SALEM, سنگ. — پورتلند رئیس پلیس استعفا داد و روز دوشنبه تنها شش ماه به کار خود در بحبوحه انتقاد از وزارت او را از دست زدن به تظاهرات در اورگان بزرگترین شهرستان. یک آمریکایی آفریقایی تبار به عنوان ستوان در نیروی جایگزین ،

این shakeup آمد و به عنوان پلیس شده اند به شدت انتقاد برای استفاده از آنچه بوده است به نام نامناسب زور علیه برخی از معترضان به عنوان بزرگ تظاهرات همچنان در پورتلند.

“به این می گویند غیر منتظره بود کتمان می شود,” جدید رئیس پلیس چاک Lovell گفت: در یک کنفرانس خبری. “من فروتن. من قصد دارم به گوش دادن. من قصد دارم به در مورد مراقبت از جامعه و من به دنبال به جلو به این سفر است.”

او و رهبران جامعه از رنگ اعتبار جامی Resch سفید کاری به صورت پله به عنوان جورج فلوید تظاهرات roiled شهرستان.

Resch گفت: در کنفرانس خبری که Lovell است “دقیق فرد مناسب در لحظه مناسب دقیق” به اداره پلیس.

Resch حال جایگزین دانیل یاغی بود که در پورتلند اولین زن آفریقایی آمریکایی در افغانستان شد که کمیسر پلیس فیلادلفیا در ماه فوریه است.

Resch گفت: او پیشنهاد shakeup به شهردار تد ویلر که گفت او حمایت Lovell بخش منجر به آن حرکت می کند از طریق اصلاحات مورد نیاز.

“ما نیاز به رئیس Lovell رهبری” ویلر گفت: در کنفرانس خبری. “ما باید دوباره تصور اصلاحات و بازسازی آنچه ایمنی عمومی به نظر می رسد.”

Lovell به عنوان یاغی اجرایی دستیار. تحت Resch او به رهبری یک جامعه جدید با بخش خدمات که شامل سلامت رفتاری واحد gray industries/OregonLive گزارش شده است. واحد ماموریت با توجه به آن صفحه وب است برای کمک به مردم در بحران ناشی از بیماری های روانی و/یا مواد مخدر و الکل,اعتیاد,

Resch گفت که او خواهد ماند با این گروه در یک نقش متفاوت است.

تظاهرکنندگان با دو مسالمت آمیز جورج فلوید تظاهرات در پورتلند اما یک سوم آن به طول انجامید تا ساعات اولیه روز شنبه منجر به حداقل 20, دستگیری برخی از تظاهرکنندگان با پرتاب اشیاء در پلیس که با شلیک گاز اشک آور و اسفنج-نوک پرتابه.

کامل نوشیدنی, ظروف و بطری های شیشه ای سخت آب پز تخم مرغ و سنگ پرتاب می کردند و یا از کار اخراج افسران با استفاده از زنجیر-عکس های پلیس در بیانیه ای گفت شنبه. یک پزشک بود که در همکاری با ماموران برخورد کرد و در معده با یک سنگ.

این تظاهرات که به خشونت تبدیل شد اتفاق افتاده در دادگستری مرکز در مرکز شهر پورتلند.

آیتالله سیستانی از اورگان به نام در پورتلند پلیس برای پایان دادن به استفاده از گاز اشک آور و تاثیر سلاح و فلش بنگ دستگاه.

“ما با پیوستن به معترضان در, خواستار یک رویکرد جدید در جامعه ما و خواستار آن است که ما رعایت حقوق مردم که در طول تاریخ تا به حال از حقوق خود و بشریت را تکذیب کرد,” حقوق گروه روز یکشنبه گفت.

پورتلند کمیسر شهر Jo Ann هاردستی که آفریقایی آمریکایی ناودان اخیر پلیس در پاسخ به برخی اعتراضات.

“من فوق العاده مشکل توسط نیروی بیش از حد استفاده شبانه توسط PDX پلیس آغاز اعتراضات,” او گفت:. “فیلم و دردناک دست اول به حساب اعضای جامعه شدن اشک با گاز کشته و ضرب و شتم توسط پلیس برای ورزش 1 خود را اصلاح حقوق باید مربوط به همه ما است.”

Lovell انتصاب نیازی به تصویب شورای شهر ویلر را سخنگوی آیلین پارک گفت.

پلیس می گویند که آنها را تشویق به تظاهرات مسالمت آمیز اما خشونت آمیز گروه اغلب در شب آمده است و در تعامل با ضرب وشتم.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de