پلیس کلمبیا با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای شناسایی افراد از موازین coronavirus قرنطینه

این یک پرنده و هواپیما یا سوپرمن: این هواپیما زمزمه در آسمان بالا از پایتخت کلمبیا بوگوتا هستند به جای پلیس هواپیماهای بدون سرنشین که به معنای شناسایی افراد با درجه حرارت بالا و یا کسانی که نقض این کشور coronavirus قرنطینه.

اگر یک هواپیمای بدون سرنشین شناسایی کسی که با یک پتانسیل تب آن را می فرستد محل به یک تیم پزشکی است که به دنبال فرد برای تعیین اگر آنها علائم کروناویروس, مقامات روز سه شنبه گفتند.

“آن را تسهیل محل گروه های از مردم در طول روز و یا شب” گفت: سروان ، Jorge Humberto کاسرس رئیس پلیس هواپیماهای بدون سرنشین واحد به عنوان او نظارت منطقه ای از شمال بوگوتا با یک دوربین حرارتی مجهز به هواپیماهای بدون سرنشین.

“این به ما می دهد تقریبی درجه حرارت بدن و هدایت این مورد به یک سیستم ملی پس از آن می توان به حضور به.”

این هواپیماهای بدون سرنشین را شناسایی کسی که با یک پتانسیل تب یک تیم پزشکی به دنبال فرد برای تعیین اگر آنها علائم کروناویروس. (Luisa Gonzalez/فردا نیوز)

چه هواپیماهای بدون سرنشین انجام

هواپیماهای بدون سرنشین تنها تشخیص درجه حرارت و یا گروه از مردم که در خیابان پلیس گفت: و نه نفوذ به خانه یا آپارتمان. این کشور شده است در یک coronavirus مستند نزدیک به دو ماه است.

هر یک از هواپیماهای بدون سرنشین می تواند پرواز تا 30 دقیقه و در ارتفاع 500 متری و می توانید تا آنجا که پنج کیلومتر از این خودرو که به عنوان مرکز کنترل.

بوگوتا — خانه را به برخی از هشت میلیون نفر — بیش از یک سوم از کلمبیا را تقریبا 17,000 COVID-19 موارد است.

بوگوتا شهردار کلودیا لوپز قرار داده شده یک دوجین مناطق با نرخ ابتلا به عفونت تحت محدودیت های ویژه, سفت کردن قوانین برای گردش و حتی به دیگر نقاط کشور آغاز کرده اند بازگشایی.

سازمان دیده بان | هواپیماهای بدون سرنشین در عمل در بوگوتا:

مأموران اجرای قانون در کلمبیا پایتخت بوگوتا, جستجو افراد در نقض COVID-19 قرنطینه قوانین. 1:21

هواپیماهای بدون سرنشین در مناطق

این Mazuren محله در Suba منطقه که در آن هواپیماهای بدون سرنشین پرواز روز چهارشنبه یک چنین منطقه.

“بدون شک استفاده از این فن آوری از پولیس ملی شده است بسیار مفید در این نارنجی هشدار مناطق” جولیان مورنو, منطقه, شهردار, برای Suba منطقه گفتگو کرد.

Suba این شهر پرجمعیت ترین منطقه با 1.4 میلیون نفر است و دوم آن-کمترین عفونت رای دادن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>