لهستان: آماتور زن و شوهر تظاهرات در رختخواب در برابر پروژه کانال در روز ولنتاین

یک فعال زن و شوهر صرف ولنتاین روز نشان دادن در برابر ساخت و ساز از یک کانال. یک فعال در رختخواب گفت: DW شیرین کاری در نهایت افزایش آگاهی جهانی از کانال این اثرات زیست محیطی.

آب و هوا و فعال Mayra Wojciechowicz فکر هیچ شایسته راه برای صرف در روز ولنتاین از پریدن به داخل تخت برای حفاظت از محیط زیست است. اما بستر او بود در بالای سایت یک برنامه ریزی پروژه کانال.

لهستان آماده به حفاری آبراه به ساخت یک کانال در شمال کشور با وجود نگرانی که پرچم در اتحادیه اروپا است که می تواند آسیب به محیط زیست است.

“حساسیت به لمس است که پاسخ ما به این اقدام غیر قانونی” گفت: Wojciechowicz که غیر روحانی در تخت کنار همکار معترض رودولف Robak.

Protesters hold each other in bed

فعالان Mayra Wojciechowicz و رودولف Robak خود را صرف ولنتاین روز اعتراض

“حرص و آز و عدم احترام به طبیعت خودخواهی فقدان تخیل بی پایان رقابت و عدم مسئولیت پذیری را کاهش جهانی به وضعیت یک شی است که می تواند برش را به قطعات مورد استفاده و نابود” اضافه شده فعال به نقل لهستانی برنده جایزه نوبل نویسنده اولگا Tokarczuk.

سازمان دهندگان این اعتراض اردوگاه ویستولا تقسیم گفت: آن الهام گرفته شده بود Tokarczuk کلمات در سخنرانی “مناقصه راوی.”

Tokarczuk شناخته شده است برای انتقاد از این کشور به حکم قانون و عدالت (PiS) حزب سیاست در لهستان قضاییه و حاکمیت قانون است.

Activist pair in bed with other protesters on-site carrying banners

“حساسیت به لمس است که پاسخ ما به این اقدام غیر قانونی” گفت: فعال Mayra Wojciechowicz

لهستان می گوید کانال برای امنیت

این PiS برنامه ای برای برش در سراسر ویستولا, تف, کشش باریک است که از زمین جدا شرقی این کشور خط ساحلی و ویستولا تالاب از گدانسک خلیج در دریای بالتیک.

زمین 55 کیلومتر (35 مایل) طول و کمتر از 2 کیلومتر (1.25 مایل) گسترده است. طرف لهستانی به شدت جنگلی و در حال حاضر شامل تعدادی از توریستی تفریحی. سمت شرقی متعلق به روسیه exclave از کالینینگراد.

این PiS, با احتیاط از روسیه گفت: کانال مهم اقتصادی و دلایل امنیتی به این دلیل که تنها راه دسترسی به این تالاب از دریای بالتیک است که در حال حاضر یک کانال در پایان تف.

Naked protesters hold banners in front of their bodies

“عدم مسئولیت پذیری کاهش می یابد جهان به یک شی است که می تواند برش را به قطعات” فعالان گفت:

ادامه مطلب: محیط زیست-رزمندگان از حفاظت از آب و هوا

بالا بردن سطح آگاهی

معترضان روز جمعه مستقر آگهی خواندن “عشق را نمی canal” در اطراف تخت که در آن زن و شوهر دراز برهنه.

هنوز هم احساس خسته از روز اعتراض Wojciechowicz گفت: DW او موفق به دریافت تنها سه ساعت خواب تنها به خانه بازگشت و مدت کوتاهی قبل از نیمه شب به وقت محلی (2300 UTC/GMT) روز جمعه.

وقتی پرسیده شد که آیا در بستر اعتراض ساخته شده است یک تفاوت Wojciechowicz پاسخ داد: “من مطمئن هستم که بسیاری از مردم شنیده ام آنچه در جریان است در این کانال به عنوان آن در حال حاضر بیش از همه رسانه های لهستانی.”

Media speaks to activists in the bed

Wojciechowicz می گوید که روز ولنتاین شیرین کاری دریافت مقدار زیادی از توجه رسانه ها در لهستان

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>