پلیس بر این باورند Nova Scotia جرم تیراندازی آغاز شده و پس از اختلاف داخلی

(تورنتو) — کانادا بدترین جرم تیراندازی آغاز شده به عنوان یک اختلاف داخلی میان مسلح و دوست دختر خود را که جان سالم به در برد حمله یک مقام پلیس گفت: اواخر پنج شنبه.

رسمی تایید کرد به گزارش آسوشیتد پرس که آخر هفته داد و بیداد در نوا اسکوشیا فوران پس از بحث بین این جفت ارز است. رسمی که صحبت خواست نامش فاش نشود گفت: جزئیات بیشتر ارائه خواهد بود در یک کنفرانس خبری جمعه.

پلیس گفته اند که 51 ساله گابریل Wortman عمل کرده و به تنهایی در به راه انداختن یک تیراندازی که منجر به کشته شدن حداقل 22 نفر در سراسر شمال و مرکز نوا اسکوشیا. وجود دارد 16 صحنه های جرم و جنایت در پنج مختلف جوامع روستایی در سراسر شمال و مرکز نوا اسکوشیا.

مظنون به ضرب گلوله کشته شد به اعدام صبح روز یکشنبه در حدود 13 دقیقه پس از حملات آغاز شد.

چندین کشته شدند در داخل و خارج از یک خانه در شهر روستایی از Portapique پلیس گفته اند. بدن نیز یافت می شود در چهار دیگر جوامع و مقامات بر این باورند که تیرانداز هدف خود اولین قربانیان اما پس از آن شروع به حمله به صورت تصادفی به عنوان او سوار در اطراف.

پلیس گفته اند Wortman انجام خیلی از این حمله صورت مبدل به عنوان یک افسر پلیس در یک وسیله نقلیه مشخص شده به نظر می رسد مانند یک ماشین گشت. آنها می گویند او به ضرب گلوله افراد در داخل و اطراف خانه های خود و مجموعه آتش سوزی به خانه های در Portapique.

Wortman که متعلق به یک پروتز و عمل در شهرستان درتموته نزدیکی Halifax, زندگی بخشی در Portapique با توجه به ساکنان. اطلس پروتز درمانگاه خود عمل بسته شده بود ماه گذشته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

مقامات گفتند Wortman نیست که یک رکورد پلیس اما اطلاعات بعد از ظهور از حداقل یک اجرا با قانون است. نوا اسکوشیا سوابق دادگاه تایید او دستور داده شد برای دریافت مشاوره برای مدیریت خشم پس از شفاعت گناه به زور یک مرد در Halifax منطقه در Oct. 29 سال 2001.

این گناه در آمد Oct. 7 سال 2002 به عنوان محاکمه او در مورد شروع بود. او قرار داده شده در تعلیقی برای نه ماه جریمه 50 دلار و گفت: برای دور ماندن از مرد و همچنین ممنوع از داشتن یا داشتن سلاح و مهمات یا مواد منفجره.

تیرباران های دسته جمعی نسبتا نادر در کانادا. کشور بازرسی و نگهداری آن قوانین کنترل اسلحه پس از مارک Lepine شات 14 زنان و خود را به مرگ در مونترال Ecole Polytechnique در سال 1989. قبل از آخر هفته داد و بیداد که تا به حال بوده است کانادا بدترین جرم تیراندازی.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>