پورتلند مرد محکوم به قتل نژادپرستانه در قطار حملات

یک مرد متهم به ضرب چاقو دو نفر که دادستان ها می گویند تلاش برای متوقف کردن او نژادپرستانه سخنرانی دراز وشدیداللحن در برابر دو جوان سیاه زنان در پرتلند سنگ., قطار رفت و آمد بود و محکوم به قتل جمعه پس از احساسی آزمایشی که ویژه شهادت از زنان و تنها بازمانده این حمله نزدیک به سه سال پیش است.

هیئت منصفه در بر داشت جرمی مسیحی, 37, گناه از مرگ Taliesin Namkai-Meche و ریکی بهترین. او همچنین به جرم اقدام به قتل برای سلاح سرد بازمانده میکا فلچر و حمله و شوم برای فریاد تهمت و پرتاب بطری در یک زن در یکی دیگر از راه آهن نور قطار روز قبل از 26 مه سال 2017 دارویی و نقدی.

یک قاضی در سال گذشته را رد کرد و اتهامات از تشدید قتل — که حامل بالقوه حکم اعدام — به دلیل استفاده از اورگان قانون که باریک تعریف تشدید قتل است.

این دارویی و نقدی’ نژادی undertones را تکان داد پرتلند که به خود می بالد در آن لیبرال و مترقی شهرت بلکه چنگ زدن با یک نژادپرست گذشته که شامل محدودیت های که در آن سیاه و سفید خانواده می تواند زندگی می کنند و یک نئو نازی ها در جامعه آنقدر مستحکم است که یک بار با نام مستعار “Skinhead شهر است.” مرگ نیز هفته پس از اعلام اجرا کردن و کشته شدن یک نوجوان سیاه پوست supremacist در حومه پورتلند فروشگاه پارکینگ — یک مورد آن نیز برداشت سرفصل.

در روزهای بعد از سلاح سرد, عکس ها و ویدئو ظاهر نشان می دهد که مسیحی بود و به تازگی با حضور و صحبت در یک رالی به میزبانی یک گروه نئونازی به نام Patriot نماز که دوره رویدادهای سیاسی شد و در حال حاضر باعث تنش در این شهر است. او دستگیر شد در دوربین ساخت نازی سلام در حالی که با پوشیدن یک پرچم آمریکا در اطراف گردن و برگزاری یک چوب بیس بال.

در روزهای بعد از سلاح سرد, عکس ها و ویدئو ظاهر نشان می دهد که مسیحی بود و به تازگی با حضور و صحبت در یک رالی به میزبانی یک گروه نئونازی به نام Patriot نماز. (آسوشیتد پرس)

در Facebook خود را پرکار پست ناودان پرتلند به عنوان یک مکان سیاسی درست است که حق آزادی بیان شد به طور مداوم تحت حمله. آن باورها را در جلو و مرکز در دادگاه هم زمانی که مسیحی گفت: قاضی در اولین روز از دادگاه که او را به پوشیدن لباس زندان خود-صادر لباس آبی رنگ به جای یک دست کت و شلوار به دلیل به انجام در غیر این صورت خواهد بود مثل دروغ گفتن.

“برای من مهم نیست چقدر زمان من صرف در زندان,” او گفت:. “همه من در مورد مراقبت است و می شود برای دیدن و شنیدن آنچه که اتفاق افتاده در قطار.”

فریاد زد نژادپرستانه سوء استفاده

با توجه به دادستان مسیحی سوار این قطار در طول شب رفت و آمد در مه 26, 2017 و شروع به فریاد های نژادپرستانه و ضد اسلامی و بیگانه تهمت ها در این دو جوان سیاه. یکی بود یک مهاجر از سومالی و عینک مسلمان با روسری. برخی از شاهدان گفت: مسیحی در انفجار یک برش حرکت در سراسر گردن او و ذکر سر بریدن مردم است.

عنوان سخنرانی دراز وشدیداللحن خود ادامه مسیحی برداشت Namkai-Meche تلفن همراه و آن را انداخت به زمین. دفاع وکلای مدافع استدلال کرد که Namkai-Meche تا به حال برای اولین بار با نزدیک شدن مسیحی و در تلاش بود تا فیلم سخنرانی دراز وشدیداللحن که ساخته شده او را احساس می کنم گوشه ای.

مقامات می گویند یکی دیگر از مسافر فلچر ایستاده بود تا به دخالت کردم و به تنه زدن مطابقت با مسیحی بود که متلک مردان به “انجام کاری” او را متوقف کند.

مسیحی و سپس در زمان 10 سانتی متر تاشو چاقو و چاقو فلچر و Namkai-Meche دادستان گفت. مقامات می گویند او نیز با چاقو به یک سوم مسافر, ریکی, بهترین, بود که ایستاده در این نزدیکی هست. Namkai-Meche و بهترین درگذشت در صحنه از زخم چاقو به گردن. فلچر به شدت مجروح شد اما جان سالم به در برد.

مسیحی چاقو مردان 11 بار در 11 ثانیه. او بعدها به یک دادگاه منصوب روانشناس در سلامت روان بررسی است که او احساس او در “خلبان خودکار” با توجه به سوابق دادگاه. او دستگیر شد و چند بلوک دور.

شمع با عکس های Taliesin Namkai-Meche راست و ریکی بهترین های نشان داده شده در یک بنای یادبود برای آنها در مارس 2017. (همین رایان/آسوشیتد پرس)

مسیحی دفاع وکلای گرگوری شول و دین اسمیت استدلال کرد که مسیحی بود عمل کرده در دفاع از خود و احساس تهدید توسط Namkai-Meche و فلچر. شاهد و متخصص برای دفاع شهادت دادند که فلچر در خصوص تشدید این وضعیت با گرفتن عرض دو متر مسیحی لحظات قبل از مسیحی جیبش چاقو خود را.

در طول محاکمه کارآگاه Michelle Michaels از خواندن یک متن مسیحی نظرات مدت کوتاهی پس از او بازداشت شد.

“وجود دارد هیچ راهی که من می تواند توضیح دهد چه اتفاقی افتاده است,” او گفت:. “مگر هر دو از آن مردم زنده خواهد بود اگر آنها می خواهم نگه داشته و دست خود را به خود را دارند. و یا قطار و یا اجازه من به آزادی بیان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>