Pompeo هل coronavirus آزمایشگاه منشاء تئوری قبل از هوش جامعه مسائل نهایی ارزیابی

غذا و دارو ادامه داد: برای تسریع در تصویب آن زمان برای تکنولوژی است که باید کمک به مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

این بار FDA پاک coronavirus تست آنتی بادی تولید شده توسط سوئیس تشخیص غول روشه برای استفاده این شرکت روز یکشنبه گفت. آزمون شناسایی از طریق نمونه خون آنتی بادی ساخته شده توسط بدن برای مبارزه با کروناویروس. آن را در نتیجه می تواند تعیین کند که آیا یک فرد بوده است آلوده به این ویروس در گذشته حتی اگر عفونت فروکش کرد.

وجود دارد سوال در مورد دقت و صحت بسیاری از تجاری در دسترس آنتی بادی آزمایش تا کنون, اما آنها در نظر گرفته شده بسیار مهم برای درک بهتر هر دو میزان واقعی این بیماری همه گیر به عنوان به خوبی به عنوان ممکن است در طول ایمنی نسبت به ویروس. روشه حداقل ندارد کسانی که نگرانی در مورد آن محصول گفت: آزمون آن ثابت کرده است که 100 درصد دقیق در تشخیص آنتی بادی در خون و 99.8 درصد دقیق در حاکم کردن حضور آن ها آنتی بادی است. تهم Schinecker که آگهی این شرکت را تشخیص کسب و کار گفت: آنها قادر به اجرای آن تست بر روی 6,000 نمونه خون است که تعداد بسیار بالاتر از آن کوچکتر از رقبا است.

علاوه بر این روشه زیرساخت های اجازه خواهد داد که آن را به افزایش تولید و تست سرعت و کیت نیز طراحی شده برای اجرا بر روی روشه خودکار دستگاه که در حال حاضر نصب شده در بیش از 100 آزمایشگاه در سراسر ایالات متحده این شرکت مصمم به توزیع کیت های آزمایش در “بالا و دو رقمی میلیون ها نفر” در ماه ژوئن و دو که تا پایان سال است. در ادامه مطلب وال استریت ژورنال و گاردین. تیم O’donnell

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>