(ST. لوئیس) — مقامات اعدام یک حکم جستجو در سنت لوئیس عمارت از یک زن و شوهر که مسلح به دفاع از خانه خود را در طول های اخیر نژادی و بی عدالتی اعتراض جلب توجه گسترده خود را وکیل تایید شنبه.

علامت و پاتریشیا McCloskey که صدمه شخصی وکلا گرفتار شده بودند در تصویری brandishing اسلحه به عنوان تظاهر کنندگان راه می رفت گذشته خود را پالازو رنسانس به سبک خانه در ژوئن 28 در حالی که رهبری به اعتراض خارج از شهردار خانه در این نزدیکی هست. این ویدئو نشان داد علامت McCloskey, 61 دارای حق اعمال یک خمرهای شکل تفنگ و پاتریشیا McCloskey, 63 ایستاده در کنار او تکان دادن یک تفنگ دستی.

جوئل شوارتز, زن و شوهر, وکیل گفت: یک جستجو در حکم خدمت کرده بود جمعه شب و تفنگ علامت McCloskey برگزاری بود در تصویری کشف و ضبط شد. شوارتز به اسوشیتد پرس گفت که ترتیبات ساخته شده اند به نوبه خود به مقامات در شنبه تفنگ است که پاتریشیا McCloskey شده بود, برگزاری, و اضافه کرد که او تفنگ بود غیر قابل جراحی در زمان اعتراض و هنوز هم است.

زن و شوهر است نه متهم شده اند و شوارتز گفت: اتهامات علیه آنها خواهد بود “کاملا مثبت unmerited.”

“جستجو و حکم در حال اجرا است و نشانه ای روشن از چه مدار وکیل نیت هستند. فراتر از آن است که من نمی توانم نظر” شوارتز گفت.

مدار وکیل کیمبرلی گاردنر که در سنت لوئیس’ top دادستان با صدور بیانیه ای پس از 28 ژوئن حادثه که در آن او گفت که او “احساس خطر” توسط چه اتفاقی افتاده است که “هر گونه تلاش برای ایرانیان (حق اعتراض مسالمت آمیز) از طریق ارعاب یا تهدید از نیروی مرگبار تحمل نخواهد شد.” تماس به گاردنر در شنبه ran پاسخ داده نشده.

شوارتز گفت که تحت میسوری قانون افرادی که در معقول و دلهره یا ترس از حق اقدامات لازم برای دفاع از خود.

“در این وضعیت خاص مردم نه تنها قانون شکنی و تجاوز بر مالکیت خصوصی اما آنها متعهد اموال خسارت” شوارتز گفت:, و اضافه کرد که یک سنت Louis کسب و کار بود سوزانده و بازنشسته سروان پلیس کشته شد در هفته منتهی به رویارویی است.

در ضمن St. Louis Post-Dispatch گزارش روز شنبه که سوابق و مصاحبه ها نشان می دهد McCloskeys تقریبا همیشه در تضاد با دیگران به طور معمول بیش از کنترل از مالکیت خصوصی است.

آنها طرح دعوی در دادگاه در سال 1988 به دست آوردن خانه خود را در یک قلعه ساخته شده برای Adolphus Busch, زن و شوهر در اوایل قرن 20th. در McCloskeys’ ملک در فرانکلین کانتی آنها شکایت همسایگان برای ایجاد تغییرات به یک جاده شن و دو بار اخراج مستاجران از خانه مدولار در اموال خود را.

علامت McCloskey شکایت کارفرمای سابق برای قانونی فسخ و خواهر پدر و پدر او را سرپرست افترا.

این McCloskeys و امنای پورتلند جای تونی خصوصی خیابان در یک سنت تاریخی منطقه که در آن زندگی می کنند درگیر شده اند در سه سال دعوای حقوقی بیش از یک قطعه کوچک از زمین در محله. این McCloskeys ادعا می کنند آنها را از آن اما امنا می گویند متعلق به محله.

علامت McCloskey گفت: در یک استشهاد کرده است که او در دفاع از این پچ قبلا با اشاره یک تفنگ را در یک همسایه که در تلاش برای برش از طریق آن.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de