پاپ دود سریع-افزایش بروکلین رپ می میرد در 20 و جامعه موسیقی سوگواری

پاپ دود سریع-افزایش بروکلین رپ که آمار بالا 10 در بیلبورد 200 برای اولین بار از این فقط این هفته کشته شد در اوایل صبح روز چهارشنبه در لس آنجلس رکورد خود برچسب تایید کرد.

“ما در حال ویران غیر منتظره و غم انگیز از دست دادن پاپ دود. نماز ما و افکار بیرون رفتن خود را به خانواده, دوستان و طرفداران ما به عنوان سوگواری از دست دادن این با هم” جمهوری سوابق نوشت: در بیانیه ای.

اگر چه اداره پلیس لس آنجلس را به طور خاص و نه تایید مرگ یک سخنگو گفت: افسران نامیده می شدند به یک خانه در تپه های هالیوود پس از دریافت یک تماس و گزارش حمله به خانه. هنگامی که آنها وارد شش دقیقه بعد آنها کشف کردند که یک مرد بین سن 20 و 30 ضرب گلوله کشته شده بود. این مرد پس از آن گرفته شده به Cedars Sinai Medical Center, جایی که او بعدا مرده. هیچ مظنون دستگیر شدند و در صحنه است.

20 ساله رپ متولد بشیر Barakah جکسون متولد بروکلین و مطرح در Canarsie. او به شهرت آمد در تابستان گذشته با تشکر از آهنگ “خوش آمدید به حزب” که به سرعت تبدیل شد خشن سرود در بروکلین و فراتر از آن. این آهنگ با آن اتشی سرعت و تهاجمی multisyllabic حمله بود که حاکی از رشد بروکلین مته رپ جنبش subgenre در میان تولد چند rising stars.

به عنوان “خوش آمدید به حزب” به دست آورده حرکت چند remixes منتشر شد توسط هنرمندان برجسته از جمله Nicki Minaj و Skepta. در دسامبر, زمان, نام, نسخه اصلی, یکی از بهترین آهنگ های 2019.

اما پاپ دود نبود فقط یک ضربه تعجب: آهنگ های دیگر مانند “دیور” و “GATTI,” متصلب تا میلیون ها نفر از جریان بیش از سال گذشته است. بر روی هر آهنگ او اختیار داشت خود را فورا تشخیص رپ سبک: gravelly, رزونانس و ملودیک با هجا پرواز در کوتاه انفجار جنون انرژی است. و این ماه, پاپ, دود منتشر پیگیری mixtape در جمهوری سوابق ملاقات وو 2, که برجسته Quavo و بوگی شوخ طبعی دا Hoodie. این آلبوم ها رو با پخش آنلاين شماره بزرگنمایی به شماره 7 در بیلبورد 200.

هنوز رپر سریع افزایش بود بدون جنجال. پلیس به نظر می رسید به دنبال او هر جا که رفت: در سال 2019 نیویورک تایمز گزارش داد که پاپ دود تا به حال به پوشیدن یک دستبند مچ پا به عنوان بخشی از یک برنامه انحراف متصل به یک سلاح شارژ بود که در نهایت اخراج شد. در ماه اکتبر NYPD خواستار آن شدند که او بود حذف از صف هیپ هاپ جشنواره نورد با صدای بلند در کوئینز به دلیل “نگرانی های ایمنی عمومی.” در ماه ژانویه دستگیر شد کندی در فرودگاه بین المللی و متهم با حمل و نقل سرقت خودرو در سراسر خطوط دولت او التماس کرد گناه نیست و با قید وثیقه آزاد شد.

در نیویورک تایمز مصاحبه در سپتامبر گذشته پاپ دود گفت: او می خواست به موسیقی برای افراد جوان که “من برای حمل اسلحه های خود را به مدرسه به دلیل آن نیست, امن, اما آنها هنوز هم به مطمئن شوید که آنها دریافت آنها دیپلم چون آنها مادر می تواند شاد باشد. من این کار را برای آنها.”

بسیاری از نوازندگان پرداخت و احترام خود را در رسانه های اجتماعی.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>