قطب آغاز شد رای گیری در انتخابات ریاست جمهوری روز شنبه که برنامه ریزی شده بود اما ممکن است به تعویق افتاد, با این بیماری همه گیر کوروناویروس یک رای گیری در نظر گرفتن محل در میان عمیق فرهنگی و سیاسی اختلافات در اتحادیه اروپا کشور است.

رئیس جمهور آندره Duda یک زن 48 ساله محافظه کار حمایت ملی حکم قانون و عدالت است که در حال اجرا در برابر 10 نامزد دیگر به عنوان او به دنبال یک دوم 5-سال مدت است. آیا Duda برنده یا نه را تعیین خواهد کرد که آیا حزب حاکم آن را نگه می دارد نزدیک به انحصار قدرت سیاسی در لهستان.

اکثر نظرسنجی های اخیر نشان داد که هیچ یک نامزد به احتمال زیاد برای رسیدن به 50 درصد مورد نیاز برای جلوگیری از رواناب. در این مورد دو رای بالا-اهل عمل را هر یک از دیگر در جولای 12.

مراکز رای دهی باز باقی می ماند تا 9 p. m. (1900 به وقت تهران) و خروج سنجی اعلام خواهد شد بلافاصله پس از آن. نهایی نتایج مقامات انتظار می رود روز شنبه در آخرین.

لهستان شده است به عنوان به شدت ضربه توسط این بیماری همه گیر به عنوان بسیاری از کشورها در غرب اروپا و بسیاری از افراد بودند که رای گیری در فرد هر چند نیاز به پوشیدن ماسک و رعایت سایر قوانین بهداشت. نیز وجود دارد یک پست الکترونیکی-در رای گیری گزینه و هزاران نفر از رای دهندگان در برخی از مناطق جنوب غربی با بالاتر عفونت ویروس اعداد مورد نیاز برای رای دادن از طریق پست.

یکشنبه, لهستان تا به حال نزدیک به 34000 تایید موارد COVID-19 در میان آن 38 میلیون نفر, با بیش از 1400 مرگ و میر.

آندره Duda, رئیس جمهور, لهستان با حمایت حاکم جناح راست قانون و عدالت حزب ارائه یک سخنرانی برای مردم محلی و حامیان در طول مبارزات انتخاباتی قبل از تجمع روز یکشنبه انتخابات ریاست جمهوری در 25 ژوئن در رادوم لهستان. (عمر مارکز/گتی ایماژ)

Duda انتخاباتی متمرکز بر دفاع از ارزش های سنتی در بیشتر کاتولیک ملت در حالی که امیدوار به منظور بالا بردن استانداردهای زندگی غربی سطح اروپا است. او در زمان یک موقعیت برابر ازدواج همجنسگرایان و پذیرش و محکوم کرد جنبش حقوق همجنسگرایان به عنوان یک خطرناک “ایدئولوژی.”

این نوع از فن بیان — همراه با قوانین است که باید با توجه به محافظه کار قانون و عدالت حزب بسیار بیشتر کنترل بر سیستم عدالت و توانایی مهار رسانه های عمومی برای ترویج دولت تصویر — افزایش نگرانی در میان برخی که لهستان است پس مجارستان در فرسایش هنجارهای دموکراتیک تاسیس پس از سقوط کمونیسم سه دهه پیش است.

Duda را قوی ترین چالش می آید از ورشو شهردار Rafal Trzaskowski همچنین 48 که حمایت میانه مدنی پلت فرم ،

ورشو شهردار Rafal Trzaskowski یک نامزد برای ریاست جمهوری استقبال عمومی در پوزنان لهستان در تاریخ 30 مه. (Janek Skarzynski/خبرگزاری گتی ایماژ)

در مبارزات انتخاباتی Trzaskowski وعده داده است برای حفظ قانون و عدالت را محبوب رفاه اجتماعی هزینه های برنامه ها در حالی که تعهد به بازگرداندن اصول قانون اساسی.

Trzaskowski وارد مسابقه اواخر بعد از انتخابات در اصل برنامه ریزی شده برای مارس 10 اوراق با توجه به همه گیر. Duda را پس از حمایت قوی تقویت شده توسط چاپلوسانه رفتار, پوشش در رسانه های عمومی شروع به لغزش virus مستند محدودیت برداشته شد و دیگر نامزدها می تواند در مبارزات انتخاباتی.

رای گیری پیش از روز رای گیری پیشنهاد Duda بود جلو-دونده اما ممکن است رسیدن به 50 درصد مورد نیاز برای برنده شدن ندارند. نظرسنجی همچنین نشان داد که او را بیشتر یک زمان دشوار در یک رواناب با توجه به این که بسیاری از مخالفان رای خواهد بود انتظار برای تحکیم برابر Duda.

دیگر نامزدها عبارتند از: Szymon Holownia یک شخصیت تلویزیون و روزنامه نگار که تا به حال یک بار مورد مطالعه به یک کشیش. Holownia است مسلمانان با هر حزب و تولید شده است برخی از شور و شوق در میان کسانی که خسته از سالها مجادله بین قانون و عدالت و مدنی پلت فرم این کشور در دو حزب اصلی.

همچنین در حال اجرا هستند یک جناح چپ سیاستمدار است که لهستان برای اولین بار آشکارا همجنسگرا ریاست جمهوری مدعی رابرت Biedron; رئیس ارضی, پارتی, انگلیسی Kosiniak-Kamysz; و یک نماینده مجلس با راست کنفدراسیون, پارتی, Krzysztof Bosak.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de