برنارد Madoff در حال مرگ است از نارسایی کلیه و به دنبال اولیه “دلسوز انتشار” از 150 سال حبس برای متفکر آنچه دادستان را به نام بزرگترین طرح پونزی تا کنون با توجه به پر کردن دادگاه در روز چهارشنبه.

در دادگاه تشکیل پرونده در چهارشنبه Madoff وکیل گفت: 81 ساله است و محدود به یک صندلی چرخدار اغلب نیاز به اکسیژن و رنج می برد از بیماری های قلبی عروقی و فشار خون بالا و بی خوابی و دیگر بیماری های مزمن و شرایط جدی پزشکی.

Madoff است که شاید برجسته ترین فدرال زندانی به دنبال “دلسوز انتشار” تحت اولین مرحله عمل مرکب قانون امضا شده توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2018 است که اجازه می دهد تا برخی از زندانیان پایان جملات خود را در اوایل اغلب به دلایل بهداشتی.

او قبلا خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن به رفت و آمد حکم او اما مغلوب ساختن پیشی جستن در عین حال به عمل می کنند.

یک سخنگوی آمریکا وکیل جفری برمن در منهتن که دفتر تحت پیگرد قانونی قرار Madoff گفت که دفتر پاسخ به پر کردن.

‘یک مرد شکسته’

Madoff درخواست در نظر گرفته خواهد شد مدار قاضی دنی چانه که نام خود را به جرم “فوق العاده بد” زمانی که او تحمیل 150 سال حبس خود در ژوئن 2009 سه ماه پس از Madoff التماس کرد گناه را به 11 جنایی می شمارد.

دادستان گفت: Madoff مورد استفاده خود شرکت Bernard L. Madoff Investment Securities LLC به فریب هزاران نفر از افراد موسسات خیریه صندوق های بازنشستگی و صندوق های تامینی در $64.8 میلیارد دلار تقلب.

Madoff شده است زندگی در زندان فدرال پیچیده در بوتنر, N. C., و منتقل شد به تازگی به یک مرکز پزشکی وجود دارد.

وکیل براندون نمونه در مصاحبه ای گفت که دیگر زندانیان اشاره Madoff به او و که او تا به حال بازدید Madoff در بوتنر در تابستان گذشته.

“برنارد Madoff شکسته است و تا به حال بسیاری از از دست دادن شخصی,” نمونه گفت.

“است که به کاهش تاثیر خود را از جنایات خود قربانیان وجود دارد اما بزرگتر آرمان در محل کار هنگامی که ما در نظر بگیرید که آیا برای نشان دادن شفقت بر کسی که در روزهای پایانی خود را.”

هر دو پسر مرده

Madoff دهکدهای از دست داد و هر دو پسران او پس از زندانی. او پسر بزرگ علامت Madoff به دار آویخته خود را با یک دسته سه تایی سگ در سال 2010 در حالی که اندرو Madoff سرطان درگذشت چهار سال بعد.

نمونه گفت: Madoff احتمال زنده با یک دوست اگر اعطا دلسوز انتشار و صرف زمان باقی مانده “با چند نفر سمت چپ در این جهان است که در مورد مراقبت از او را.”

برنارد Ebbers سابق WorldCom, Inc اجرایی اعطا شد اوایل انتشار در ماه دسامبر از 25 سال حکم زندان برای سازماندهی یک رسوایی حسابداری در شرکت تلفن. او روز یکشنبه در سن 78.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de