دستگیری 2 نزدیک مغلوب ساختن پیشی جستن Mar-a-لاگو فلوریدا رفت و آمد مکرر

فلوریدا می گویند پلیس آنها را بازداشت دو نفر که نقض امنیتی در ایست های بازرسی در نزدیکی Mar-a-لاگو رفت و آمد مکرر متعلق به رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زیر مختصری پیگیری که در آن عکس بودند از کار اخراج شدند.

افسران از فلوریدا گشت بزرگراه (FHP) و پالم بیچ کلانتر, (PBSO) بازداشت دو نفر پس از یک تعقیب روز جمعه پس از آنها تا به حال رانده شده از طریق یک جفت از نقاط چک امنیتی.

“FHP بود که در تعقیب یک SUV. سیاه SUV به رهبری بود نسبت به دو بررسی امنیت در نقاط Mar-A-لاگو در شهر پالم بیچ. SUV نقض هر دو نقاط چک امنیتی به سمت ورودی اصلی. مقامات (هنوز در تلاش برای تعیین) ترخيص سلاح گرم خود را در خودرو” رسانه ها و هشدار از PBSO صادر شده در 11:40 صبح به وقت محلی (1640 UTC/GMT) گفت. “خودرو فرار کرد در حالی که در حال دنبال شده توسط FHP و PBSO هلیکوپتر. این خودرو در حال حاضر واقع شده است و دو نفر در حال حاضر در بازداشت است.”

در این بیانیه هیچ اشاره ای ممکن است صدمات و گفت که در یک کنفرانس مطبوعاتی خواهد دنبال به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

Mar-a-لاگو این رفت و آمد مکرر لوکس متعلق به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که چندین رسوخ پس از مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور شد.

رئیس جمهور تهمت بود در کاخ سفید در واشنگتن در زمان حادثه هر چند او قصد دارد برای رفتن به رفت و آمد مکرر در این آخر هفته.

بیشتر به دنبال…

msh/kp (AP, Reuters)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>