پاپ دارای انفرادی عید توده تماس COVID-19 pandemic یک دورهای چالش’

پاپ فرانسیس خواستار همبستگی در سراسر جهان برای مقابله با “دورهای چالش” مطرح شده توسط این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان مسیحیان جشن انفرادی عید پاک یکشنبه, ترکیب, شاد, جشن روز با غم و اندوه بیش از تلفات این ویروس در حال حاضر گرفته شده است.

خانواده هایی که به طور معمول حضور توده صبح پوشیدن عید پاک خود را بهترین و بعد از پیوستن به دوستان برای جشن ناهار ماندم, به در خانه. پست های بازرسی پلیس در اروپا و بسته کلیساها در سراسر جهان چپ وفادار با تنها گزینه برای تماشای عید پاک خدمات آنلاین و یا در تلویزیون.

چند خوش شانس رم ساکنان با حضور جمعی از بالکن مشرف بابا Emerenziana کلیسا در شمال تریسته محله که در آن یک کشیش جشن پشت بام باز-سرویس هوایی.

“ما احساس می کنیم نزدیک به یکدیگر با وجود این فاصله” اهل بخش لوکا Rosati گفت: از بالکن. “ما می توانیم از تجربه در اینجا آنچه ما به طور معمول تجربه در داخل کلیسا به عنوان یک جامعه است.”

سازمان دیده بان | تبعید خود centredness’, پاپ می گوید جهان آن را به عنوان چهره coronavirus

پاپ فرانسیس به نام پنج شنبه برای همبستگی جهانی در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس و اقتصادی آن خرید اینترنتی, اصرار آرامش از تحریم های بین المللی بدهی برای کشورهای فقیر و بس در همه تضاد است. 0:52

در محوطه کلیسای مقبره مقدس که در آن بسیاری از مسیحیان معتقدند که عیسی مسیح مصلوب شد و entombed اسقف اعظم Pierbattista Pizzaballa خواست مؤمنان را دلسرد نمی شود.

“پیام عید پاک است که زندگی با وجود همه پیروز خواهد شد,” Pizzaballa گفت: در جمعی با حضور چند روحانیون با خیابان های اطراف شهر عاری از زائران و فروشندگان.

در سراسر آفریقا و بسیاری از مسیحیان عید پاک مشخص شده در صفحه اصلی خدمات زیر در رادیو و تلویزیون. در نیجریه پایتخت کاتولیک توده جشن گرفته شد در لاگوس را خالی کلیسای جامع, در حالی که کنگو آماده برای نبرد با هر دو COVID-19 و مداوم شیوع ابولا.

پاپ, آدرس بشریت تحت مستند

در واتیکان فرانسیس توده در جشن تا حد زیادی خالی کلیسای سنت پیتر با یک تعداد انگشت شماری از مؤمنان نشسته هر پیو و و گروه کر را Kyrie سرود طنین بخشیدن لخت کف سنگ مرمر.

به طور معمول, میدان سنت پیتر می شود غرق در گل های تازه برای عید پاک با گل های لاله و ارکیده تزئینات پیازا این تفرجگاه در یک شورش از رنگ به تاکید عید پیام زندگی و تولد دوباره زیر مصلوب شدن مسیح است.

در این سال, اما, قلوه سنگ پیازا لخت بود. پلیس موانع ringed مربع مسدود کردن ده ها هزار نفر که به طور معمول گله را به گوش توده پاپ و موقع ظهر Urbi et Orbi گفتار و برکت “به شهر و جهان است.”

کشیش لورنزو Fedele منجر عید پاک یکشنبه جرم در سقف سانتا ماریا دلا سلام کلیسا در ناپل ایتالیا باقی مانده است در مستند سعی کنید برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus. (کیرو ده لوکا/فردا نیوز)

فرانسیس به جای ماند در داخل خانه تأکید تنهایی برای مقابله با تمام بشریت در میان مستند سفارشات برای جلوگیری از عفونت ویروس.

در عید پاک, آدرس فرانسیس خواست رهبران سیاسی به ارائه امید و فرصت برای میلیون ها نفر از تازه بیکاری. او به دادگاه تجدید نظر به اتحادیه اروپا به طور خاص به گام تا “دورهای چالش” مطرح شده توسط COVID-19 که زده ایتالیا و اسپانیا و دیگر کشورهای اروپایی است.

“پس از جنگ جهانی دوم این معشوق قاره قادر به افزایش دوباره با تشکر از بتن روح همبستگی است که آن را فعال کنید برای غلبه بر رقابت از گذشته” فرانسیس گفت. “این یک زمان است برای خود centredness به دلیل چالش مواجه هستیم این است که به اشتراک گذاشته شده توسط همه بدون تمایز بین افراد.”

