پاپ انجام جرم به تنهایی خواستار کشیش به وزیر coronavirus بیمار

فرانسیس خواستار کشیش به “شجاعت” را به بیرون رفتن برای بازدید از آن بیمار از coronavirus حتی اگر ایتالیا تحمیل کرده است در سراسر کشور مستند به محدود کردن جنبش و جلوگیری از ویروس را گسترش.

واتیکان روز سه شنبه زنده جریان فرانسیس صبح جمعی که او را جشن گرفتند به تنهایی در نمازخانه در کاسا سانتا مارتا واتیکان هتل که در آن او زندگی می کند.

جشن آمد ساعت پس از دولت ایتالیا تمدید محدودیت در حرکت از ویروس-ضربه شمال ایتالیا به بقیه کشور در تلاش برای کند کردن بیماری همه گیر. استثنا شامل برای کار و یا دلایل بهداشتی یا “ضرورت” مانند خرید مواد غذایی.

در وعظ خود را فرانسیس دعا برای بیمار و پزشکان و پرستاران که در حال مراقبت از آنها. او گفت: “بیایید دعا کنیم تا خداوند نیز به ما کشیش, که آنها ممکن است شجاعت به بیرون بروید و به افراد بیمار آوردن قدرت کلام خدا و عشای ربانی و همراه بهورزان و داوطلبان در این کار است که آنها انجام می دهند.”

واتیکان یک دیواره دولت شهر در قلب رم احترام به ایتالیایی مستند و دارای محدودیت در حرکت و تماس با ما در میان پرسنل.

دیده بان: دکتر می گوید coronavirus است ‘مانند یک بمب که منفجر شد

دکتر در کانون ایتالیایی می گوید شیوع کروناویروس یک فاجعه بالقوه برای کل جهان است. 6:57

میدان سنت پیتر و کلیسای سنت پیتر بسته شده اند به گردشگران و هدایت گروه به دلیل coronavirus اما افراد می توانند با ورود به کلیسای دعا واتیکان گفت: در روز سه شنبه.

یک بیانیه گفت: واتیکان نیز می توان به بسته شدن پست خود را در این میدان است که تساوی بسیاری از گردشگران به عنوان به خوبی به عنوان آن کتابفروشی و خدمات عکس. یک کافه تریا در داخل واتیکان برای کارکنان نیز نزدیک است. تمام اقدامات خود باقی خواهد ماند تا آوریل است. 3.

یک نفر در داخل شهر واتیکان دارای آزمایش مثبت و پنج نفر که در تماس با آن شخص تحت احتیاطی شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>