پلیس تخلیه ایستگاه قطار در پاریس پس از آتش سوزی بزرگ

مردم روشن اسکوتر و سطل زباله آتش به نشان دادن در برابر عملکرد برنامه ریزی شده توسط یک کنگو هنرمند در منطقه Gare de Lyon ایستگاه راه آهن. تظاهرات ممنوع شده است پیش از این عملکرد است.

مسافران در Gare de Lyon ایستگاه راه آهن در جنوب شرق پاریس شدند و پس از تخلیه خشونت و آتش سوزی در حاشیه ممنوع اعتراض در برابر کنگو نوازنده کنسرت در این نزدیکی هست.

پلیس گفت: آتش تحت کنترل nightfall اما شعله های آتش هنوز هم می تواند دیده می شود در حال افزایش از خیابان در نزدیکی ایستگاه در نزدیکی سواحل رودخانه سن. پلیس گفت که آنها تا به حال مداخله برای متوقف کردن معترضان بودند که تنظیمات سطل زباله و اسکوتر شعله ور انتشار ابری از دود بیش از این منطقه است.

مقامات را ممنوع کرده بود تظاهرات در اطراف AccorHotels عرصه در پاریس نزدیک به ایستگاه که در آن هنرمند Fally Ipupa مجموعه بود به انجام.

پاریس پلیس گفت هیچ گزارش فوری از صدمات.

پلیس فرانسه پیشتر گفت در توییتر که ایستگاه راه آهن بود که تا حدی تخلیه بدون دادن هر گونه اطلاعات بیشتر. “جلوگیری از این منطقه و اجازه می دهد که خدمات اورژانس به دخالت” توییت گفت.

یک شاهد عینی به رویترز گفت که ابرهای عظیم از دود سیاه مواج شد بیش از ایستگاه و چندین کامیون های آتش نشانی در منطقه بودند.

کنگو شرح در فرانسه اغلب متهم هنرمندان از جمهوری دموکراتیک کنگو بودن نزدیک به رئیس جمهور سابق Joseph Kabila.

Fally Ipupa این کنسرت برنامه ریزی شده در سال 2017 لغو شد با توجه به خطرات ناشی از “اختلالات جدی به نظم عمومی است.”

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام در اینجا.

lc (ایسنا خبرگزاری AP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>