وی وفادار به دعا برای بیمار مرده و افراد مسن محدود به تنهایی. و گسترش خود را در افق گفت: تحریم های تسکین بدهی آمرزش و بس برای آرام کردن درگیری ها و بحران های مالی در سراسر جهان است.

سازمان دیده بان | کلیساها پیدا کردن راه های جدید برای برگزاری عید پاک خدمات در میان همه گیر

پل-André Durocher اسقف اعظم گاتینو می گوید: کلیساهای کاتولیک در منطقه در حال درمان این بیماری همه گیر به عنوان یک “زمان خلاقیت” تبدیل به فن آوری های جدید به ادامه سنت های قدیمی در حالی که کلیساهای تعطیل هستند. 1:41

تنها توده خدمات در سطح جهانی برگزار می شود

فرانسیس’ تنها توده بود که تکرار شد در سراسر جهان کلیساها یا بسته و یا در چند هنوز هم باز نیاز به مؤمنان به عمل فیزیکی فاصله. در کره جنوبی که در آن یکی از شیوع گره خورده بود به یک کلیسای فرقه خدمات تا حد زیادی برگزار می شود آنلاین.

تعداد کمی از نقاب وفادار با حضور در سئول Yoido کلیسای انجیل کامل یکی از بزرگترین کلیسا در کره جنوبی. آنها نشسته بودند به ویژه جدا از یکدیگر و اعضای گروه کر خواند سرودهای از پشت ماسک.

کلیسای انگلستان توقیف آن کلیساها باعث کلیسای آنگلیکان اسقف اعظم کانتربری جاستین ولبی به جشن عید پاک یکشنبه خدمات را از آشپزخانه خود را در لندن است. رهبر معنوی 85 میلیون Anglicans در سراسر جهان, ولبی تحویل خطبه خود را در کامل روپوش پشت موقت محراب در جدول اتاق ناهار خوری.

برزیل کشیش Marcelo سانتیاگو جشن عید پاک توده پشت درهای بسته Nossa Senhora do Carmo کلیسا در اورو پرتو. (داگلاس Magno/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

“خوش آمدید به آشپزخانه خانه ما در روز عید پاک” او گفت:. “هنگامی که این بیماری همه گیر است را در اینجا و جاهای دیگر ما نمی تواند مطالب را به بازگشت به آنچه که قبل از اینکه به عنوان اگر همه چیز عادی بود.”

در لبنان به بزرگترین درصد از مسیحیان در جهان عرب کاردینال بشاره رای خواست وفادار به رعایت ویروس مستند اقدامات حتی به لبنان متحمل آن بدترین بحران اقتصادی در دهه.

“ما دعا می کنیم به طوری که مقامات لبنان با هم کار کنند در روح همکاری برای احیای لبنان از لحاظ اقتصادی مالی و اجتماعی” Rai گفت: در تقریبا خالی کلیسا در Bkerki, جنوب بیروت, صندلی کلیسای مارونی او سر.

کلیسا به طور معمول خواهد بود با مردم بسته بندی شده و مارک عید پاک از جمله رئیس جمهور و نخست وزیر و رئیس مجلس.

در نیوزیلند اسقف های کاتولیک نوشت: ویژه نامه معنوی به بندگان گیر در خانه با اذعان به تنش و عدم قطعیت از این عید مانند دیگر اما اصرار وفادار به راحتی در زمان با خانواده.

“این زمان ثابت به یک بازتابنده زمان ما را قادر به تمرکز و یا تجدید نظر خودمان و چگونه زندگی می کنیم” در این نامه گفت.

کلیسای کاتولیک پسران محراب راه رفتن پایین راهرو از طریق خالی Holy Rosary کلیسا اهل محله با عکس از محله های کشیش نشین ضبط در کلیسا pews به عنوان بخشی از فاصله فیزیکی اقدامات میان COVID-19 همه گیر در آنجلس شهر, فیلیپین. (تد Aljibe/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

برای مسیحیان ارتدوکس یکشنبه علامت شروع هفته دفاع مقدس با نخل خدمات روز یکشنبه برگزار شد همانقدر بی ثمر کلیساها.

پاپ Tawadros II معنوی رهبر مصر قبطی ارتدوکس مسیحیان جشن گرفته می شود تا حد زیادی خالی صومعه سنت Pishoy در کویر دره ای در غرب پایتخت, Cairo. کلیسای ساخته شده از نماز موجود در آن در Facebook صفحه. کلیسای ارتدکس قبطی است که یکی از قدیمی ترین جوامع مسیحی.

کلیسای ارتدکس روسیه گفت: آن را نگه دارید خدمات عید پاک در مسکو یکشنبه آینده بدون حضور وفادار با استناد به یک سفارش از شهرستان ها ارشد اپیدمیولوژی منع تجمع جرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر