهد شد در لهستان توسط یک فرانسوی-شرکت هلندی.

اعلام کرد که این شرکت Gemalto تا به حال برنده قرارداد برای تولید گذرنامه باعث جنجال در سال 2018 است. دولت بریتانیا گفت: مراحل نهایی تولید را در انگلستان به “اطمینان از اطلاعات شخصی برگ های کشور است.”

زمان پاسپورت انگلستان-دارندگان قادر خواهد بود تا خود را حفظ کبود اتحادیه اروپا-سبک گذرنامه تا تاریخ انقضا اما هر گونه اسناد و مدارک جدید صادر شده از مارس خواهد بود و نیروی دریایی آبی به عنوان آنها بین سال 1921 و در سال 1988.

Home Secretary Priti Patel in 2019 with Prime Minister Boris Johnson (picture-alliance/AP Photo/S. Parsons)

دبیر خانه Priti پاتل ساخته شده جدید گذرنامه اعلام

‘در هم پیچیده با هویت ملی’

“با بازگشت به یاد آبی و طلا, طراحی, انگلیسی پاسپورت یک بار دیگر خواهد بود در هم پیچیده با ما هویت ملی و من نمی توانم صبر کنید برای, سفر, در, یک,”, بریتانیایی, صفحه اصلی, وزیر Priti پاتل گفت: نه پرداختن به این واقعیت است که گذرنامه خواهد بود و تولید در اتحادیه اروپا.

260 میلیون پوند ($335 میلیون دلار) قرارداد داده شد به خارجی در شرکت Gemalto با نخست وزیر سابق ترزا ممکن است.

کلمات “اتحادیه اروپا” در حال حاضر حذف شده از انگلیسی جدید گذرنامه در سال 2019 پیش از Brexit روند در حال تکمیل است.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

اد/aw (AP, Reuters)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>