پلیس اطلاعات نشان می دهد استارک نژادی اختلاف در اجتماعی فاصله اجرای در سراسر شهر نیویورک

On جمعه اداره پلیس شهر نیویورک (NYPD) منتشر شد شش هفته با ارزش از داده های مربوط به اجتماعی فاصله اجرای زیر نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو مارس سفارش الزامی مردم به ماندن در داخل و جلوگیری از تجمع در گروه های بزرگ. انتشار در میان معترضان از نابرابری نژادی در پلیس اجرای کومو سفارشات و درست یک روز پس از بروکلین دادستان منطقه اریک گونزالس منتشر شد اجتماعی فاصله دستگیری دیتا برای خود قصبه.

هر دو مجموعه داده نشان می دهد که جوامع اقلیت بوده است نهفته به خیلی بیشتر از حد توسط پلیس در طول اجرای این بیماری همه گیر کوروناویروس.

بیشتر بخوانید: کارشناسان پلیس اتحادیه می گویند NYPD نباید اجرای فاصله اجتماعی میان قوانین COVID-19

با توجه به NYPD داده 374 احضار “برای نقض روش اورژانس و عمل موجب گسترش بیماری” خارج صادر شد توسط پلیس بین مارس 16 و ممکن است 5. احضار یک بلیط است که معمولا صادر شده به کسی که توسط یک افسر پلیس برای حضور در دادگاه پس از نقض قانون است.

که 374 احضار, 304 بودند دست به سیاه و مردم اسپانیایی زبان.

اطلاعات مرتبط از بروکلین دا را تایید کرد که 40 نفر دستگیر شدند از مارس 17 آوریل 4 به صورت زیر اجتماعی فاصله گرفته است. 35 از کسانی بودند, سیاه, چهار نفر از آنها اسپانیایی بودند و یکی سفید بود.

دا گونزالس گفت که دفتر او در حال بررسی اتهامات از نیروی بیش از حد در بروکلین دستگیری حوادث و اضافه کرد که دستگیری باید آخرین راه حل باشد.

“به سادگی اظهار داشت: ما نمی توانیم پلیس خودمان را از این بیماری همه گیر. در عوض ما باید به مردم این آگاهی و توانایی نگه داشتن امن” گونزالس در بیانیه ای گفت.

به گفته نیویورک تایمزاین NYPD ساخته شده است که حداقل 120 بازداشت اجتماعی فاصله بین ماه های مارس 16 و 5 مه سراسر شهر نیویورک به عنوان یک کل. از این دستگیری 68 درصد از کسانی که بازداشت شدند و 24 درصد از آنها اسپانیایی بودند.

این اعداد را تبدیل به یک نقطه از نصب, انتقاد از اداره پلیس و دفتر شهردار. پلیس اصلاحات فعالان جامعه طرفداران و حتی پلیس شهر نیویورک خیرخواه انجمن (نیویورک PBA) باید گفت که افسران پلیس نباید اجرای اجتماعی فاصله در همه.

ادامه مطلب: ادارات پلیس کلانتر دفاتر در سراسر آمریکا دست و پنجه نرم کردن با COVID-19 و تاثیر آن بر امنیت عمومی—و خود را

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio دفاع NYPD نقش اجتماعی فاصله اجرای در طول پنج شنبه در کنفرانس مطبوعاتی پس از سوال در مورد اینکه آیا آن را به حال تبدیل شدن به قابل مقایسه با توقف-و-frisk های پلیس عمل متوقف کردن کسی و جستجوی آنها برای سلاح یا دیگر موارد غیر قانونی که به طور نامتناسبی تحت تاثیر سیاه پوست و لاتین مردان در طول ارتفاع آن.

“آنچه اتفاق افتاده است با توقف و frisk یک نظام سرکوبگر, خلاف قانون اساسی استراتژی است که ایجاد یک مشکل جدید بسیار بزرگتر از هر چیزی این ادعا برای حل” د Blasio گفت. “این است که دورترین چیز از آن. این است که پرداختن به یک بیماری همه گیر.”

پس از آزادی از بازداشت اطلاعات از بروکلین او توییتی که نژادی “اختلاف” آشکار را منعکس نمی NYPD بزرگتر کار می کنند. اما “ما را بهتر انجام دهد و ما,” او نوشت.

“آن اختلاف من نمی خواهم من را قبول نمی کند” de Blasio ادامه داد: در طول یک جمعه در کنفرانس مطبوعاتی. “من می خواهم برای دیدن هر جامعه با عدالت رفتار شود اما من می خواهم یک مصمم رویکرد که آن را واقعا روشن ما به دنبال این قوانین است.”

د Blasio نیز جمعه اعلام کرد که در پاسخ به “سازگار ازدحام” در پارک در سراسر شهر یک کلاه قرار داده شده تعداد زیادی از مردم اجازه داد که “اجرای فوق العاده” دیده می شود به آن اثر است.

نوشتن به Josiah بیتس در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>