لهستان TVP تلویزیون عمومی ریفت نشان می دهد PiS حزب تقسیم

پس از متحد حزب حاکم تندرو اخراج شد به عنوان تلویزیون به رئیس جمهور آندره Duda توافق به صندوق دولت پخش. TVP در نظر گرفته شده است ارگان حکم قانون و عدالت ،

رئیس آندره Duda ایستاده بود کنار نخست وزیر Mateusz Morawiecki قبل از رسانه ها در 6 مارس. Duda اعلام کرد که او با امضای یک قانون است که تضمین و تلویزیون پخش TVP در مورد €450 میلیون دلار (500 میلیون دلار) در بودجه. اما خاص که شب واقعا در مورد TVP: آن را در مورد دو سیاستمداران از میانه بال لهستان حکم قانون و عدالت (PiS) حزب جشن پیروزی خود را.

ملی PiS برنده اکثریت کرسی ها در پارلمان در سال 2015 و از پشت صحنه, رهبر حزب جرسلو Kacyznski کشیده اهرم قدرت در لهستان بوده است. در حال حاضر Duda با موفقیت تحت فشار قرار دادن Kaczynski. اما دو ماه قبل از انتخابات ریاست جمهوری در مارس 10, Duda باقی مانده مردد برای قرار دادن امضای خود را در اندازه گیری به صندوق TVP. برای بسیاری از ناظران آن را نمونه دیگری از اختلاف در درون PiS.

ادامه مطلب: لهستان تصویب قانون قضایی

در تاریخ 6 مارس به شورای ملی رسانه ها اعلام قریب الوقوع اخراج TVP سر به Jacek Kurski. مدت کوتاهی قبل از نیمه شب همان روز Duda امضا اندازه گیری به صندوق TVP به قانون است. “Duda نمی تواند ایستادن و می گویند: من فقط از امضای این قانون اگر Kurski می رود” گفت: Piotr Trudnowski که سران محافظه کار اتاق فکر Klub Jagiellonski. “اما هر سیاسی ناظر می داند که آنچه صورت گرفت در پشت صحنه.” در سهشنبه, مارس 10 Kurski رسما اجازه رفتن.

ادامه مطلب: مطالعه در می یابد که قضات مجازات برای انتقاد از دولت لهستان

Duda نیاز میانه

Kurski است که مورد علاقه تندروها در PiS. او برخوردار از حمایت هر دو Kaczynski و وزیر دادگستری Zgibniew Ziobro نیروی محرکه لهستان را مهار قوه قضائیه. در ماه ژانویه سال 2016 در مدت کوتاهی پس از PiS برنده انتخابات پارلمانی Kurski نامگذاری شد سر از TVP. تحت رهبری او پخش و تبدیل به یک تبلیغ کانال برای دولت است. TVP defames سیاستمداران مخالف و انتقادی قضات است. آن دستکاری chyrons هستند و بدنام را به عنوان الهام بخش برای تعداد بی شماری از الگوهای رفتاری در اینترنت.

ادامه مطلب: لهستان می تواند با گرفتن اقتصاد آلمان?

برای اکثریت مردم در لهستان TVP گرفته همه چیز بیش از حد. بر اساس یک نظرسنجی جدید از تحقیقات بازار موسسه ایپسوس 51.6 درصد از لهستانی ها بر این باورند که TVP نیست انجام ماموریت خود را. در لهستان رسانه های عمومی موظف به ارائه متعادل گزارش. حتی رای دهندگان میانه قرار دارد توسط TVP. این شده است به خصوص سخت برای Duda که در این میان انتخابات ریاست جمهوری و نیاز به حمایت از فوتبال.

“مناقشه بر TVP وجود داشته است در درون حزب حاکم برای ماه” Trudnowski گفت. اختلاف ایجاد کرده است یک بخش بین PiS تندروها و فوتبال. Trudnowski گفت: این بخش تا به حال عمیقتر در پی اکتبر 2019 انتخابات پارلمانی است که در آن PiS تنها با ظهور باریک اکثریت. در حال حاضر یک جناح PiS نام حزب را حتی بیشتر اقدامات شدید در حالی که دیگر به دنبال یک میانه راه.

ادامه مطلب: لهستان دعوا اتحادیه اروپا در بودجه تف

پشت صحنه political مبارزه

Duda پیروزی بیش از Kurski بعید است که به ارائه قاطع افزایش است که او نیاز دارد را به نفع خود گشتند. سیاسی مبارزه ادامه خواهد داد در پشت صحنه. “این دشوار خواهد بود برای فروش همه چیز را به عنوان یک موفقیت برای Duda چون به صورت عادی رای دهندگان این جنگ قدرت است نه آشکار” Trudnowski گفت. Duda نیز در خطر از دست دادن حمایت از رای دهندگان که پشتیبانی Kurski و TVP.

ادامه مطلب: برهنه, لهستانی, زن و شوهر اعتراضات پروژه کانال در بستر

“من به خوبی می تواند تصور کنید که Kurski را تنها برای یک زمان کوتاه گفت:” Janusz Adamowski یک رسانه محقق و استاد روزنامه نگاری در دانشگاه ورشو. رسما Kurski قرار بود اجازه رفتن یک روز زودتر Adamowski گفت. با توجه به اخبار پورتال Onet, Kurski اخراج شد به دلیل تاخیر او مبارزه برای حفظ نفوذ خود را تا پایان.

Trudnowski گفت Kurski جويد تا به حال ایجاد یک فرصت برای TVP به اتخاذ متوسط بیش رویکرد است. “اگر Duda برنده انتخابات پخش خواهد شد قطعا بیشتر نسیم,” او گفت:. “TVP تنها بازگشت به ارزش ها و موضع اگر Duda از دست می دهد.”

Adamowski باور ندارد که گوینده آن را تغییر دهید برنامه نویسی: “Kurski مردم ادامه خواهد داد به عنوان قبل از اینکه دولت می خواهد برای ادامه به شکل دادن به افکار عمومی و در شکل کنونی آن TVP یک ابزار مهم برای آن است.”

DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>