‘برنامه ریزی ضعیف اولین و مهمترین.’ نظرسنجی کارگران توصیف هرج و مرج در گرجستان مقدماتی

(آتلانتا) — اولین-زمان نظرسنجی کارگر Kirubel Behailu فکر او می خواهم بیشتر آشنا شدن با گرجستان جدید ماشین های رای گیری در آرام انتخابات سایت در روز سه شنبه اولیه. به جای آن او در بر داشت خود را در تقلا برای پاکسازی تجهیزات روشن مربا در یک رای گیری اسکنر و اجرای کارت رای در طول 15 دقیقه ماراتن در آتلانتا کلیسا هولناک با سرخوردگی شهروندان است.

“من شکست عرق در طول روز است. من وارد سایت حداقل 10000 مراحل. این نوع قریب به اتفاق” گفت: Behailu یکی از چندین نظرسنجی از کارگران که تجربیات خود را با آسوشیتد پرس.

رای گیری مشکلات گزارش شده در سراسر بسیاری از گرجستان را وادار 20 از 159 شهرستان به تمدید رای گیری حداقل در یک حوزه. اما از آن بود به خصوص کثیف در مترو آتلانتا.

انتخابات در شهرستان Fulton — دولت پرجمعیت ترین — مواجه شدن هزاران نفر از absentee ballot برنامه های کاربردی پس از کارکنان بیمار شد با کروناویروس و سیل از درخواست مسدود حساب های ایمیل و ماجرا پرینتر.

بسیاری از رای دهندگان که نمی توانید خود را غیابی به حال به جمعیت به رای گیری سایت های که شده بود تلفیقی از آنجا که از virus. خطوط سپس رشد اجتماعی به دلیل فاصله گرفتن الزامات محدود تعدادی از ماشین آلات است که می تواند مورد استفاده در فضاهای محدود. رای دهندگان در Behailu سایت گزارش انتظار تا دو ساعت بعد از رای دهندگان در جای دیگر گفت: آنها تا به حال صبر کنید تا برای پنج دقیقه; دیگران به سادگی داد.

رای گیری ساعت تمدید شد در هر شهرستان Fulton نظرسنجی سایت با آخرین برگه های بازیگران در حدود نیمه شب.

ادامه مطلب: چرا Coronavirus ممکن است بزرگترین تهدید در عین حال به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات

گرجستان top انتخابات رسمی وزیر امور خارجه براد Raffensperger حال ابراز اطمینان کرد برای ماه خود را در مورد اجرای جدید ماشین آلات با وجود هشدارهای توسط رای گیری طرفداران حقوق نظرسنجی که کارگران نمی خواهد به اندازه کافی زمان به یاد بگیرند که چگونه به استفاده از آنها.

سپس همه گیر اتفاق افتاده محدود کردن فرد در آموزش, حتی به عنوان بسیاری از با تجربه های نظرسنجی کارگران ترسیده بودند خاموش بیش از ترس از بیمار شدن.

Kaelen توماس, 21 که کارکنان دیگر رای گیری سایت در آتلانتا گفت که او فکر نمی کنم این آموزش به آنها داده می شود در رای گیری جدید تجهیزات کافی برای کارگران مسن تر که ممکن است به همان اندازه تجربه با فن آوری است. هنوز هم او را به عقب رانده و در هر گونه انتقاد از کارگران است.

“من فکر می کنم آن را پایین می آید به برنامه ریزی ضعیف اولین و مهمترین,” او گفت:.

برای برخی از کارگران روز شد دلخراش. Behailu, 25, گفت: مشکلات در رای گیری سایت نزدیک به ناحیهای در شمال غربی پارک در اوایل آغاز شده با “کارگران در حال اجرا در اطراف در محافل” قبل از انتخابات باز به قدرت یک بسته باتری است که پشتیبانی از رای گیری تجهیزات. اولین کسانی که به رای دریافت پیام خطا زمانی که آنها وارد کارت های الکترونیکی استفاده می شود برای مطرح کردن خود رای. و در برخی از نقطه آن باران و کارگران شتافت به بازسازی خط به طوری که بیشتر مردم می مناسب در داخل در حالی که ماندن شش فوت از هم جدا.

“من راه رفتن در آن وجود دارد بسیار کور,” او گفت:. “من تا به حال هیچ ایده چه چیزی را باید انتظار داشت.”

مقامات در تلاش برای جذب کارگران در میان همه گیر. Behailu که انتظار می رود به پرداخت 15 دلار در ساعت برای کار خود گفت که او کشیده شد بین وظایف و فکر خود را در محل می تواند با استفاده از حداقل دو یا سه بیشتر کارگران است.

“تصور کنید که شما احساس زمانی که شما در 6 p. m. در 13-تغییر ساعت و سپس آنها اضافه سه ساعت گفت:” اوان Malbrough که کارکنان یک محل رای گیری در آتلانتا در روز سه شنبه. “من نه دفاع از بسته شدن نظر سنجی اولیه و یا رای دهندگان سرکوب, اما من فکر می کنم که نیاز به قرار داده و در این گفتگو به دلیل آن را نه تنها رای دهندگان در رای گیری محل.”

Malbrough استخدام 86 جوان نظرسنجی کارگران از جمله Behailu از طریق کار خود را با رای دهندگان حمایت سازمان اجرا شده توسط دانش آموزان است. در حال حاضر او نگرانی های بسیاری را برای کمک به در ماه نوامبر.

“شما باید به سختی پوست به یک نظرسنجی کارگر به دلیل وجود بسیاری از مردم عصبانی و به حق پس” Malbrough گفت.

Coronavirus شد همچنین یک منبع اضطراب است. Jazmin Mejia, 22, کارکنان یک محل رای گیری در جنوب Fulton گرجستان در اوایل رای گیری. او گفت: مردم تا به حال مشکل درک آنچه کارگران شد و گفت: با ماسک خود را در به طوری که آنها سعی خواهد کرد به “همکار بیش از” یک محافظ صفحه نمایش در یک جدول برای شنیدن بهتر است.

“این نوع مانند” شما از دست رفته نقطه از صفحه نمایش’,” او گفت:.

رای دهندگان Alynn گوردون 31 ساله تحلیلگر تحقیقات رها شده دو تلاش برای بازیگران انتخابات در آتلانتا به دلیل صف های طولانی قبل از ظهور پیروز حدود 9:45 p. m. روز شنبه, میان گذشته مردم برای رای دادن در سایت. او گفت: یک نظرسنجی کارگر را ارائه نمی دهد جهت روشن کردن در مورد چگونه به او غذا انتخابات را به یک اسکنر اما آنها به نظر می رسید به انجام بهترین خود را.

“من نمی دانم که آنها خندان که در آن نقطه در روز,” او گفت:. “اما من نمی انتظار می رود آنها را به صورت روشن و شاد در آن ساعت.”

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>